2021-2022 Basketbol Süper Ligi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Veeeee Dacka kazaniyor.Simdi 2 macligina saha avantaji Dacka’ya gecti.Hala isleri zor tabi ki ama Galatasaray Nef Dacka finali..Var bir hayalimiz :)

Son saniyelerde ne izledik biz ? Melih, De Colo ağlaya ağlaya sel oldu parke kabardı. Hakemler desen ayrı rezalet. Melih adımlarken faul alıyor ama atış vermediler. Ha pozisyon faul bile değildi o ayrı. Yani salak saçma tutarsız hakem kararları vardı. Son topta De Colo'nun top kaybı yapması da ilahi adalet.

Savunma yapabilirsek şansımız olur,hem savunma hem iyi hücum yaparsak kesin tur atlarız.Bizim kisalar bence daha iyi dış atıcı Bobua hariç. Çünkü kaldırıp atıyorlar ve atmaya başlayınca geçmiş olsun rakibe,tersinde bize geçmiş olsun.
Bobua toplayamaz seride larkin micic sayı atacak engelleyemezsin yan parçaları durdurmak lasım bryant moerman gibi yandan sayı yemezsek şansımız olur ben serinin beş maça uzayacağını düşünüyorum.

Doğuş geçen sezon ile birlikte çok iyi bir çıkış yakaladı.Hücum yönünü geliştirip,iyi olan savunma yönünü ileri boyuta taşıdı.Onu ve Onuralp'i dar kadroda milli takımda kullanamayan Orhun Ene'ye sevgiler.

Ben asıl Ergin Ataman tarafını merak ediyorum bu işin. Oyuncularına ne yapacak yahut faturayı nasıl kesecek. Diğer maç için neler hazırlayacak bu skandaldan sonra ? Bu maçı yorgunluk dolayısıyla mı çok diretmeden saldı diyeceğim ama bu salmak falan da değil. Hoca üçüncü çeyrekten itibaren başını yerden kaldırmadı, kimseyle konuşmadı.

Ben asıl Ergin Ataman tarafını merak ediyorum bu işin. Oyuncularına ne yapacak yahut faturayı nasıl kesecek. Diğer maç için neler hazırlayacak bu skandaldan sonra ? Bu maçı yorgunluk dolayısıyla mı çok diretmeden saldı diyeceğim ama bu salmak falan da değil. Hoca üçüncü çeyrekten itibaren başını yerden kaldırmadı, kimseyle konuşmadı.
Ergin hoca daha da hırslanır bu skordan sonra.

Sarı lacivertli basketbol takımında ne kadar çok çirkef,ne kadar çok onursuz sporcu görünümlü kişiler var.

Çek bir tane herif var rakip alanda yerde kaldı,Daçka 5'e4 hücum edip basketi attı,oyunu neden durdurmuyorsun diye hakemle kavga edip 2 tane çok alakasız hücum faulleri yaptı egosu yüzünden.Onun öncesindede perde yapıyormuscasına hücum alanında Daçkalı oyunculara dirsek geçirmeye çalışıp durdu.Hücum faullerden birinide Doğuş'a yaptı,şaşırmadık.

Guduric denilen herif ise ilk yarı Boothe'a net atış esnasında koluna vuruyor hakem faul çaldı diye 2 dakika itiraz etti.Adam evlerinde kazandığımız maçtan beri basketbolu unuttu.Garip haller içinde.

46-42 den 13-0 lık seri yedi Daçka.Üstelik çok kötü ruh haline bürünmeye yakınken Fenerbahçe.

Selçuk Ernak-Sinan Güler ikilisi ciddi zarar verdiler 3.çeyrek.Sinan Güler her hücumdada topu kaybetmezsin arkadaş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...