Euroleague Fantasy Challenge 2023-2024

Yine çift maç haftasıymış,bu sefer koça yüksek kredi ayırdım Bartzokas'ı aldım,evlerinde Berlin'e kaybetmezler herhalde.

Larkin'i çıkardım,yerine Baldwin'i mi Campazzo'yu mu alsam dedim,Campazzo'yu aldım.

Bu hafta H2'de uzunnnn zaman sonra kaybettim. Bayça abiye 0.75'lik bir karınca farkıyla son saniyelerde mağlup oldum :D Çok heyecanlı geçen bir son gün PIR kapışmasıydı. Gerçekten burun farkıyla kaybettim, üzücüydü :D
Larkin ve James bütün herkesi kırdı geçirdi. Larkin en azından iyi yaptı ama o da beklenenin altında kaldı.

Yine berbat bir hafta daha,dün Campazzo 17 'de kalınca K.Evans'ı kaptan yaptım 6 pr yapmış.Daha önce Baldwin Campazzo arasında kararsız kalıp Campazzo'yu aldığımı yazmıştım Baldwin 26 pr yapmış.

A.Peters haftalardır kadromda,ben aldığımdan beri iyi pr yapmadı,bu hafta 5 pr yapmış,artık çıkaracağım.

Motejunas'ı ilk kez aldım bu sezon 1 pr yapmış.

Kadromda 20 pr ve üstünü gören oyuncu yok.

Motejunas,A.Peters ve Campazzo'yu çıkarmayı düşünüyorum.

Haftayı 126 puanla kapattım.

K.Evans geçen hafta kaptan yaptığımda 6 pr yapmıştı,bu hafta yine düşük yapar mı deyip Laprovittola'yı kaptan yaptım,Evans 38 pr yaptı,Lapro 11 pr yapabildi.

Bu kadar kötü puanlar almama rağmen H2h liginde son 9 maçımın 8 ini kazandım,sanırım 5 veya 6 maçlık galibiyet serim oldu.

Bu hafta Bartzokas'tan çıktım,Valencia deplasmanında kaybedebilirler,Partizan evinde Bayern'e yenilmez diyerek Obradovic'i aldım.

Geçen hafta Y.Fall'u denedim,5 pr yaptı,yerine Porier ve J.Nebo arasında kalıp Nebo'yu aldım.

Bu arada Barca Rubio'yu transfer etmiş.

Bu hafta Bartzokas'tan çıktım,Valencia deplasmanında kaybedebilirler,Partizan evinde Bayern'e yenilmez diyerek Obradovic'i aldım.

Geçen hafta Y.Fall'u denedim,5 pr yaptı,yerine Porier ve J.Nebo arasında kalıp Nebo'yu aldım.

Sanırım birçok kişi kadrosuna sizin gibi düşünüp Obra aldı. İkilemde kaldım ama risk alıp Obra yı değiştirmeyeceğim :) Zaten normal şartlarda bu hafta kazanmam zor.
Herkese başarılar dilerim.

Bayram abi konuyla pek alakam yok, başlığa forum listesine düştüğü zaman bakarım genelde. Yani sendeki şanssızlığın izahı yok hakikaten, Bayern Partizan'ı evinde yendi. aklıma ilk senin bu girdiğin entry geldi yemin ediyorum :D ancak bu kadar olur. geçmiş olsun :D

Sağol Alper kardeşim : )

Partizan'ın evinde yenilmemesi gerekiyordu ama kaybettiler,1 sayı ile yenilmeleri ise daha dramatik oldu,en azından Olympiakos deplasmanda Valencia'ya kaybetse bu kadar koymazdı ama farklı kazandılar,Bartzokas'ı boşuna çıkarmış oldum.

19 gün ara çok kötü oldu,her sezon bu kadar ara oluyormuydu ya ?

Ara bitince H2h'te ilk maçım Muhammed beyle : ) Derbi

Sağol Alper kardeşim : )

Partizan'ın evinde yenilmemesi gerekiyordu ama kaybettiler,1 sayı ile yenilmeleri ise daha dramatik oldu,en azından Olympiakos deplasmanda Valencia'ya kaybetse bu kadar koymazdı ama farklı kazandılar,Bartzokas'ı boşuna çıkarmış oldum.

19 gün ara çok kötü oldu,her sezon bu kadar ara oluyormuydu ya ?

Ara bitince H2h'te ilk maçım Muhammed beyle : ) Derbi
19 gün ara aslında milli ara. Ondan dolayı maçlar olmayacak. Ama sınırsız değişim yapmak sanırım herkese yarayacaktır.

Ben de haftayı yüksek puanla kapatanlardanım. Hatta Codi Miller'ı kaptan seçsem lig lideri bile olacakmışım bu haftanın. Sınırsız değişim hakkı hem güzel oldu hem de bazıları için fark etmeyecek aslında. Çünkü kadrolar hemen hemen aynı.
3 haftalık ara bence de uzun. Dün aynı şeyi söyledim arkadaşlara. Ve uzun aradan sonra H2'de rakip Bayram Bey olacak. Geçen sene kafa kafaya bitmişti diye hatırlıyorum. Bu sene de aynı sonuçlara gebe bir eşleşme olacak gibi :D Hakkımızda hayırlısı olsun diyeyim :D

Neredeyse 3 hafta ara oldu,gerçekten çok uzun bir zamandı,kadromu tam anlamıyla kuramadım,bir haftadır hasta olmakla olmamak arasında gidip geliyorum,şu sıralar biraz bitkinim,sadece bu sefer koç konusunda riske girmeyip M.Chus'u alıyorum,artık Real'de maç kaybetmesin : )

Real'in koçunu alınca oyuncular için kredi konusunda biraz sıkıntı olacak,daha mütevazı bir kadro kurmaya çalışacağım.

19 gün oldu sanırım, epey uzun bir ara verildi. Milli maçlar ve kupa maçları dolayısıyla. Ben de oyundan epey soğudum.Ama yine de 19 gün oyundan bahsetmemek te iyi geldi birazcık. Bizim ligler devam ediyor. GSbasket Liginde çok iddialı değilim ama takımlarımı kurdum. Draft'ta Anıl Demirbaşla çekişiyoruz. Onun kadrosu gayet iyi, beni geçeceğini düşünüyorum ama belli de olmaz belki şansım yaver gider. H2H liginde 23 galibiyetle liderim 3 galibiyet avantajım var. Anıl'In takımıyla orada da karşılaşıyoruz bu hafta. İyi olan kazansın. Bu hafta kadroları baştan kuruyoruz. Bu bir avantaj tabi. Benim de aldığım oyuncular genelde, Biberovic ucuz olarak, Evans, Baldwin, Kaminsky, Mirotic ve Yago. Daha başka oyuncular da var tabiki. Koç olarak ta hepsine Kattash'ı aldım. Umarım Alba bir sürpriz yapmaz. Patlatmayız yani. Herkese başarılar dilerim.

Haftayı 72 puanla kapatabildim.

Gittim en yüksek kredili koçu aldım,Real evinde Pana'dan fark yedi,eksi 10 puan M.Chus'tan geldi.

FB'nin 111 sayı attığı maçta Wilbekin'den sıfır pr almam tuhaftı

Kredim az kaldığı için 6.adam olarak Jokubaitis'i denedim 1 pr yaptı

Muhammed bey 7 maçlık galibiyet serime son verdi,farklı yenildim : )