Can Topsakal

Ergin Ataman gider, kalır önemli ama önemli değil... Sonuçta ne olursa olsun hayat bir şekilde devam eder...
Ama zamanında törenle istifa ettikten sonra konuşmadığı, zehrini dökmediği gazete kalmayan bu adam her ne hikmetse her türlü "yine" bu şubeye veriliyor!!! Te allam ya... sanki "yöneticiler"in soyu kurudu camiada...

Sanırım bu yeni başkanın "başkanlığı" ölü doğuyor galiba...

Turkiyede insana sevdigi,hirsli oldugu projeleri hic bir sektorde dogru durust yaptirmazlar...Ben kendi adima niye 13 senedir Rusyadayim 18 yasindan beri.Cunku biliyorum ki saygisizlik,plansizlik,arkadan is cevirme Turkiyede her sektorde,her yerde.

Ergin ATAMAN hocam Galatasarayi seviyor. Ben kendisine diyorum ki, kritik toplantiya katilmayan Dursun baskan en buyuk mesaji aslinda kendisine vermistir. Siz Can Topsakal ile cozun de nasil yaparsaniz yapin demistir. Biliyor ki Can Topsakal'in kucagina dusuruldu Ergin hoca.

Ergin hoca bu satirlari okuyorsa bir daha Turkiye'de calismamak uzere milli takim,Galatasaray butun her seyi biraksin gelsin Rusyaya( Unics , Cska ) veya Italya olabilir....

Bu Ergin hocanin Galatasarayliligini degistirmez. Turkiye'de isini seven adama,hirsli adama ekmek yok.Olsa bile arkadan is cevirmeler,plansizliklar diz boyu.

Ne hali varsa gorsun Turk sistemi,yapisi!

Oh şükürler olsun. Çok sevindim koçun bizle kaldığına ancak umarım şartları mecburiyetten kabul etmemiştir. Layık olduğu koşullarda çalışma fırsatı bulur inşallah. Yönetim de kaşınmasın fazla. Ataman gibi hem çok iyi bir koç hem de süper bir GS taraftarını bulmuşsunuz daha ne istiyorsunuz yahu? Üzmeyin lan şu adamı. Değerini bilin be. Onun kredisi hepinizden fazla. Sahip çıkın. Egolarınız değil iyi niyetiniz, takım sevginiz ön planda olsun.

Yapması gereken çok basit.
Oyuncu kaçırtmayacak.
Hocanın iyi çalışması için gerekli çabayı harcayacak.
Hocaya köstek olmasın destek olsun.
Yapsın bunları da bir zahmet.

Bu vatandaş hala büyük tehlikedir takım için.
Ben ne yapıp edip bir açık bulduğu an takımı sabote edeceğini düşünüyorum.

Sayın Topsakal'a Ataman ile yeniden anlaştığı için teşekkür eder, bir güzellik daha yaparak Murat Özyer ile yollarını ayırması dileğinde bulunuyorum.

Saygılar.

Sarı-kırmızılı kulübün basketbol şubesinden sorumlu yönetim kurulu üyesi Can Topsakal, konuyla ilgili AA muhabirine yaptığı açıklamada, "Odeabank'la görüşmeler sonlanmak üzere. Üç yıl için 9,5 milyon euroluk bir destek öngörüyoruz. Şu anda bir sorun yok gibi görünüyor" dedi.
Başantrenör Ergin Ataman'la iyi bir takım kurmak için çalıştıklarını aktaran Topsakal, "Bütçemizi biraz sıkıyoruz ama iyi oyuncular almak için uğraşıyoruz. Elimizde çok güzel bir projemiz var. Eğer oyuncularda bir aksilik olmazsa hedeflerimize ulaşırız" değerlendirmesinde bulundu.
Topsakal, mevcut takımdan kimlerin kalıp kimlerin gideceği konusunun ise henüz netlik kazanmadığını ve gelecek hafta bu konuda durumun netleşeceğini sözlerine ekledi.

Bunlar Galatasaray taraftarıni salak mi sanıyor.

