2010 NBA Transfer Dönemi

4 takım arasındaki takasta Trevor Ariza Hornets'e , Darren Collison ve James Posey Pacers'a , Troy Murphy Nets'e ve Courtney Lee de Rockets'a geçmiş.

Courtney Lee Houston'a gereksiz olmuş. Bişiy değil Lee gitgide dolaşan adam halini alıyor. Lee için Ariza vermeye değmez. Houston yemiş kazığı
New jersey kadro derinliği açısından iyi yaptı 4 numara alarak. Lee zaten Terrence Williams'ın arkasında kalıyordu ve bir takımda aynı pozisyonda 2 adet pozisyonu için kısa olan oyuncu ile oynamaktan kurtuldu New jersey. Murphy de Lee ile birebir takasa sokacak olsak bariz üstün bir oyuncu. New Jersey 10 numara iş yaptı ve Murphy'nin kontrat da bitiyor.
New Orleans da geçen sene beklentinin üstüne çıkan tek oyuncusunun yanına Ariza'dan aman aman bir eksiği olmayan ve kontratı daha kısa olan Posey'i ekleyip Ariza'yı almış. Sanki çok geniş rotasyonları varmış gibi iyice daralttılar . Paul haklı aga bunlar şaşırmış :)
Pacers Murphy verip Collison ve Posey almış. Bu demektir ki Ford'u verip 4 numara almaya çalışacağız. Posey de 2-3'ü babalar gibi yedekler. Dunleavy ve Ford'u bi şekil gönderirlerse ellerinde güzel çekirdek olur. Granger- Collison - Hibbert fena bir çekirdek değil. En azından bi nebze ayağa kalkarlar

Hornets şimdi de Julian Wright'ı verip Belinelli'yi almış. Şaka takımı yoluna komik adımlarla devam ediyor. Hazır point guard arıyorken LAndry+ dalembert'a Paul bile verebilir bunlar. Bi konuşmak lazım bunların napcağı belli olmaz :p

Carmelo'nun Denver'dan takasını talep ettiği yönünde ciddi dedikodular var..
Houston, New York, New Jersey, Orlando hemen girişimlere başlamışlar..
Bir çok farklı yerde Melo dedikoduları dönmekte..

Aman Houston'a gitmesin. Orada kara büyü falan var, veya şehirce bir toplu olarak yıkanmaları lazım. Giden süperyıldızın hayatını söndürüyorlar. T-Mac ne hallere geldi, Yao basketbolu bırakabilirim bile dedi. Yakma kendini Melo, git başka yere.

cp ile birlikte new york'a gidicek Melo kanımca.. öyle de istiyolar zaten.. açıklamaları da var bu konu ile ilgili güzel olur zaten Amare-CP-Melo 3'lüsü..

tarihi Boston-Lakers finallerinden sonra New York - Lakers finalleri güzel olur bu 3'lü ile..

Levent abi hazır görmüşken sorıyım bizim Sacramento'yu gelecek için nasıl buluyorsun. Cousins+evanstan iyi bir birliktelik çıkar mı yanlarını doldurduğumuz zaman

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Aman Houston'a gitmesin. Orada kara büyü falan var, veya şehirce bir toplu olarak yıkanmaları lazım. Giden süperyıldızın hayatını söndürüyorlar. T-Mac ne hallere geldi, Yao basketbolu bırakabilirim bile dedi. Yakma kendini Melo, git başka yere.
Uğur İstanbul buluşmasında hatırlatırım bu lafı sana. :)

Bu arada gel Carmelo kardeş çirkef falan da olsan gel şu takımı izlenilebilir kıl.

Deniz Baskın' Alıntı:
Levent abi hazır görmüşken sorıyım bizim Sacramento'yu gelecek için nasıl buluyorsun. Cousins+evanstan iyi bir birliktelik çıkar mı yanlarını doldurduğumuz zaman

bence çıkar.. Tyreke Evans bence geçen seneki çaylaklardan süperstar potansiyeli sunan tek adam.. Couisns de çok umutlu olduğum bi adam.. bence iyi draft yaptılar..

