2015-2016 Galatasaray Futbol Takımı

Yalnız herkes Yasine sallıyor ama takımda ayak kalan nadir oyunculardandı. Dün saçma sapan goller kaçırdı Poldiye pas atmadı diye linç edilmesi manasız geliyor şu an. İkinci yarı oynadığı oyunu 1 topçu oynamadı, kötü futbolcu diyebilirsin ama şu topuyla eleştirilecek en son oyuncu. Yeteneği bu kadar... Galatasarayın oyuncusu değil ama Podolski dahi şu son 2 3 maça kadar geziyordu işte o dönemde takımı ayakta tutmaya çalışan oyuncuydu. Aynısını Podolski yapsa eminim gene Yasin eleştiriliyordu Hamza hocaya kızarken yerli yabancı ayrımını yapan asıl biziz ben dahil.

Bir ara derdimiz frikiği Drogba mı Sneijder mi Selçuk mu kullansın idi.
Bugün de maç kurtarmaya Tarık ve genç Volkan Pala giriyor.
Nerden nereyeeeee...

Tarık>Linnes galiba. Kim gelse oynatmıyor bu çocuğu tamam savunma kısmında kötü ama sağ açık oynayacak kadar oyun bilgisi ve ofansif yeteneği var. Belki ikinci yarı oynasa ne o kadar atak yerdik soldan ne de kanat bu etkisiz kalırdı

Yerli çetesinin elebaşı kaptan bozuntusu Selçuk efendi Podolski'ye racon kesmeye kalkmış aklınca. Bu ve bunun gibiler defolup gitmedikçe desteklemeyeceğim. Yetenek fukarası leş yerliler..

Bütçeye bağlı. Seneye kadro yapmak için sabırsızlanıyorum aslında ama herşey bütçe. Para yok elde kadro yok gidecekler var. Ümitsizim... Yönetim de var

Kadro böyle kalacaksa Denayer burda kalıp kendine yazık etmesin. Adamı seneye de sol bek falan oynatmaya kalkarız. Tecrübe kazansın diye geldi ama stoperliği de unutacak bizim yüzümüzden. Gitsin, kurtarsın kendini. İleride büyük futbolcu olacak.

Güya lig bitmeden hocayı açıklayacaklardı.Ben bu yönetime nasıl güleceğimi şaşırıyorum ama hergün yeni bir fiyasko yaşatabiliyorlar taraftarlara..29 nisanda da birkaç gün daha beklemek gerekiyor diye açıklama yapmış,bugün 7 mayıs,en iyi ihtimalle haziranı bulur bunların yeni teknik direktör açıklaması tabi eğer bulabilirlerse:) Diğer taraftan da adım gibi eminim ki hergün bir ismi sızdırıyorlar basına,Favre Galatasarayda,Sampaoli geliyor,Lucescu Haziranda buluşalım dedi(!). Nasıl olsa taraftar bunları istiyor bol keseden atalım,belki gündemi değiştiririz,belki taraftarın bize tepkisi azalır,unutulur.kesinlikle kafa yapısı bu

Sevgili Dostlar korkarım ki bunlar koskoca Galatasaraya hoca bulamıyor:) ve bulamayacaklar gibi de görünüyor.birkaç hafta sonra Riekerink ile devam ediyoruz gibi yeni bir skandal açıklama daha bekliyorum başkandan..Ya arkadaş sen kötü bir durumda olsa bile koskoca Galatasaraya hoca bulamıyorsan,sponsor bulamıyorsan ne diye yapıyorsun bu işi..? Galatasaray başkanı olarak gazetelerde görünmek ego tatmini yapmak için mi..? Bakın Ünal Aysal ne demiş bir konuşmasında..Bir işi yapamayacağınıza inanıyorsanız ya da önünüze türlü türlü engeller çıkarılıyorsa en şerefli davranış o görevi bırakmaktır.Bunu bile bile zararına devam edersen itibarını da kaybedersin..bu söze katılmamak elde değil ve şu anki mevcut başkan benim kaybedecek itibarım yok diyorsa orasını ben bilemicem,onun ve kamuoyunun takdiridir.

Mesela isimler bazında konuşalım Jorge Sampaoli bu adam alenen röportajında Galatasaray ve Marsilya gibi tutkulu kulüpler çalıştırmak isterim diyor,yani bu adam istekli Galatasarayı çalıştırmak için ama sen buna rağmen bu adamı bile getiremiyorsan o koltuğu boşu boşuna işgal etmenin bence anlamı yok.Senin hocan olmaya istekli bir adamla şayet görüşüyorsan ve bu görüşme olumsuz sonuçlanırsa sen bu adamın ya yüzüne karşı tabiri caizse sövüyorsundur ya da sövmekten beter şartlar sunuyor,beter bir tablo çiziyorsundur.ya da belki o tabloyu bile çizemiyor,hatta belki görüşemiyorsundur bile..
Ben bu yönetime artık bişey diyemiyorum valla şu postu girmeyi bile aslında zaman kaybı olarak görüyorum,lütfen onlar da kulübe zaman ve daha da kötüsü daha fazla itibar kaybettirmesinler ve görevi bıraksınlar.Gerçi bunlar bıraksa da daha kötüsünün gelme olasılığı da söz konusu Galatasaray camiası olduğunda bence hiçte göz ardı edilecek bir konu değil..o da belki başka bir postumuzun konusu olur..

Emrah Başsan gibi yetenekli ama istikrarsız oyuncuları alırsak bu seneden de kötü oluruz. Baksınlar bakalım bu sene Antalyada ne yapmış?. Yerli olarak alınabilecek 3 4 oyuncu zor çıkar gidip en problemlilerinin peşinden gidiyorlar. Halilodzic zamanı Ts istemişti Halilodzic veto etmişti sanırım

Yabancı sınırı kalktı, elimizdeki yerli leşler yetmiyormuş gibi vasat yerli peşinde koşuyor mal yönetim. Yabancı sınırı geri gelirse bu sefer de yabancı ararlar.

Allahım sen ne kadar büyüksün..
Hani bir gün herkes fenerbahçeli oluyordu?? Ne ayak ??? Bugün seve seve, şike şike, bütün ezikler bizi tutacaklar..

BJK'de Mario Gomez'in, FB'de RvP'nin seneye kalıp kalmayacağı konuşulurken; GS'de Emre Çolak'ın geleceği konuşuluyor. Teşekkürler yönetim...