2021-2022 Galatasaray Futbol Takımı

Olmaması için nedenler vardı. Maddi öncelikli sonrasında Kontejyan..

Benim duydugum Kaleci yazılmıcak Omar yazılmıcak...

Gomis Gedson Pulgar yazılcak diye duydum son dakika pürüz çıkmaz Burak Elmas batırmaz ise hayırlısı olsun
Bugün Bülent Timurlenk beinsportta sıkıntının Benfica tarafında olduğunu menajeri oyuncudan gizli Benfica ile görüşüp sözleşmesinin uzatmak istediğini Gedson'un ise bunları şikayet ettiği söyledi. Eğer 1,5 yıl kiralarsak kira sonu sözleşmesi bitiyor ve bedelsiz bize geliyor. Benfica bunu engellemek istiyormuş.

Bugün Bülent Timurlenk beinsportta sıkıntının Benfica tarafında olduğunu menajeri oyuncudan gizli Benfica ile görüşüp sözleşmesinin uzatmak istediğini Gedson'un ise bunları şikayet ettiği söyledi. Eğer 1,5 yıl kiralarsak kira sonu sözleşmesi bitiyor ve bedelsiz bize geliyor. Benfica bunu engellemek istiyormuş.
Doğrudur ben Burak Elmasın para bulamadığını duymuştum... Parayı Erdem Bey vericekdi basına sızdı, sızmasaydı bende yazmıcakdım sızınca yazdım ama hala olumlu bir sonuç yok.

Torrent Bu haftada Malup olursa takım duramaz Sırf Torrent göre hareket etmek çok saçma Kuyruğu sıkışmış kedi gibi Reisin yanına koştu Burak efendi Allah yaedımcımız olsun

Teşbihde kusur olmaz Oturdu Kucaga bu saaten sonra birilerinin ağızından çıkıcak sözlere uymak zorunda gibiyiz

Bartuğ nasıl kamp kadrosunda olur?
Para kazandırmadan yaptığı vefasızlığa ödül müdür bu?

Gedson olmazsa yabancı kontenjanını öne süreceklermiş. Madem yabancı kontenjanı var, opsiyonsuz İnaki Pena transferini neden yaptınız yahu? Dalga mı geçiyorsunuz?

Son düzenleme:
7.5 milyon euro bulunamadığı için olmadıysa komedi. Cicaldau ve Morutan a 10. 5 verdik taksitli maksitli vereceğiz. Cicaldau dan 2 Morutan ile de aynı yaşta olan Gedson'u 7.5 a alamıyoruz ki cayır cayır alt yapısı olmayan takımlarda yapabilecek şey olan eskinin wonderkidini parlatıp satmak, Gedson tam olarak buna uyuyor yazık gerçekten.

Sana gelmek için yanıp tutuşan bir wonderkid var. Alsan belki taraftarı mutlu edecek, kötü giden şeyleri bir hamle ile lehine güzelleştireceksin. Ama beceremiyorsun. Her seferinde nasıl oluyor da daha kötü yönetimlerle başbaşa kalıyoruz. Allah bize sabır versin...

Sana gelmek için yanıp tutuşan bir wonderkid var. Alsan belki taraftarı mutlu edecek, kötü giden şeyleri bir hamle ile lehine güzelleştireceksin. Ama beceremiyorsun. Her seferinde nasıl oluyor da daha kötü yönetimlerle başbaşa kalıyoruz. Allah bize sabır versin...
Bu çocuğun menajeri Ahmet Bulut muydu en son bize geldiğinde. Ahmet Bulut Falcao'da da böyle çıkıp basına arada olumsuz konuşmuştu yanlış hatırlamıyorsam.

Bartuğ nasıl kamp kadrosunda olur?
Para kazandırmadan yaptığı vefasızlığa ödül müdür bu?

Gedson olmazsa yabancı kontenjanını öne süreceklermiş. Madem yabancı kontenjanı var, opsiyonsuz İnaki Pena transferini neden yaptınız yahu? Dalga mı geçiyorsunuz?
Kim olsa aynısını yapar,sonuçta bu işten hayatını kazanacak. Trabzon 3 gence senelik 3 er milyon verdi .Biz ne teklif ettik acaba?Kaldı ki orta saha yokken bile adam tercih edilmedi.En azından yetiştirme bedeli alacağız, M.Kapi'da 300 bin € idi.

Torrent, oyun anlayışı, futbol felsefesi hakkındaki sorulara da şöyle yanıt verdi: “Çalıştığım takımlar içinde Barcelona, Bayern, Manchester City başka bir çizgiydi, ama New York mesela o kadar üstün değildi ve orada zamanla çok güzel işler yaptık. Üç temel prensibim var: Rakip topa sahip olduğunda ileride baskı; topu kaybettiğimizde geri çekilmemek ve çabuk geri kazanmaya çalışmak, rakip yarı sahada geri alırsak çok hızlı hücum; kendi yarı sahamızda geri alırsak, net resmi görene kadar topu tutmak. Ben ve ekibim tüm bunları sahada uygulatmaya çalışıyoruz.

