2010 - 2011 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamika Catchings yasi geregi dinlenmeden iyi performans gosteremeyecegini dusunmektedir ve bu dusunceye saygi duymak gerekir.Ama burda Wnba icin form tutmaya geliyor derseniz oyuncuya terbiyesizlik,saygisizlik yapmis olursunuz.

Bir oyuncuyu tanimak icin onun coaching ini daha once yapmis olmak durumunda degilsiniz,Turkiye'deki artik hemen hemen her coach Tamika'yi gecen seneden oturu taniyor ve onun neler yapabilecegini biliyor.

Fenerbahce yonetimi yine basarili bir is yapmis degil mi?Erdemli davranmislar Taurasi'yi yollayarak?Benim Fenerbahce yonetiminden beklentim oyuncuyu yollamasi degil delikanli gibi cikip bu olanlarin hesabini vermesidir.Gecen sene Kerem Gonlume yapilan suclamalarin hepsinin ya hata yada dogru oldugu soylenip kendi takimlarindan da ayni sekilde soz etmeli veya kamuoyundan ve Efes Pilsen camiasindan ozur dilemelidirler.

Ha egermadem cok istiyorsun bunu duymak ilk kez bende sana katildigimi belirtmek durumundayim.Fenerbahce yonetimi kriz anlarindan nasil cok iyi cikilabilecegini cok iyi biliyor nasil gundem degistirilecegini??!?

Necati Başaran' Alıntı:
Tamika Catchings yasi geregi dinlenmeden iyi performans gosteremeyecegini dusunmektedir ve bu dusunceye saygi duymak gerekir.Ama burda Wnba icin form tutmaya geliyor derseniz oyuncuya terbiyesizlik,saygisizlik yapmis olursunuz.

Bir oyuncuyu tanimak icin onun coaching ini daha once yapmis olmak durumunda degilsiniz,Turkiye'deki artik hemen hemen her coach Tamika'yi gecen seneden oturu taniyor ve onun neler yapabilecegini biliyor.

Fenerbahce yonetimi yine basarili bir is yapmis degil mi?Erdemli davranmislar Taurasi'yi yollayarak?Benim Fenerbahce yonetiminden beklentim oyuncuyu yollamasi degil delikanli gibi cikip bu olanlarin hesabini vermesidir.Gecen sene Kerem Gonlume yapilan suclamalarin hepsinin ya hata yada dogru oldugu soylenip kendi takimlarindan da ayni sekilde soz etmeli veya kamuoyundan ve Efes Pilsen camiasindan ozur dilemelidirler.

Ha egermadem cok istiyorsun bunu duymak ilk kez bende sana katildigimi belirtmek durumundayim.Fenerbahce yonetimi kriz anlarindan nasil cok iyi cikilabilecegini cok iyi biliyor nasil gundem degistirilecegini??!?

Ben terbiyesizlik falan yapmıyorum oyuncuya bu zaten bilinen birşey bunu açıkladı mesela LAUREN JACKSON çok yoruldum Avrupa zor Wnba e hazırlayacağım Mental olarak kendımı bu sene OYNAMAYACAĞIM AVRUPADA?

O da kendını düşünuyor sonuçta Tamika sizin gibi Gs li mi doğuştan yada Penny yada Simone yani demem o ki oyunucuların çoğu bunu bu şekilde kullanıyor be var bunu yazmak mı suç...

Ha ''Taurasi olayında ne suçu olacak ki Fb yönetiminin onlar mı içirdi! Kendi içmiştir...Zaten öyle bişey olsa kokusu çıkmazmıydı!

Taurasi düne kadar antremanlara çıkmış öyle olsa çoktan Kaçardı ABD ye...Kerem GÖNLÜM olayı ise çok farklı hemde çok Nasıl bizim Nalga olayı salsa da çıkmasa kimse bilmeyecekti o zaman da KASUN un değer altında çıkması bilinmeyecekti...Keremin olayında ona o ilacı veren adam NEDEN KOVULDU?

Aynı şey biz Efes arasında olsa ne diyecektik! Sonuçta Kerem aldı cezasını çekti ve oynuyor bunlar sporda olan şeyler...Sen ister kız ister onaylama Doping konusunda adamlar kararlılık gösteriyor bunu ben değil herkes biliyor...Arkasında dursalar ne derdın NECATİ BAŞARAN ''bak nasıl kıvırıyorlar dimi...

Nasıl Nalga olayında bizim yönetim yanlış mı yaptı oyuncuyu yollamakla? Bence yanlış yaptı...Bu ne peki?

Forum ana sayfa » Galatasaray Basketbol » Kadın Takımımız

Yukarıda böyle yazıyor ama burada her şeyi konuşuyoruz. Burası rakiplerin transferlerini değerlendirme ve ikili münakaşa meydanı olduğuna göre artık başlığın foruma katacağı bir şey kalmamış. Bu başlık kilitli dursa iyi olacak. Gerekli bölümlerde diğer rakiplerimizi, özel mesajlar yoluyla da kendi sorunlarınızı tartışabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...