Erdal Avcı' Alıntı:
[quote="Uğur YILMAZ":if9b8yp9]Aman Houston'a gitmesin. Orada kara büyü falan var, veya şehirce bir toplu olarak yıkanmaları lazım. Giden süperyıldızın hayatını söndürüyorlar. T-Mac ne hallere geldi, Yao basketbolu bırakabilirim bile dedi. Yakma kendini Melo, git başka yere.
Uğur İstanbul buluşmasında hatırlatırım bu lafı sana. :)

Bu arada gel Carmelo kardeş çirkef falan da olsan gel şu takımı izlenilebilir kıl.[/quote:if9b8yp9]

Yalansa yalan de Erdal.

Size gelen her yıldızı perte çıkarmıyor musunuz? :) Valla bizim Galatasaray'ı geçtiniz, gelen adam sağlamsa da sakatlanacak bir yer bulur. :)

Carmelo hiçbir yere gitmez. Onda ciddi bir yara oluşturuldu Lakers tarafından ve Denver'ı sırf Lakers'ı devirmek adına bile olsa bırakacağını düşünmüyorum.
Zaten J.R. Smith, Nene Hilario ve benzerleri olmadan çirkeflik potansiyelini sahaya yansıtamaz Melo, o yüzden Nuggets onun için kolay kolay bitmez.. :)

Carmelo nun kararsız olduğıu aşikar.Önünde 3 seçenek var.1)sözleşme uzatmak2)2011 yazını beklemek3)takasını istemek.Bence tercihide bu sıraya göre olacaktır.Kendisi Nuggets in simgesi ve denver deyince akla Melo geliyor.Yaptığı açıklamada duygularım bu kararımda etkili olacak diyor.Kendisi bunca senedir Denver da olmasına rağmen bir New york lu.Buradan da iki seçenek çıkıyor ortaya.Ben takımda kalacağına inanıyorum.3 yıl için 65 MD iyi bir para ama söylentilere göre Melo teklifin 3 yıllık olmasını sorun ediyor.
Eğer olurda takasını isterse bence en uygun takım NYK dur.Cp3-Melo-Amare üçlüsünün yanında Wade-Lebron-Bosh üçlüsü yalan olur.=)Chicago da iyi bir tercih olabilir.Gelecek onların bana göre.Nets i kafadan silelim zaten.Nets takas ta ne verecekki Denver a.Hem olsada Melo kabul etmez bence.

Bu arada takımında çirkefliğin kitabını yazmış,bu alanda efsaneler arasına girmiş olan bir adamı barındıran arkadaşlların Melo,J.r, nene çirkef demesi çok gülünç.=)

Geçen sene Jazz yapmak sizi bayağı bir hırpalamış Hüseyin. :)

Bu sene biz olmazsak, Miami'nin karşısına dikilecek güçte siz varsınız bunu da unutma.

* Cleveland eski GM i ve Spurs eski oyuncusu D. Ferry , Spurs a yönetici olmuş.. Görevi GM değil ama ne olduğunu okuduklarımdan anlayamadım.. Müdür diyelim..

* Fesenko, Avrupa'dan gelenleri bir bir geri çeviriyormuş, bu sene de NBA demiş..Sezon sonunda FA olacağı için, belki iyi kontrat kaparım hayaliyle bu sene asılacak küreklere artık.

* Denver'a Ujiri diye bir scout, GM olacakmış..

* Çinli yatırımcılar Cavs'in % 15 ine talipmiş.. Takım sahibi, biz Lebron'dan önce şampiyon olacağız diyordu, hisse satmaya başladı. 2 sene sonra tamamen çıkar..

