Galatasaray SK Başkanı ve Yönetim Kurulu (2022-)

Dursun Özbek'in başkanlığını hiçbir zaman hazmedemedim.Galatasaray'a yakışan bir başkan değil.Galatasaray'ı tamamen futbol kulübüne döndürdü,Galatasaray'ın yeniden spor kulübü kimliğine kavuşması için kendisinin başkan olmaması lazım ama sorun şu ki yerine kim gelecek ? Ne yazık ki Fenerbahçe gibi yüksek profilli başkan adayları çıkaramıyoruz.Güçlü bir başkan adayına ihtiyacımız var.

Dursun Özbek'in başkanlığını hiçbir zaman hazmedemedim.Galatasaray'a yakışan bir başkan değil.Galatasaray'ı tamamen futbol kulübüne döndürdü,Galatasaray'ın yeniden spor kulübü kimliğine kavuşması için kendisinin başkan olmaması lazım ama sorun şu ki yerine kim gelecek ? Ne yazık ki Fenerbahçe gibi yüksek profilli başkan adayları çıkaramıyoruz.Güçlü bir başkan adayına ihtiyacımız var.
Fenerbahce yüksek profilli baskan adaylarimi cikariyor? Fenerbahcenin 2011den sonra ne basarisi var ?
Yillardir her sene 30 milyon euro bütce verdikleri basketbolda sadece bir kez Euroleague sampiyonlugu yasadilar.

Fenerbahcenin baskanlarinida kiskanmassin yani

Yönetim içinde etliye sütlüye karışmayan tayfa var. Erden Timur konuşunca zor durumda kalıyoruz diyorlarmış. Sonra Erden timur neden sus pus bunlara herşey müstehak malesef.
Süper kupaya zorbay küçük falan atarlar bu sefer fb'ye kupayı direk verirler. Bir yere söz falan verdiler herhalde o yüzden konuşmuyorlar.

bildiğim kadarıyla dursun ozbek ve erden timur, adı geçen projelere yönetim içinde cebinden para koyan tek ikili. erden timur'un henüz cemiyette ve kurulda ağırlığı yoktur belki ama dursun ozbek'in var. Özbek burada bir karar alacak, ya m.öztürk denen elemanı karşısına alıp lisenin yetiştirdiği (maalesef lise olmak zorunda) başarılı insanlarla erden timur'u harmanlayıp bir liste yapacak yada erden timur'u karşısına alıp metin ozturk denen elemanla ve avaneleriyle projeleri tek başına bitirmeyi deneyecek. (maaş aksatan adam nereye tek başına bitiriyor) tabii benim bu yazdıklarım yarım yamalak, kulaktan dolma şeylerle edinilen bilgilere dayanıyor.

erden timur'un özbek'e duyduğu sevgiyi biliyoruz zaten resmen tapıyor adama, bizzati Özbek rica edip projeler bitene kadar Ankara ile aramız bozulmasın dediyse bilemem. ki projelere yada Ankara'ya da gerek yok, aspor'daki yayından sonra kendi iş hayatında ve nef konusunda da ciddi yaptırımlar ve baskılar olmuştur kendisine eminim. kendi ortadan kaybolduysa ona da saygım var. zaten artık iş erden timur'dan çıktı, erden timur bir vaad verdi türk futboluna, çıkıp belgeleri açıklayacağım dedi ve açıkladı. neyin ne olduğunu, şerefsizlerin hesaplarını ortaya çıkardı işte. iş artık burda erden'den çıktı burada direkt başkanın kendisi devreye girmeli. neyse, yazıyoruz da boşuna. maç sonu röportajına gönderdikleri yönetici fb ile aramızı bozmak istiyorlar demiş. yani Allah bin belanızı versin gece gece bela okutuyorsunuz insana.

Özbek ilk aday olduğunda genç liseli tayfa tarafından "Ankara ile arası iyi abiiii bizi ezdirmez" temalı argümanlarla övüyorlardı özbek'i. alın size Ankara ile arası iyi başkan. iğreniyorum yemin ederim.

Fenerbahce yüksek profilli baskan adaylarimi cikariyor? Fenerbahcenin 2011den sonra ne basarisi var ?
Yillardir her sene 30 milyon euro bütce verdikleri basketbolda sadece bir kez Euroleague sampiyonlugu yasadilar.

Fenerbahcenin baskanlarinida kiskanmassin yani
Benim kast ettiğim Ali Koç bıraksa Murat Ülker var,Ferit Şahenk var,Sadettin Saran var ama bizde ciddi başkan adayı bulmak zor,çıkanlar genelde kendi reklamlarını yapıyorlar.

Fenerbahçe'yi savunmak zorunda bırakıyorsunuz beni : ) 2011'den sonra ne başarıları mı var ? Siz Galatasaray'ı Fb'yi Bjk'yi futbol kulübü olarak gördüğünüz için cevap vermeyeceğim,tartışmanın gereği yok,saygılar Serdar bey.

Eminim ki; derbiyi kaybetseydik; o penaltı pozisyonuna falan yönetimden çok daha fazla tepki gelecekti fakat 0-0 razı oldukları bir skor olduğu için sustular. Demek ki; tepkinin frekansını sonuç belirliyor. Kazansak muhtemelen hiç ses çıkmayacaktı. Bu da ikiyüzlülük demek ve her kulüpte olan bir şey. Böyle devam ettikçe adaletin gelmesi imkânsız.

O kadar arazi'yi alıırken susma sözü verdiniz herhalde başka açıklaması yok.
Metin öztürk çıkıp ay'da bir konuşuyor onda'da boş konuşuyor. Erden timur'u susturdunuz şimdi çıkıp hakem diye ağlamayın geçti artık boru pazarı, gitti şampiyonluk.

şikenin Allah'ı dönüyor 10-11 sezonundan 20-21 sezonundan beter şeyler yaşanıyor adam gelmiş 18 maç var daha diyor. mevzu 18 maç kalması mı yoksa kalan 18 haftada da ilk 20 haftada yaşananların aynısının yaşanacak olması mi? ortada yönetim yok ağırlık yok her maç hakemleri yenmek zorunda olan bir Galatasaray var. Allah çarpsın iğrendim her şeyden herkesten. memleketin bütün güçleri karşımızda konuşlanmış yönetim uyuyor adam gelmiş daha 18 maç var diyor.

D.Özbek iktidara bir şeyin sözünü verdi mi merak ediyorum. Zaten güven tazelemek için girdiği seçimin sonucunu beklemeden kongre salonunun arka kapısından kaçan adamın tekrar aday olması çok enteresandı. İlginç şeyler dönüyor. Olan bizlere oluyor her zamanki gibi.

Taraftar morali bozarsa bu işin sonunu getiremeyiz.Daha çok maç var bu maçı da kazanabilirdik.Yeter ki hoca ve takım dik dursun, oyuncular sahiplenirse biz yine zirveye çıkarız.

Sizin gibi taraftar varken yali çocuğunun bir şey yapmasına gerek yok.40 seneden fazla turbundeyim,ben de görüyorum neler dönüyor ama şunu çok iyi biliyorum,kim sahadan uzaklaşır bir daha dikiş tutturamaz.