#17 Sertaç Şanlı

Re: Sertaç Şanlı Galatasaray Cafe Crown'da

Hayırlı olsun...

gtel-per2.jpg

TBL2 Takip eden biri olarak Sertaç Şanlı genç yaşına rağmen iyi bir istatislik yaptı. Canlı olarak izlemedim. Fakat 2.ligin güçlü takımlarına karşı çok iyi istatislikler yaptı. Keşke bizde olsa diyordum. Bize geldi Hayırlı olsun.

oktay hoca'nın sisteminde pivot mevkisinin öneminin nekadar fazla olduğu apaçık ortadayken,sertaç'ın bence kendi kariyeri açısından yaptığı en mantıklı transfer diye düşünüyorum.oktay hocanın onunla yakından ilgileneceğini düşünüyorum ve alacağı süreler ve yapacağı ekstra antremanlarla bu sene olmasa bile önümüzdeki sezonlarda takıma çok fayda sağlayacağını umuyorum.hayırlı uğurlu olsun.

Sevindim açıkçası bu transfere.Şunu kabul etmek lazım yönetim futbol şubesinde ne kadar beğenilmeyen hareket yapıyorsa basketboldada o denli bir düzelme mevcut.Kadro yapımız,hocamız,gençlerimiz,gelebilecek gençler her şeyi bir bütün olarak düşündüğümde gerçekten geleceğe ümitle akıyorum basketbol için.

Hayırlı uğuru olsun. Sözleşmenin 5 yıllık olmasıda artık gerçekten uzun vadeli planlar yaptığımızın en güzel ifadesi olmuş. Umarım Göksenin ve Muhammed gibi genç oyuncularımızda takımda yer alır ve bu ifade kâğıttan salona de yansımış olur.

Seneye Cemal Nalga'nın da kadroda olması gerektiğini düşünüyorum.Avrupa tecrübesiyle rotasyonda oldukça faydalı olacaktır.

Dün duyuruldu, bugün Florya'da antrenman yapıyordu.Demek ki daha önceden bitirdiler de bizi beklettiler. :)

Özenç Ekmel Ulus' Alıntı:
Seneye Cemal Nalga'nın da kadroda olması gerektiğini düşünüyorum.Avrupa tecrübesiyle rotasyonda oldukça faydalı olacaktır.

iyi olur aslında eyüp abinin süpriz dediği bu olmasın? andric ermal sertaç rancik cemal iyi 5li olurlar pota altında

Re: 19 # Sertaç Şanlı

Kiralık gitmesi günde şu günlerde...

İyi olacak iki taraf için de, Mahmuti oynatmadığına göre daha bu seviyelere hazır değil.

Bununla birlikte pota altına takviye de geliyor diyebiliriz.

Kiralık gitmesi demek kesin takviye demek gerçekten de. Hem kendisi için de iyi olur. Sakatlık vs. durumlarında da Doğukan belki yardımcı olabilir bize.

Oynayabileceği, en azından 10-15 dakika süre alabileceği bir takıma kiralık gitmesi hem onun için hemde bizim için daha iyi olur. Bize uzun takviyesi zaten Allah'ın emri gibi birşey.

Oynayamayacaksa kiralık gitmesi yerinde bir karar olur, yeteneklerinden şüphe yok ama gelişmesi lazım demek ki, yoksa oynatırdı Oktay Hoca.

Hem kendisinin hem de bizim yararımıza olacaktır, sonra da gelip bizde süre alacaktır.