* Arenas, yeni sezona Chicago'da sıkı bir şekilde, uzun galoplarla hazırlanıyormuş..Çok farklı olacak falan filan, hep aynı laflar..

* Ron Artest'in twitter'dan sataşmaları ve saçmalamaları sürüyor..

* Melo, Denver kalbimde ama artık takım yöneticilerine inanmıyorum demiş.. Kaçmaya yer arıyor, sezon ortasında takas olur artık. Denverda GM gitti, coach kanser ve oyuncuların yarısı sakat.. İşler iyi gitmiyor Rocky Mountaın'da..Phoenix eski GM ine bize GM ol demişler, olmamış..Melo da çok durmaz.. Bu takım yolun sonuna geldi..

* Bobcats'in Eric Dampier'ı takas edeceği söyleniyor.. Hatta anlaşıldığı bile söyleniyor..

* Rajon Rondo'nun büyük amcasının cenazesi nedeniyle , takım ABD de iken bir idman kaçırdığını , bu yüzden coach ile kavga ettiği söyleniyor.. Milli takım dışı kalması buna bağlanıyor.. Kimse adil bir karar olduğunu düşünmüyor.. Sanıyorum cenazeye gideceğini haber vermemiş ve sorun giderek büyümüş..

*Melo ve D.Howard, Çin yapımı AMAZING isimli bir basketbol filminde rol alacaklarmış..

Ron Artest NBA'in belkide NBA tarihinin en çabuk gaza gelen oyuncularından. Zamanının Detroitinde süper iş yapardı hiç kuşkusuz:) (Bu arada Lakers dışında destek verdiğim yegane takımdı, o efsane Detroit takımı, Isiah önderliğinde. Çaylak oyuncusu D. Rodman dı o derece yani) :)))

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Emre Yuksel":2ldo3whk]

Ne gibi abi ?

Tugay hepsini okumadım da , Boston'a sataşmış sanırım.. Bostonlular, "Kendrinck Perkins sakatlanmasa biz şampiyon olurduk " diyorlarmış.. Ron da "bizde de Bynum hep sakat oynadı " diye başlamış, Boston'un ne korkaklığını bırakmış, ne çirkefliğini.. Bildiğimiz Ron Artest.. Ne şaşırırsın, ne kızarsın.. Adamın normali bu.. Hala aklıma Ariza'nın ayakkabını fırlatışı geliyor..Gülmekten ölüyorum..[/quote:2ldo3whk]

Emre Abi ilk iş kazanı geçirdin sanırım. :) Senin ileti benim ileti ile kokteyl olmuş. Bir el at be abim sana zahmet. :)

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Emre Yuksel":361e6djc]

Ne gibi abi ?[/quote:361e6djc]

Tugay hepsini okumadım da , Boston'a sataşmış sanırım.. Bostonlular, "Kendrinck Perkins sakatlanmasa biz şampiyon olurduk " diyorlarmış.. Ron da "bizde de Bynum hep sakat oynadı " diye başlamış, Boston'un ne korkaklığını bırakmış, ne çirkefliğini.. Bildiğimiz Ron Artest.. Ne şaşırırsın, ne kızarsın.. Adamın normali bu.. Hala aklıma Ariza'nın ayakkabını fırlatışı geliyor..Gülmekten ölüyorum..

Not: Evet Tugay, sınırsız yetkilerle donatıldım, ne yapacağımı bilmiyorum : )

Sühan Cem' Alıntı:
Ron Artest NBA'in belkide NBA tarihinin en çabuk gaza gelen oyuncularından. Zamanının Detroitinde süper iş yapardı hiç kuşkusuz:) (Bu arada Lakers dışında destek verdiğim yegane takımdı, o efsane Detroit takımı, Isiah önderliğinde. Çaylak oyuncusu D. Rodman dı o derece yani) :)))

Isıah Tomas, Joe Dumars, Bill Laimbeer ve Dennis Rodman..