Can Topsakal

Basketbol Şube Sorumlumuz Mehmet Can Topsakal

Emrah bey'in bahsettiği gibi bence fotoda olmak sonuna kadar hakkı sonuçta şube yöneticisi ama fotomontaj acemice yapılmış bir hata olmuş.

Yanlız daha önce yazdım, bu haberi gökmen'e servis eden kişi ilk önce kendisi şube sorumlusu iken yaptığı rezaletlerin vede imzaladığı rezil sözleşmelerin bi hesabını versin bence. Yada kankası gökmen gazetecilik yaparak kadın takımında whalen ve zellous niye kaçtı neye göre bu durumu engelleyemedi yada kendisi şimdi toz kondurmadığı hocayı vaktinde yemeğe kalktı veya ender ve sinan ile bu garip sözleşmeler neden yapıldı??

Kişisel hesapları Galatasaray üzerinden görmek hiç ama hiç doğru bir hareket değil.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Neden fener medyasının gazına gelelim? Ayrıca fener medyasının biraz kafası çalışsa Can Topsakal'ı eleştiren hiç haber yapmaması lazım. En çok zararı o veriyor zaten şubeye. O karede olmaya hakkı var belki ama (bence hakkı da yok) yapılan hiç de normal değil.
Yaptığı tüm konuşmalar ve hareketler tamamen ego kokuyor zaten. Haberi yokken yapılmışsa bile yine hatalı kendisi. Böyle şeyler hoşuna gidiyor ki yapılmış. Kesinlikle komik bir durum. Başka da bir yorum aklıma gelmiyor. Bence de istifa haberi gelse çok olumlu olur.

Emrah söylediklerinde Can Topsakal'ın kulübe verdiği zararlar konusuna aynen katılıyorum. Bende yazdım, istifa etse çok sevinirim, eğer bu haber onun gidişine vesile olsa haberi yapana teşekkür ederim...
Ancak bu durum Can Topsakal'dan çok kulübe zarar veriyor. Burada önemli olanda Can Topsakal'ın değil GS'ın itibarıdır.
Basın bu haberleri Can Topsakal'ın değil, GS'ın itibarını bitirmek için öne sürüyor. GS'ın itibarını bitirmek için bu kadar ufak bir olayı (bu olayın kime ne zararı var, önce buna cevap versinler) büyüttükçe büyütüyor. Bizde o haberleri yapanların gazına gelip, itibarımızı ayaklar altına almaya çalışanlara destek çıkıyoruz.
Mesela şans eseri Micov o foto çekilirken, röportajda olsaydı ve Micov karede yer almasaydı, Micov'u o kareye ekleselerdi, biz buna tepki gösterecek miydik ?
Ancak bunu haber diye servis edenler taraftarı galeyena getirceği biliyor. Bu durum bilerek ve isteyerek yapılmış.
Bakın 2014 yılındaki final serisinde Hıncal Uluç haricinde bir yazar çıkıpta, ama FB'nin sahasında bunlar olurken seyircisiz ceza verilemedi, şimdi GS'ya neden veriliyor diyebilen bir kişi çıkabildi mi ? Hayır, tam tersi misli olanı Ergin Hocaya yapılmış olmasına rağmen, Obradovic'e atılan tükürük yada ayran her neyse, bu konuda resmen linç ettiler bizi...
Can Topsakal'ı sevmesem de bu olayda büyütülecek bir şey görmüyorum. Pireyi deve yapmaya gerek yok. Bu fotomontajın kimseye bir zararı da yok.
Eğer o foto bir tarih olarak kalacaksa, beceriksizde olsa, köstekte olsa, hatta ajan bile olsa Basketbol şube yöneticisi olarak o fotoda olmaya hakkı var. Onu o fotoya koymak içinde teknolojiyi kullanmanın hiçbir sakıncası yada zararı yok...

