Zvezdan Mitrović

Takıma çember savunucu ve oyun kurucu aldırmayıp aynı tip kısa forvetleri 3'leyen, kendi aldırdığı Bost'u 25 dakika oynatıp İsmet'i, Samet'i kenarda çürüten adama az bile.
icerden bilgi aliyorsunuz size katilirim. bu oyuncularin hepsi Mitrovic israri ile alindiysa tabi.

Yada Turgay Zeytingözmü aldirdi bu oyunculari? Sezon basinda Euroleague etikeli olan oyunculari alicaz diye söylem cikti bu kimin fikriydi?
Mitrovicten önce Turgay Zeytingöz yine rezalet bir kadro kurmadimi?

icerden bilgi aliyorsunuz size katilirim. bu oyuncularin hepsi Mitrovic israri ile alindiysa tabi.

Yada Turgay Zeytingözmü aldirdi bu oyunculari? Sezon basinda Euroleague etikeli olan oyunculari alicaz diye söylem cikti bu kimin fikriydi?
Mitrovicten önce Turgay Zeytingöz yine rezalet bir kadro kurmadimi?
İçerden bilgim yok, takımın %99'unu Turgay bey de kurmuş olabilir, çünkü dediğiniz gibi geçen sene de rezalet kadro kurmuştu. Mitrovic'in kesin aldırdığından emin olduğum 2 adam var kadroda, biri Halilovic, diğeri Dee Bost. Elinde 2 kurşun olup oyun kurucu ve pivotunda bu tercihleri yapan adamın basketbol aklı Karadağ'daki köy sandığında kalmıştır anca.

İçerden bilgim yok, takımın %99'unu Turgay bey de kurmuş olabilir, çünkü dediğiniz gibi geçen sene de rezalet kadro kurmuştu. Mitrovic'in kesin aldırdığından emin olduğum 2 adam var kadroda, biri Halilovic, diğeri Dee Bost. Elinde 2 kurşun olup oyun kurucu ve pivotunda bu tercihleri yapan adamın basketbol aklı Karadağ'daki köy sandığında kalmıştır anca.
böyle hatalar olabiliyor bence halilovicin alinmasi sorun degil yaninda beraber mccormakta alinmaliydi.

Besiktas taraftarlarida kac mactir bu takimda Pivot yok diye elestirilide bulunuyor. Delgadoya agir hakaret ediyolar bu adam Pivot degil diye.
Kaldi ki onlarda Allman gibi ekleme yaptilar. Tüm bunlar ama Alimpijevići kötü koc yapmaz tabiki.

Şu anda bayan basket takım koçu Paden hakkında düşündüğümüz ve hissettiğimiz şeyi muhtemelen yarın Mitrovic için de düşünüp hissedeceğiz.
Şubenin kör inadı bizi Şampiyonlar liginden edecek malesef.

Mitrovic'i çok seviyorum ben bir taraftar olarak öyle böyle değil hemde. kaç haftadır burda gitsin temalı entryler girdim sözlüklerde girdim sosyal medyada girdim ama hocayı ne zaman görsem aşırı mutlu oluyorum bilmiyorum öyle işte. Prepelic ve McCormack öncesi rezil kepaze halimizde şubenin halinden sonra en çok koç ile bizim birlikteliğimizin bu kadar kötü olmasına üzülüyordum. çünkü böyle bir sonuç hak etmedi bence iki taraf da, en azından geçen sezon geldikten sonra hayal ettirdiklerini düşününce kesinlikle böyle bir başlangıç hak etmedik. Ve bu bahsettiğim dönem tek topla güme giden maçlar (belki de bize yarı final getirecek bir sıralama yapamayacak olmamızın yegane sebebi olan maçlar), insanların ayağının artık tamamen şubeden kesilmesi vs vs. daha sayılacak bir sürü şey koçun suçu maalesef. Koç, bu bahsettiğim dönemde hatalarindan ders alıp önüne bakacağı bir Efes maçı oynadı, o maç sezonun dönemeci olabilirdi. rotasyon çorba olmadı, herkesten verim aldı. o maç iyi bir başlangıç olabilirdi, Türkiye'nin gerçeklerine uygun basketbola o gün dönebilirdi ama inat etti. çok inat etti ve sonuç bu saydığım etmenlere sebep oldu.
bugün geldiğimiz noktada McCormack ve Prepelic Türkiye'nin gerçeklerine uygun, koçun da geldikleri günden beri müthiş kullandığı iki iyi transfer oldu. bu ikili geldikten sonra kazanma alışkanlığı kazandık. öyle yada böyle; zehir maç sonları, son 1.5 dakikaya 10 sayı önde girip son 10 saniyeye 1 sayı geride girmeli akıl sağlığını bozan, sinir krizleri geçirten maçlar oynasak da "oh be bu maç da aradan çıktı şükür kazandık" diyebiliyoruz.

Genel vaziyet, koçla yollar ayrılmaz bence. bu saatten sonra koçun gitmesini isteyenler-istemeyenler temalı bir fikir ayrılığı şubeye ve foruma hiçbir şey katmaz. bizim adamımız sahip çıkacağız diyip koça sahip çıkmalıyız bence. zaten bu şubeyi tanıyan insanlar, GS aynı anda 3 koça maas veremez soylemleri düştüğü gün Mitrovic'in sezonu bitireceğini biliyordu. Sadece bir umut takımın kötü olduğu dönem isimler yazdık, yirtindik şube için kendimizce. umarım takım da benim gibi düşünüyordur, umarım koçu yeme muhabbetleri bitmiştir ve sahiplenme dönemi baslamistir. Galatasaray'ın kaybedecek bir sezonu daha yok. en azından hedefsiz kalacak bir sezonu daha yok, insanların salona gelmeye motivasyonu olmalı. bu motivasyondan, an azından Nisan'a kadar mahrum kalmayız umarım.
inşallah Haziran ayında koç için Prepelic ve McCormack sezonun kırılma noktası oldu, hoca oradan çok iyi döndü deriz. kendisini över, hocayla helalleşiriz. umarım herkes bu hikayenin sonunda karşılıklı razı olur ve bir daha düşülmemesi gereken bir yanlışın sonuna gelmiş oluruz.