Dünkü basın toplantısında bunu diyen hoca, topa baskıda, topu çabuk geri kazanmada ve topu geri tutmada müthiş işler yapacak olan Gedson'u nasıl istemez anlamış değilim? Gedson tamda istediği oyunun oyuncusu. İstememesi bana saçma geliyor...

Bizim durum aldığı maaşı 1 haftada yiyip, kalan 23 gün aç kalan genç çalışana benziyor.. Bütün lig bizim kadar para harcamadı ama eldeki rezillikten dolayı yine başladığımız yere geri döndük.

İş bilmezler.Bunlar basketbolada el atsa demekki geçen sezon düşmeyen takım bu sezon düşerdi.

Bari basketbolda kaynak yaratılıp kenara çekilseler.Sürekli yetiş Dinçer,yetiş Erden Timur ile nereye kadar gidecek.Biz Galatasaray değilde Afyon Belediyespor muyuz.

Ah Burak Elmas ve yalanların!!!
Sana el veren insanlara bile yalan atıcak kadar haysiyetsiz Onursuzsun Burak Elmas gidene kadar yazmayı çok düsünüyorum

Bu kadar hainliğin pisliğin içinde yazarak dahil olmak istemiyorum

Bjk 6 milyon teklif etti deniliyor eğer bu oyuncuyuda kaptırırsak iyice şamaroğlanı oluruz. İrfancan 'ı da almamız gerektiğini düşünüyordum ki hala gayet iyi bir oyuncu bence çok kötü kullanıldı fb de ama Gedson ayrı bir konu.Her zaman değil ama bazen sadece psikolojik üstünlük olsun diye bile transfer yapabilirsin. Hocanı zaten yiyecekler şimdi gerçekçi olmak lazım yani 6 numarasıda geldi artık gedsonu da oynatır bir şekilde Geleceğini sanmıyorum ama ne yapıp ne edilip alınmalı.

Sonraki satıştan yüzde 50 pay ile bjk almış haberleri iyice çıktı üstüne yarım sezon Rize'ye kiralanacak diyorlar. Yüzde 50 pay çok mu çok istermiyim bu şekilde bir transfer bilmiyorum ama bu olay gerçekleşirse resmen bizimle billur geçmiş olacaklar özellikle Rize mevzusu. Onu alma bunu alma yok o kadar para etmez derken 2-3 yıldır en sonunda uzun yıllardır bu kadar istenen bir oyuncuyu elinden makara yapa yapa alırlar böyle. Bazen kazıklanacağını bilsen bile yaparsın o transferleri futbolda ezeli rakip olan kulüplerin dinamiğinde var çünkü bu sadece Türkiye'de de değil dünya futbolunda var bu dinamik.

Madem Gedson’u alamıyorsun, Aysal’ın Sneijder hamlesi gibi bir atak yaparsın, herkesi susturursun. Ama sizde nerde o kabiliyet vasıfsızlar ordusu! Vizyon yok, para yok.

Bence transferde iyi işler yaptık. Kaleci ve 6 numara alıp en hasarlı bölgeleri hallettik. Gomiste çilek oldu. Gedson olmasa da problem değildi ama başkanın iki transfer döneminde uğraşıp alamaması ve Rize-Beşiktaş birlikteliği 1 saate bitirmesi taraftarı haklı olarak deliye döndürdü. Yani alamayacaksak olmuyor de açıklama yap, başka transfer yapmasan da insanlar pulgar, gomis geldi gedson olayına takmazdı bile..

Bence transferde iyi işler yaptık. Kaleci ve 6 numara alıp en hasarlı bölgeleri hallettik. Gomiste çilek oldu. Gedson olmasa da problem değildi ama başkanın iki transfer döneminde uğraşıp alamaması ve Rize-Beşiktaş birlikteliği 1 saate bitirmesi taraftarı haklı olarak deliye döndürdü. Yani alamayacaksak olmuyor de açıklama yap, başka transfer yapmasan da insanlar pulgar, gomis geldi gedson olayına takmazdı bile..
Yani gayette takılır özellikle 37lik Gomise. Elinde 5 tane forvet oynayabilecek oyuncun var beğen veya beğenme bir şekilde verim alacaksın bunlardan, Pena tamamen saçmalık Pulgar'dan ise emin olmamak lazım zaten dün gece sakatlandı ve dizinden olduğu söyleniyor bu transferde yatarsa şaşırmam açıkçası.