Emrah söylediklerinde Can Topsakal'ın kulübe verdiği zararlar konusuna aynen katılıyorum. Bende yazdım, istifa etse çok sevinirim, eğer bu haber onun gidişine vesile olsa haberi yapana teşekkür ederim...
Ancak bu durum Can Topsakal'dan çok kulübe zarar veriyor. Burada önemli olanda Can Topsakal'ın değil GS'ın itibarıdır.
Basın bu haberleri Can Topsakal'ın değil, GS'ın itibarını bitirmek için öne sürüyor. GS'ın itibarını bitirmek için bu kadar ufak bir olayı (bu olayın kime ne zararı var, önce buna cevap versinler) büyüttükçe büyütüyor. Bizde o haberleri yapanların gazına gelip, itibarımızı ayaklar altına almaya çalışanlara destek çıkıyoruz.
Mesela şans eseri Micov o foto çekilirken, röportajda olsaydı ve Micov karede yer almasaydı, Micov'u o kareye ekleselerdi, biz buna tepki gösterecek miydik ?
Ancak bunu haber diye servis edenler taraftarı galeyena getirceği biliyor. Bu durum bilerek ve isteyerek yapılmış.
Bakın 2014 yılındaki final serisinde Hıncal Uluç haricinde bir yazar çıkıpta, ama FB'nin sahasında bunlar olurken seyircisiz ceza verilemedi, şimdi GS'ya neden veriliyor diyebilen bir kişi çıkabildi mi ? Hayır, tam tersi misli olanı Ergin Hocaya yapılmış olmasına rağmen, Obradovic'e atılan tükürük yada ayran her neyse, bu konuda resmen linç ettiler bizi...
Can Topsakal'ı sevmesem de bu olayda büyütülecek bir şey görmüyorum. Pireyi deve yapmaya gerek yok. Bu fotomontajın kimseye bir zararı da yok.
Eğer o foto bir tarih olarak kalacaksa, beceriksizde olsa, köstekte olsa, hatta ajan bile olsa Basketbol şube yöneticisi olarak o fotoda olmaya hakkı var. Onu o fotoya koymak içinde teknolojiyi kullanmanın hiçbir sakıncası yada zararı yok...

Ben de size katılıyorum neredeyse tamamen. Micov örneğinde de medya konusunda da tamamen hak veriyorum. Lakin mevzu Can Topsakal olunca normal karşılayamıyorum. Aynı şekilde Dursun Özbek'in kurula kupayla gelip böbürlenmesini de normal karşılayamıyorum. İnsanın aklına önceki icraatları gelince içim rahat etmiyor. Ama dediğim gibi düşüncelerinize katılıyorum. Teşekkür ederim ayrıca.

Ömer Yalçınkaya takımların hakkı yenerken bacak bacak üstüne atıp izleyeceğine ve fotomontaj yapacağına takımlar ile ilgilensin, sahip çıksın!

Harun ile şamata gırgır yapmaya gelince hiç utanmıyor ama.

Ergin Atamanla olan savaşı kaybetmiş gözüküyor. Bu transfer döneminde hoca ve Yalçınkaya dışında konuşan olmadı şükür ki. Bunda Gökmen özdemirin fotosop haberinin de etkisinin olduğunu düşünüyorum. Şubenin zayıf zamanını kollayacaktir. Aldığımız beklenmeyen bir malubiyet sonrası mikrofon başına geçebilir yine.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kendisi Galatasaray Lisesi mezunu ve iyi bir iş adamı olabilir ama, maalesef Galatasaray Basketbol Şube Sorumlusu olması gereken kişi olduğunu düşünmüyorum. Eğer Galatasaray iyi yönetilseydi, o görevde gerçek bir profesyonel ve gerçekten basketbolu bilen biri olurdu. Acaba kendisi kaç defa basketbolu sevdiği için maç izlemiş veya basketbol piyasasına ne kadar hakim? Avrupa'daki oyuncu ve antrenörlerle ilişkisi var mı? Basketbol hayatında nasıl bir yer işgal ediyor? Galatasaray'ın sürdürelebilir başarısı için bir vizyon ortaya koyabiliyor mu, yoksa sırf bir şeyin sorumlusu olarak görünmek için mi orada bulunuyor?

Ben o görevde gerçekten basketbolu yaşayan, birgün Galatasaray'ın Euroleague şampiyonluğunu hayal eden ve bu doğrultuda adımlar atan birini görmek isterim.

Sanmıyorum ama biraz yöneticilik vasfın varsa gerekeni yaparsın ve istifa edilmesini beklemezsin.Galatasaray basketbol şubesi kimsenin çocuk oyuncağı değil.

Galatasaray Basketbolu son 25 yıldır hep çok kötü yönetildi ancak ben bu adam kadar takımdan uzak yaşayan takımla alakası olmayan bir basketbol şube sorumlusu hatırlamıyorum. Şubeyi 10 Yaşında çocuk yönetse Ataman hazretlerini çoktan görevden almıştı...

En olmadık zamanlarda Ataman'la zıtlaşan Topsakal'ın bu yıl hiç sesinin çıkmaması enteresan diyeceğim ama değil galiba. Sanırım, yönetimin istediği seviyeye geldi takım sonunda. Gözleri aydın.

Son düzenleme:
Gecen sene Galatasaray Eurocup sampiyonu oldugunda kendisini photoshop'la kupa fotografina montajlatan bu adam degil mi? Hala GS'de yonetici mi ya da basketbol subesinde?

Galatasaray futbolda nasıl yönetiliyorsa bu arkadaş basketbola yansımış hali. Yazık böyle insanlar eline veriyoruz kulübü.

Geldiği günden beri ne halta yaradı acaba? Utanmadan hâlâ ne yüzle duruyorlar anlamak mümkün değil. Yönetim ve koçla beraber derhâl kulüpten uzaklaştırılmalı!