2023-2024 Erkek Voleybol Takımı (Galatasaray HDI Sigorta)

JAN HADRAVA GALATASARAY İLE ANILIYOR!!

Geçtiğimiz sezonu Polonya’da Jastrzebski Wegiel’de geçiren Çekyalı pasör çaprazı Jan Hadrava’nın yeni sezonda Galatasaray’da olabileceği konuşuluyor! Galatasaray’da Sırp yıldız Atanasijevic’in transferinin ücrette anlaşılamadığı için olmadığı iddia edilmekte!

#VOLLEYTRANSFERS
#VolleyTurkeyNews

Atanasijevic ile anlaşma olmamış ama umarım Jan Hadrava olmaz Sadaat daha mantıklı duruyor. Sadaat daha 21 yaşında gelişime açık. Jan Hadrava bu sene pek etkili değildi.

Pek hakim değilim bu branşa ama seneye iyi bir kadromuz olacak sanırım, doğru mu? seneye şampiyonluk kovalar mıyız adı geçenlerle, aydınlatan olursa çok sevinirim.

Devlet kurumlarının yarıştığı branşlarda birincilik gerçekten zor.Vakif,THY Ziraat,Halkbank voleybolu domine ediyor. Keza Eczacı ve Arkas özel sektörün sadece tek branşta senelerdir yatırım yapan temsilcileri.Geriye bir tek fener kalıyor üst düzey çok branşta yarışan, biz de olanaklar çerçevesinde yarışmaya çalışıyoruz. Bence bur seçim yapmalıyız en mantıklı brans için, bütçeyi de oraya daha fazla ayirmaliyiz. Bence bu brans erkek voleybol ya da kadın basketbol olmalı.

Devlet kurumlarının yarıştığı branşlarda birincilik gerçekten zor.Vakif,THY Ziraat,Halkbank voleybolu domine ediyor. Keza Eczacı ve Arkas özel sektörün sadece tek branşta senelerdir yatırım yapan temsilcileri.Geriye bir tek fener kalıyor üst düzey çok branşta yarışan, biz de olanaklar çerçevesinde yarışmaya çalışıyoruz. Bence bur seçim yapmalıyız en mantıklı brans için, bütçeyi de oraya daha fazla ayirmaliyiz. Bence bu brans erkek voleybol ya da kadın basketbol olmalı.
Zaten devlet kurumlarin takimlari olmasi cok sacma geliyor bana. Yani avrupada ve dünyada bizden baska böyle bir ülke varmi bilmiyorum ben kendi oturdugum avrupa ülkesinde böyle bir durum söz konusu degil. Devlet kurumlari sponsor oluyor evet ama kendi takimlarinin kurmasi yasaklanmali.

Emlak Konutun neden Basketbol takimi olur mesela? THY neden kendi takimi olur? Oldu olucak bunlar futbol kulübüde kursunlar.

Eger konu spora destekse kulüplere sponsor olsunlar.