Musa Çağıran

Duyuru : Musa Çağıran

Galatasaray Futbol A.Ş Altay Spor ve Musa Çağırhan ile 1 Haziran 2010 tarihinden geçerli olmak üzere 3 yıllık ön sözleşme imzalamıştır.

Yapılan ön sözleşme gereği futbolcu Musa Çağırhan bu sezon sonuna kadar Altay Spor Kulübünde forma giyecektir.

Musa Çağırhan'a hoşgeldin diyor, futbol hayatında üstün başarılar diliyoruz.

Galatasaray Futbol A.Ş

Re: Musa Çağırhan Galatasaray'da

Bildiğim kadarıyla stoper ve defansif orta saha oynuyor.Feyyaz Uçar Musa için ileride Xavi olur demişti.Bildiğim kadarıyla ayaklarına hakim bir oyuncu.Hayırlı olsun.

HOŞGELDİN MUSA ÇAĞIRAN! :)

Orta sahada oynar.En büyük özelliği oyunun her iki yönünüde oynayabilmesidir.Yaşına rağmen çok güçlü fiziğe sahiptir.

Ayrıca kimliğinde doğum yılı 1992 yazsada, gerçek doğum tarihi 1990'dır.Sebebide abisiyle arasında sadece 1 yaş olmasından dolayı aynı zamanda askere gitmelerini istemeyen babası tarafından nüfusa 2 sene geç yazdırılmıştır.

u 17 ve u 18 milli takımlarında forma giyiyor.Umarım takımımıza faydalı olur.Hayırlı uğurlu olsun.

Hiç izlemedim,ama bundan sonra takip etmeye çalışıcam 2.Mehmet Topal'ımız olabilir..Umarım ondan daha tekniktir :)

Herkes tarafından çok övülen bir oyuncu. Ben de çok merak ediyorum. Birşey sormak istiyorum ayrıca. Trt maçları önümüzdeki sezon mu gösterecek bu sezon da gösterecek mi? (Tff 1.lig için diyorum)

Kerem SEÇER' Alıntı:
Herkes tarafından çok övülen bir oyuncu. Ben de çok merak ediyorum. Birşey sormak istiyorum ayrıca. Trt maçları önümüzdeki sezon mu gösterecek bu sezon da gösterecek mi? (Tff 1.lig için diyorum)

Önümüzdeki sezondan itibaren geçerli sözleşmeler..

Topal'dan çok daha teknik bir oyuncu fiziksel olarakta daha çok Mustafa Sarp'ı andırıyor.Defansif oyunuda onun gibi temasa dayalı.Topal biraz daha hamleci bir oyuncu.Bana İzmir'deki bir arkadaşım çok övmüştü Musa'yı.Ondan dolayı biraz ön bilgim vardı Musa hakkında.

Top kontrolünün ve driblingi çok iyi olduğu söylenen bir oyuncu.Biraz vidyolardan falanda izlediği kadarı ile Musa, bir Sarp yada Topal'dan daha çok Hamit'e ve Nuri'ye daha fazla benzeyen bir oyuncu.

Takımımıza katkısı oldukça fazla olacaktır.Topal gibi ileriye dönk ve kazançlı bir hamle oldu,hayırlı olsun iki taraf içinde.

kadıköydeki Fb maçında da güzel hareketleri vardı kale önüne kadar top getirecek gücü vardı ama orada pas vermeyip takımını golden etmişti. Nüfusta 92 doğumlu yazmasına rağmen aslında 90 doğumlu.

Hakkında söylenilen en önemli şey pas konusundaki başarısı. Defansın arkasına ve aralara iyi top attığı, biraz ağır olsa da oyun aklının yüksek olduğu...