2020-2021 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Başkanın durumu üzücü ama şu an yönetimin yaptığı tek şey kulübün önünü tıkamak. Futbol takımının sezonu bitmedi diye gelen herkesi başkanın durumu diye kapıdan çeviriyorlar Işıl zaten indirimi kabul etmiş kadın basketbolunda durum malum ne prosedürü kovalıyorsunuz hala. At imzayı geç zaten 3-4 ayda bir para ödüyorsunuz neyden kimden neyin onayı bekleniyor. Eğer bu insanları istemiyorsanız da söyleyin. Işıl zaten gerekeni yazmış. Yazık ya ne denilebilir ki. Kendine Galatasaray'lı diyip bu kulübe bu kadar düşman olmak nasıl bir şey ben anlamıyorum gerçekten.

Oğlum salak mısınız lan siz??Neyin kafasının yaşıyorsunuz? Kim veriyor bu akılsız kararları???

Işıl’ın da Birsel gibi güzel bir jubileyle basketbolu efsanesi olduğu takımda yani bizde bırakmasını isterdim. Kariyerinin artık son döneminde başka bir yere gideceğini de hiç düşünmemiştim, epey şaşırttı beni bu transfer bu yüzden. Ama dediği gibi bu “şimdilik” bir ayrılık. Işıl’ın bu kulüpte her zaman yeri olacaktır. İleride teknik heyette mutlaka görev alacaktır. Ayrılık da sevdaya dahil diyerek bu geçici ayrılığın uzun sürmemesini temenni ediyor ve kendisine bugüne kadar ki tüm emekleri için sonsuz teşekkür ediyorum. Yolun açık olsun kaptan.

Arkadaşlar covid 19 diye bir enfeksiyon varlığından bihaber gibi davranıyorsunuz. Bu hastalığın aşısı çıkmayana kadar basketbol oynanmaz, ne malum seneye oynanacak basketbol? Bence bekleyip görmek lazım bu krizde. Ekonomik anlamda ciddi sıkıntılar olacak. Takım illa kurulur. Erkek takıma guard istedik geldi 2 maç oynamadı covid salgını başladı paralar çöpe gitti.

Arkadaşlar covid 19 diye bir enfeksiyon varlığından bihaber gibi davranıyorsunuz. Bu hastalığın aşısı çıkmayana kadar basketbol oynanmaz, ne malum seneye oynanacak basketbol? Bence bekleyip görmek lazım bu krizde. Ekonomik anlamda ciddi sıkıntılar olacak. Takım illa kurulur. Erkek takıma guard istedik geldi 2 maç oynamadı covid salgını başladı paralar çöpe gitti.

covid-19 olmasa da bu transfer mantıklı değildi. eurocup'tan elenmiştik, Türkiye kupasına çıkmayacaktı, ligi alma ihtimalimiz mi vardı da yapıldı bu transfer. zamanında yapılmadı ve artık yapılmaması gerekiyordu. zaten sıkıntı bu. sürekli saçma sapan işler yapıyor bu yönetim. transfer lazım olunca 50 bin dolar yüzünden yapılmıyor ama yapılması saçma olacağı zaman yapılıyor.

ayrıca takım kurulur diyorsunuz da piyasada yerli olarak bir iki oyuncu kaldı alınabilecek ve onları da bu bütçe ile almamız kolay değil. yüzde 40 indirim yapmış ve senin bayrak oyuncun olan kaptanını kovmak pek normal bir davranış değil. hadi tilbe'yi ve hartley'i gönderip bir beklemek istersin ama ışıl'a da yapmazsın bunu.

Kusura bakmayın ama Işıl’ın ayağının tozu etmeyecek beyinsiz, beceriksiz yönetici bozuntuları! Siz kimsiniz her türlü fedakârlığı yapan bir Galatasaray efsanesine yüz çeviriyorsunuz? Neye hizmet ediyorsunuz? Bi defolun gidin artık ya gerçekten defolun gidin.

Covid nedeni ile oynanmaz ise Sozlesmeye madde koyarsin para odemessin.Sacma oldu bu covid devam ederse oynanmaz oynamayan sezonun parasini kimse talep edemez.
Yönetim beceriksizler ordusu buna baskanda dahildir.
Is bitiren adam yok Albayrak disinda.

Banze liseli zihniyete hak vermiyor degilim.

Baskan paralari duzgun odemek disinda baska ekstra yaptigi birsey yok.

Vizyon sahibi bir baskan lazim.

Faruk Suren gelip masanin basinda durup izlese kafi,Uefa kupasi yari finalinda Takimi Haberlere cikarmak istediklerinde hayirdir Kupayimi kazandik diyecek kadar ileri goruslu

Zidane super kupa macindan onceki yemekde ,Takima almak istedigini soylicek kadar vizyon sahibi olmak lazim

Hatalari yokmu gecmiste var para yonetimi cok kotu idi,Avrupa kupalarinin pazarlamasi rezalet idi oda muhakkak bu yasananlardan ders almistir.

Faruk suren cevresinde cidden guclu bir yonetim toplanabilir.

Covid nedeni ile oynanmaz ise Sozlesmeye madde koyarsin para odemessin.Sacma oldu bu covid devam ederse oynanmaz oynamayan sezonun parasini kimse talep edemez.
Yönetim beceriksizler ordusu buna baskanda dahildir.
Is bitiren adam yok Albayrak disinda.

Banze liseli zihniyete hak vermiyor degilim.

Baskan paralari duzgun odemek disinda baska ekstra yaptigi birsey yok.

Vizyon sahibi bir baskan lazim.

Faruk Suren gelip masanin basinda durup izlese kafi,Uefa kupasi yari finalinda Takimi Haberlere cikarmak istediklerinde hayirdir Kupayimi kazandik diyecek kadar ileri goruslu

Zidane super kupa macindan onceki yemekde ,Takima almak istedigini soylicek kadar vizyon sahibi olmak lazim

Hatalari yokmu gecmiste var para yonetimi cok kotu idi,Avrupa kupalarinin pazarlamasi rezalet idi oda muhakkak bu yasananlardan ders almistir.

Faruk suren cevresinde cidden guclu bir yonetim toplanabilir.
Hocam başkan durumu sıkıntılı, çok ağır hastalık atlatıyor. Bekleyelim zaten kendisi bırakacaktır. Bu olayların başkanla ilgili yoktur su an bunları düşünecek sağlığı yok.

Başlı başına rezillik. Takım ne zaman ileriye adım atmaya kalksa küçük düşünen umursamaz yöneticilerin her zaman kurbanı oluyor. İsimler değişiyor ama zihniyet hep aynı. Kaptanımızın ve Tilbe'nin ayrılmasında emeği olan herkes derhal istifa etmeli.

Efe Hoca kendine yazık etmesin zaten.
Cansuya da yazık oldu. Kim bilir ne umutla gelmişti. Keşke gelmeseydim demiştir...