2011- NBA Play Off

PP'nin son atışı girmeyince uzatmaya gitmiş maç ve uzatmalarda Miami almış.Zaten istatistikler bile olayı özetliyor.Wade ve LeBron'un çılgın attığı,bide üstüne Bosh'un katkı verdiği takıma tek adamla mücadele edersen sonuç kaçınılmaz.Yenilmek,elenmek her takımda olan birşey ama oyuncuların kötü performans sergilemesi kabul edilemez.Şimdiden tebrikler Miami'yi ama onların da durumu iç açıcı değil bence.3 sene önce aynı iştahla biz oynadık ve sonuç ortaydı,ama o dönem kenarıdan gelip Posey başta olmak üzere House,T.Allen ve hatta PJ Brown dahi girip bir katkı veriyordu takıma.Kupa üçlü dışında şut bile atmamışlar.Öteki tarafta da Dallas aynı gazla geliyor ve çok da tehlikeli geliyorlar,çünkü yedekleri çılgın katkı veriyor.

Bu arada Rondo'nun zaten o pozisyondan sonra sahaya geri dönmes,bu maçta oynaması bile şaka gibiydi.
Maça da böyle çıktı zaten.
http://d.yimg.com/a/p/sp/getty/bd/f...26f3a6a-getty-113244021eg033_miami_heat_v.jpg

Ah be Boston ...

5 Tane yarısından fazlası sönmüş yıldızımız olacağına 2 tane tamamı parlayan yıldızımızın olmasını isterdim.

*D.Howard'ı almak için ne gerekirse yapsınlar.

Valla herşeyden vazgeçelim önemli değil,geleceğimiz için D.Howard'ı mutlaka almamız lazım.

Siz dua edin Miami şampiyon oluğ rüştünü ispatlasın Bayram. Çünkü özellikle pota altındaki yani Bosh'un yumuşaklığından kaynaklı biz şampiyonluğu kaçırırsak Pat Reis Bosh'u gözden çıkarır o durumda Howard için bir rakip daha ortaya çıkar.

Tabi ben bunu yazarken cap hesaplarından çok Miami'nin zengin yapısıni, Pat Riley'in bu takıma yaptığı yatırımın büyüklüğünü ve öyle yada böyle geri dönüşü sağlamak istemesi ve şehrin inanılmaz cezbedici bir yer olmasını göz önüne alarak söylüyorumki bu sene bu dediğim sebepler bu kadroyu kurdurdu.

Celticsli arkadaşlar için Howard hayalden öteye gidemez..

Biz ona formayı giydirdik bile.. :D

324.jpg

Siz dua edin Miami şampiyon oluğ rüştünü ispatlasın Bayram. Çünkü özellikle pota altındaki yani Bosh'un yumuşaklığından kaynaklı biz şampiyonluğu kaçırırsak Pat Reis Bosh'u gözden çıkarır o durumda Howard için bir rakip daha ortaya çıkar.

Tabi ben bunu yazarken cap hesaplarından çok Miami'nin zengin yapısıni, Pat Riley'in bu takıma yaptığı yatırımın büyüklüğünü ve öyle yada böyle geri dönüşü sağlamak istemesi ve şehrin inanılmaz cezbedici bir yer olmasını göz önüne alarak söylüyorumki bu sene bu dediğim sebepler bu kadroyu kurdurdu.

Ya siz Howard'ı alırsanız biraz ayıp olmaz mı ? Wade,LeBron,Howard o zaman siz maçlara 20-0 geriden başlamalısınız ki eşitlik olsun :D

dwight-howard-celtics.jpg

Hatayı biz en başında yaptık
İhtiyarları takıma toplayarak
Kendimizi çok taktir edicem senin gelişini kutlayarak
Kendine dev aynasında değil TD Garden'da bir bak
Acımız taze kurtulamazsın Lakers'a kaçarak
Belki birazcık pahalısın,ruhun şampiyonluk istiyor
Belki biraz da zorsun ama Sana Yeşil - Beyaz çok yakışıyor.

:D

Stern yıldızlar bakımından doğu batı dengesinin çok bozulmasına izin vermez. Lakers a bir güzellik daha yapılması kaçınılmaz duruyor.

Stern yıldızlar bakımından doğu batı dengesinin çok bozulmasına izin vermez. Lakers a bir güzellik daha yapılması kaçınılmaz duruyor.
bence batı öyle çok da kötü değil..yani 10 yıl önceki doğu batı gibi değil..new jerseyin indiananın 76ersın doğu şampiyonu olduğu yıllar daha dün gibi..yani doğuda bence hala 3 iyi takım var..new york bu haliyle en iyi 6. olur..batıdaki dallas-oklohama-lakers-san antonio vs vs ligin hala elit takımları bence...ben mesela clipperstan bile umutluyum..aslında ne howrdın ne paulun lakersa gitmesini istemiyorum..ligin hiç bir albenisi kalmayacak...umarım stern buna çare bulur..benim aklıma ilk gelen lüks vergisinin daha da arttırılması...washington-toronto-detroit-cleveland-sacremento-minnesota-golden state-charlotte gibi takımlara orlando ve new orleansın eklenmesini istemem..artık tek umudum her yıl blake griffin gibi 3-4 çaylak gelmesini beklemek olacak..

bence batı öyle çok da kötü değil..yani 10 yıl önceki doğu batı gibi değil..new jerseyin indiananın 76ersın doğu şampiyonu olduğu yıllar daha dün gibi..

ne olmuş sixers'ın doğu şampiyonu olduğu yıllara..?

o zaman da batı daha güçlüydü ama doğu da kendi içinde zordu..
Iverson, vince carter, paul pierce ,ray allen, glenn robinson, sam cassell ve daha bir çok isim en fit zamanlarındaydılar..