Can Topsakal

Galatasaray'ı küçültmeye gelmiş, art niyetli yönetimin basketbolda vücut bulmuş halidir. Çeşitli oyunlarla Ergin Ataman'ı yemeye çalışmış, hatta yüzüne karşı direk güvenmediğini, kendisinden daha iyi ve ucuz hoca bulduğunu söyledikten sonra Ergin Ataman'ın aldığı kupayla bol bol poz vermiştir. Mahmut Usludur konuşurken ne hissediyorsam(kötü anlamda), kendisi konuşurken onu hissediyorum. Ayrıca kendisine gerek yok, sponsor bulmaya filan çalışmasın, biz taraftar olarak parayı toplayıp Ergin Ataman'a veririz, O da takımı kurar.

İlkokul talebesi yapmaz şunu.

Gerçekten bunu kendisi mi yaptırdı yada kraldan çok kralcı bir işgüzarın işimi bilmiyorum. Şahsen öğrenmeye çalışıcam.
Yanlız şunu ekliyeyim, gökmen topsakalın görevden aldığı eski şube sorumlusunun kankasıdır. Ne giden doğru adam ne gelen nede bu haberi yapan. Buda Galatasaray'ın içene düştüğü çıkmazı gösteriyor. Hepsinin derdi kendisi, hiçbirinin takım değil.

Gerçekten bunu kendisi mi yaptırdı yada kraldan çok kralcı bir işgüzarın işimi bilmiyorum. Şahsen öğrenmeye çalışıcam.
Yanlız şunu ekliyeyim, gökmen topsakalın görevden aldığı eski şube sorumlusunun kankasıdır. Ne giden doğru adam ne gelen nede bu haberi yapan. Buda Galatasaray'ın içene düştüğü çıkmazı gösteriyor. Hepsinin derdi kendisi, hiçbirinin takım değil.

Bizi de bilgilendir hocam lütfen..

Can Topsakal bunu yapabilir aslında diye düşünmek bile bu adamın nasıl biri olduğunu yansıtıyor aslında. Koçları yollamaya çalışmakla yetinmeyip ergence işlere de girişmiş beyefendi.

Şubenin nasıl bir zihniyet tarafından yönetildiğinin en basit göstergesi.

Kafasının dikine her şeyi ben bilirim havasında hareket etmemeli bir insan. Biraz çevresine kulak asmalı, hatalarından ders almalı. Ne gerek var böyle komik bir durma düşmeye?

Ne yazık ki Ahmet Dedehayır ve Hakan Üstünberk'ten sonra adam gibi sahip çıkıp ilgilenecek bir yönetim kurulu üyesi gelmedi.

Büyütülecek bir olay değil. O karede niye olmadığını bilmiyorum, herhalde foto çekilirken baka bir yerdeydi. Ancak basketbol şube sorumlusu olması dolayısıyla o karede olmaya hakkı var. Günümüzde teknoloji de gelişti, bence yapılan yanlış bir şey değil. Yine FB'li medyanın gazına geliyorsunuz...

Ayrıca son haberler bunun Can Topsakalın bilgisi dışında yapımış olduğu yönünde. Doğru mudur değil midir bilemem...

Not : Can Topsakalın istifa haberi gelse, ilk sevinenlerden biri ben olurum. Adamdan geldiği günden beri nefret eden biri olarak bu yorumu yazıyorum.

Büyütülecek bir olay değil. O karede niye olmadığını bilmiyorum, herhalde foto çekilirken baka bir yerdeydi. Ancak basketbol şube sorumlusu olması dolayısıyla o karede olmaya hakkı var. Günümüzde teknoloji de gelişti, bence yapılan yanlış bir şey değil. Yine FB'li medyanın gazına geliyorsunuz...

Ayrıca son haberler bunun Can Topsakalın bilgisi dışında yapımış olduğu yönünde. Doğru mudur değil midir bilemem...

Not : Can Topsakalın istifa haberi gelse, ilk sevinenlerden biri ben olurum. Adamdan geldiği günden beri nefret eden biri olarak bu yorumu yazıyorum.
Neden fener medyasının gazına gelelim? Ayrıca fener medyasının biraz kafası çalışsa Can Topsakal'ı eleştiren hiç haber yapmaması lazım. En çok zararı o veriyor zaten şubeye. O karede olmaya hakkı var belki ama (bence hakkı da yok) yapılan hiç de normal değil.
Yaptığı tüm konuşmalar ve hareketler tamamen ego kokuyor zaten. Haberi yokken yapılmışsa bile yine hatalı kendisi. Böyle şeyler hoşuna gidiyor ki yapılmış. Kesinlikle komik bir durum. Başka da bir yorum aklıma gelmiyor. Bence de istifa haberi gelse çok olumlu olur.

Bu skandaldan daha önemlisi Fotoşopçu Abi'nin Ergin Ataman'ın istediği bütçeyi oluşturacak sponsoru yada parayı bulması. Eğer o bütçeyi oluşturursa, Ergin Ataman'ı da ikna ederse, yani ilk defa Galatasaray'ın yararına bir iş yaparsa; Photoshop CS6'yı crack'li şekilde bilgisayarına kurarım.

Ben anormal bir sey goremiyorum. Zaten bizim subede olmayan seyi olmus gibi gostermek normal olani. Ornegin sponsoru bulamiyorsun ama sponsor katkisi varmis gibi butçe hazirliyorsun, lisans çikarmiyorsun ama varmis gibi oynatiyorsun, e bu arkadas da fotoda degildi ama varmis gibi yapiyor.

Karar'a konuşmuş. Ergin Ataman'ın ayrılması için %1 ihtimal bile yok,sözlü olarak anlaştık kendisiyle. 9-10 milyon arası bir bütçemiz olacak, Blake %90 takımda kalacak. Çok anormal rakam isteyen kim olursa ayrılabilir demiş