Play-Off 2. Maç | Beşiktaş Cola Turka 70 - 80 Galatasaray CC

Dogru basketbol bir kez daha kazandi.Bir ara bizde Besiktasa uyup olmadik sut denemeleriyle kendi oyun planimizdan cikmistik.Tutkunun sacma sut denemeleri bile oldu.Ama ne zaman kendi basketbolumuzu oynamaya basladik macin icine girdik ve son periodda sokak basketbolu 40 dakika dayanamadi ve rotasyonsuzluktan yuruyemiyecek hale gelen rakibi cok rahat devirdik.Oktay hoca mutlaka bizden daha iyi gozlemliyor ama Jerry konusunda biraz daha frenleme gerekiyor.Andricede Oktay hoca tokatmi atar ne yapar bilmiyorum ama mutlaka uyandirip macin icine girip konsantre olmasini saglamak lazim.Tutkunun muthis asistleri ile buyuk katki verdi ama olmadik top ve ribaund kayiplari ve zayif faulleri smacla bitirememe aliskanligi devam etti.Bu kadar iyi bir alt yapisi olan,ayaklari cok hizli ve basketbolu bilen bir oyuncunun bu kadar konsantrasyon bozukluguna sahip olmasi en buyuk handikap.Basketbolun tamamen konsantrasyona dayanan bir oyun oldugunu Oktay hoca Andrice surekli hatirlatmali.Eger konsantrasyon bozuklugunu uzerinden atarsa ne erken faul problemi,ne top kayiplari,ne ribaund problemi nede hucumda smacla bitirememe gibi bir problem olmaz.Haydi Andric maclara ver artik kendini.Onunde cok uzun bir kariyer var vurdumduymazligi birakirsan uzun yillar bu formayi uzerinde tasirsin.

güzel bir gündü, bazı şeyler için harcanması gereken çabanın aşağılara düşmüş olması, bir gelenek oluşmaya başladığının da en güzel göstergesi.
organizasyonın genel durumu hakkındaki görüşleri diğer arkadaşların insiyatifine bırakıp, kişisel dünyam açısından ne ifade ettiğini açmak istiyorum izninizle;

'benim için pazar kahvaltıları önemlidir, özellikle dedemi kaybedene kadar onun masanın başında olduğu kahvaltılar, hayatımın nadir huzurlu zaman dilimlerini oluşturmuştur. şimdi ise 2 yaşındaki kuzenimin varlığı dolduruyor masayı, öyle ki pazar sabahları benim için, hayatın stres yükünü hafifletebildiğim nadir şanslardan biri.'

'fakat bir süredir ailemi büyüttüm sanırım ben, biraradayken pek belli edemesem de bu durumu, furkan senbabaoglu'nu görmek mutlu ediyor beni bir tatil gününde, ya da alperen küçük'ü. hayatım boyunca hayalini kurduğum erkek kardeşe sahip olamasam da, şimdi bir çoğuna sahipmişim gibi. ve bu sürecin alışkanlık niteliği kazanması ise, sürekliliği konusunda ümitlendiriyor beni, çalışkan üyemiz yiğit, evin asi çocuğu erdal, yakışıklısı tolga gibi olmaya başladı gsbasket ailesi ve bu sevginin en güzel paylaşımı.'

o sebep teşekkür ederim gsbasketin her bir üyesine, dün aramızda olan ya da olmayan, hatta hiç katılamamış olan, çünkü gsbasket için 2011 yılı bir milat, ve bizler daha iyi bir galatasaray için, ama daha da önemlisi kişisel tarihlerimizde daha güzel sevdalar için hep beraber yürüyoruz.
iyi ki varsınız..