Bu haberi yapan isim Nevzat Dindar. Kendisi çok güvenilir bir muhabir değildir. Hemen galeyana gelmeden biraz temkinli olmak lazım. Ben çok fazla doğruluk payı vermiyorum. Bekleyip resmi açıklamayı görmek gerekli.

Dolar/euro kuru geçen seneki gibi olsa, yıllık 3 milyon euro, gerçekten güzel bir meblağ olarak kabul edilebilirdi. Ama mevcut şartlarda heyecan verici değil...

Şimdi bir de utanmadan basın toplantısı düzenleyip bu "tarihi" sponsorluğu tanıtacaklar. İşin acı tarafı, o toplantıda kimse çıkıp, bizim burda sorduğumuz soruları sormayacak. Söyledikleri yalan yanlarına kalacak.

Can Topsakal da aynı şeyi söyledi.

Nerede söyledi renktaş? AA muhabirlerine verdiği demeçte deniyor. AA muhabiri bu haberi yapan Nevzat Dindar olmasın? Bütün haberler Nevzat Dindar'ı kaynak gösteriyor çünkü. Daha resmi bir açıklama beklemeliyiz. Daha sakin olmalıyız bence. Eğer bu haber doğruysa o zaman daha sert tepki veririz.

"Haftaya cuma günü Ergin Ataman ile birlikte Euroleague Ceo'su ile görüşeceğiz."
"Erkek Basketbol takımı olarak geçen seneye göre % 30-40 daha az bir bütçe ile yola devam edeceğiz."
"Transfer çalışmalarımız hızla devam ediyor. Oyuncularımızla görüşüyoruz, şimdilik sadece Ender Arslan'ın kontratından çıktık"
"3 sene içinde Aslantepe'de yeni bir basketbol salonu yapmayı planlıyoruz."

.... diye söylemlerde bulunmuş çok muhterem basketboldan sorumlu yöneticimiz.

"Haftaya cuma günü Ergin Ataman ile birlikte Euroleague Ceo'su ile görüşeceğiz."
"Erkek Basketbol takımı olarak geçen seneye göre % 30-40 daha az bir bütçe ile yola devam edeceğiz."
"Transfer çalışmalarımız hızla devam ediyor. Oyuncularımızla görüşüyoruz, şimdilik sadece Ender Arslan'ın kontratından çıktık"
"3 sene içinde Aslantepe'de yeni bir basketbol salonu yapmayı planlıyoruz."

.... diye söylemlerde bulunmuş çok muhterem basketboldan sorumlu yöneticimiz.

3 Sene içerende diye bir şey söylemedi diye biliyorum. Arenanın yanında basketbol salonu projemiz var onu da açıklayacağız diye ben dinledim. Bir de önyargılı olmamak lazım.

Yıllık 3 milyon euro yu bir iki hafta hergün bizim patronun kapısını aşındırarak bizim şirketten bende çıkartırdım Topsakal efendi sana niye zahmet ettin ki

Galatasaray Spor Kulübüne gelmiş geçmiş en çapsız yönetici.

Çapsız yönetimi bir kenara, Galatasaray Basketbol Şubesi'nin en büyük değeri olan koçlarla sürekli ters düşerek ön plana çıkmaya çalışıyor.

Kendisini unuttuk sanmasın..

Şarap işiyle uğraşıyormuş neden basketbola sardı ki anlamıyorum.Bağ,bahçe,üzümle uğraşsa hem kendi için hem de bizim için daha iyi olacak..

Galatasaray Spor Kulübüne gelmiş geçmiş en çapsız yönetici.

Çapsız yönetimi bir kenara, Galatasaray Basketbol Şubesi'nin en büyük değeri olan koçlarla sürekli ters düşerek ön plana çıkmaya çalışıyor.

Kendisini unuttuk sanmasın..

Tamamen katılıyorum. Adamın suratı sinirlerimi oynatıyor. Koç ile ilgili tüm hususlarda Azize Yıldırım'dan geri kalır yanı yok. Bildiğin düşman hissiyatı uyandırıyor bende.