2021-2022 Basketbol Süper Ligi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anadolu Efes'in olası kazası bize final şarkılarını daha güçlü söyletebilir. Gerçekleşmesi kolay değil ama hayat neden olmasın...

Yakışan oldu. Efes - Galatasaray eşleşmesi herkes için daha hayırlıydı bence. Ergin Ataman - Andreas Pistiolis eşleşmesini sabırsızlıkla bekliyorum.

Anadolu Efes dışında başka bir takım olsaydı belki de elenecekti. Ama Ergin hocası Larkin ve Micic olan takım üst tura çıktı. Yalnız Ergin Ataman da nasıl bir hırs varsa üst tura çıktığı için bile yumruk şov yaptı 😀

İc sahadaki maclarin hepsi haftaicine denk gelirken deplasmandaki butun maclar haftasonu.Kotu denk gelse de bizim taraftarimiz icin cok fark etmez.Her turlu doldururuz salonu bu asamada.

Ergin Ataman mı Pistiolis mi?
Larkin, Micic, Babuş mu Melo, Bost, Canaan mı?
Kerry mi Moermann mı?
Dunston mı Ndour mu?
Pleiss mı Kravish mi?

Bakalım kim kazanacak😎

Savunma yapabilirsek şansımız olur,hem savunma hem iyi hücum yaparsak kesin tur atlarız.Bizim kisalar bence daha iyi dış atıcı Bobua hariç. Çünkü kaldırıp atıyorlar ve atmaya başlayınca geçmiş olsun rakibe,tersinde bize geçmiş olsun.

Çok fazla ümitlenip hayal kırıklığı yaşamamak lazım, sezon içinde efesi yendiğimiz dönem hiç iyi değillerdi fakat şimdi özellik Micic acayip durumda. Zaten iyi bir savunma takımı değiliz, hal böyleyken bir maç almak bizim için iyi olacaktır. Tahminim 3-1

Favori onlar ama biz de onlara zorluklar çıkaracağız. Süpürülsek bile ( ben maç kazanacağımızı da düşünüyorum. ) bizim çocukların savaşacağından şüphem yok.

Anadolu Efes dışında başka bir takım olsaydı belki de elenecekti. Ama Ergin hocası Larkin ve Micic olan takım üst tura çıktı. Yalnız Ergin Ataman da nasıl bir hırs varsa üst tura çıktığı için bile yumruk şov yaptı 😀
O yumruk showun altinda yatan, her zaman oldugu gibi kendisine Izmirde edilen kufurlerdi. Yumruk showun aslinda altinda yatan, sampiyon benim iste bu kadar mesajiydi loser klup karsiyaka taraftarina, Ufuk Sarica'da olayi anladigi icin gulmekle yetindi.

Hakemlerin caldigi sacma sapan faullere ragmen Dacka muhtesem bir 2. ceyrek oynadi ve 11 sayi geriden gelip devreyi 3 sayi onde kapadi.Dogus cok iyi oynuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...