2021-2022 Euroleague

Uğur Ozana göre (ki boş transfer haberını gormedım daha) Fenerbahçe yerli bir oyuncuyu transfer etmiş final serisinden sonra açıklayacakmış. Bence Erkan olabilir.

Maccabi yine saçma sapan transfer politikasına devam ediyor. Nebo, Baldwin, Lorenzo Brown gibi atletikleri doldurmuşlar yine takıma. Beyaz olanın girmesi yasak sanırım takıma. 10 yıldır aynı politikayla nasıl gidiyorlar, kim bu metodu belirliyor anlamıyorum. Hiç ders de çıkarmıyorlar. Aşırı sinir bozucu. Tek amaçları atletik Amerikalı almak. Hiçbir oyun veya oyuncu çeşitliliği yaratmıyorlar.

Herkes havada kapar denilenlerden De Colo ülkesine dönmüş. Asvel kendisiyle 2 yıllık imzalamış. Takımı rahat 2 seviye yukarı çekip tavanı yükseltecektir. Yanına eklenecek parçalara göre playoff yapması zor değil Asvel'in.

Bjelica'nın eski haliyle arasında ciddi farklar var. Daha 2 gün önce Letonya karşısında izledim, adamı tanımasam bize bile gelmesini istemem.

Ayaklar iyice yavaşlamış, kötü şut atıyor. Yine de oyun aklıyla Melli'nin Milano'ya verdiği katkının bir benzerini verir diye düşünüyorum ama beklentiyi çok da fazla yükseltmemek gerek.

Hele bir de FB bu transferi yapabilmek için kısa rotasyonuna ayırdığı paradan harcadıysa büyük hata olur. Nihayetinde clutch time geldiğinde kimin kazanacağını kısalar belirliyor

Bjelica zaten 8 sene önce de ayakları hızlı olan bir oyuncu değildi. Ki şimdi 35 yaşına merdiven dayamış. Yıllar çabuk geçiyor maalesef... Herkesin aklında kalan ''son kare'' olduğu için insanlar süper oyuncu diye düşünüp seviniyorlar. Ama akılda kalan son karenin 8 sene öncesine ait olduğunu da unutuyorlar.
Tyler Dorsey'i de istiyormuş Fener, Sportando yazdı. Dorsey karar verecekmiş Oly ile Fener arasında.

Yani Bjelica'nın şurada maksimum katkı vereceği 2 sene, o da maksimum. Datome bile 30'undan sonra kontak kapattı, yolladılar. İlginç bir yapılanma ile devam ediyorlar yollarına yine. Daha iyi daha genç bir 4 numara alabilirlerdi Avrupa'dan. Paraları da var zaten, zorlanmazlardı hiç.

Yani Bjelica'nın şurada maksimum katkı vereceği 2 sene, o da maksimum. Datome bile 30'undan sonra kontak kapattı, yolladılar. İlginç bir yapılanma ile devam ediyorlar yollarına yine. Daha iyi daha genç bir 4 numara alabilirlerdi Avrupa'dan. Paraları da var zaten, zorlanmazlardı hiç.
acayip bir yokluk var piyasada. Kim alinabilirdi ben bilmiyorum acikcasi.