2021-2022 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

İlk vaadini gerçekleştirmiş gibi gözüküyor Burak Elmas. En azından bir zihniyet olacak artık.

Ben de Efes ve Fenerbahçe ile rekabeti salt sponsorla gerçekçi bulmuyorum. Ama Beşiktaş-Banvit örneği uzun yıllarda görülecek bir örnek olduğu için onu bir proje olarak görmüyorum açıkçası.

Burak Elmas'ın sponsorun şube yönetiminde söz sahibi olma fikri dikkatimi çekti. Bu yeni gelecek sponsorlara bir nevi yol gösterme hareketi

Yeni sponsorumuz ve yapılanma hayırlı uğurlu olsun.En azından şubenin sahipsiz olmadığını yeni yönetimimiz attığı adımla gösterdi. İnşallah zamanla daha rekabetçi, bütçesi ve kadro kalitesi belli bir seviyede olan takım görürüz. En kısa zamanda da kadromuzu oluşturup önümüzü görmek dileğiyle.

Önce oyuncularla anlaşıp sonra sponsoru açıklasak daha iyi olmaz mıydı, yani 20 hazirandan bugüne resmi adımlar atılabilirdi. Belki de anlaşılmıştır resmi açıklama bekletilmistir. Önümüzdeki hafta belli olur.

Bildiğim kadarıyla GK onayı gerekiyor bunun için. Geçen sene MC'yi onaylamamışlardı hatta genel kurulun şube üzerindeki tek denetim gücü amatör branşlar Sportif A.Ş'ye bağlı olduğu için. O yüzden orada bir problem çıkabilir ama genel kurul direkt tepki çeker bence bu işi onaylamazlarsa.

Bildiğim kadarıyla GK onayı gerekiyor bunun için. Geçen sene MC'yi onaylamamışlardı hatta genel kurulun şube üzerindeki tek denetim gücü amatör branşlar Sportif A.Ş'ye bağlı olduğu için. O yüzden orada bir problem çıkabilir ama genel kurul direkt tepki çeker bence bu işi onaylamazlarsa.
Ben de öyle biliyorum GK onayı gerekli. Dedeler onay vermeyebilir yani ama onay vermezlerse de arkadan dolaşabilecek şekilde bir B planı olmalı.

Eşref başkan direkt şirketleşme dedi mi emin değilm ama o da amatör şubeler de sponsorların, onun deyimi ile çözüm ortağı, söz sahibi olması gerektiğini söylüyordu. Sadece yönetime oy veren üyelerin büyük organize olsa bile geçirirler herhalde istemezüg deyip gelecek organize tepkiye rağmen oy verecek 1600 civarı üye çıkmaz bence

Valla yıllardır basketbol ayrılsın deniliyor ama olmuyor. Şu an olan da farksız; isteniyor ama olması zor.

Nef zaten herkese sponsor olacaktı ama keşke verecekleri katkının da ne kadar olduğunu bilseydik.

Kerem Tunçeri'nin ne gibi bir katkı vereceğini kestirmek zor olsa da ismini ilk duyduğumda Murat Özyer gibi isimlerden çok daha iyi olur demiştim. Fakat şimdi Murat Özyer ismi de çıkmış sanırım. Doğru ise diyecek kelime bulamam açıkçası. Yani dönüp dolaşıp hep aynı isimlerle nereye varmayı düşünüyoruz bilmiyorum.

Bir de bir kadın şubemiz var ama umarım yine unutulmaz orası.

Yani Burak Elmas'a ciddi bir destek var ve kendisinin de ciddi vaatleri var ama çok havaya girmemeyi tavsiye ediyorum. Bugün sosyal medyada insanların büyük beklentilere girdiğini gördüm de söylemek istedim.

Gs Basketbolu 3 senede bu kadar güzel gelişme yaşamamıştı.Turgay Zeytingöz haberi doğruysa çok sevinirim.Emeği geçenlere tebrikler.
Bu arada Baskettr’ye göre Beşiktaş’tan Sadık Emir Kabaca ile ilgileniyormuşuz.

Gs Basketbolu 3 senede bu kadar güzel gelişme yaşamamıştı.Turgay Zeytingöz haberi doğruysa çok sevinirim.Emeği geçenlere tebrikler.
Bu arada Baskettr’ye göre Beşiktaş’tan Sadık Emir Kabaca ile ilgileniyormuşuz.

Pek güvenilir bir kaynak olmasa da umarım doğrudur. Hele Murat Özyer isminin de ortaya atıldığını düşünürsek çok iyi olur.

Geçen sene Beşiktaş'ın bütün maçlarını izledim ama Sadık'ı beğendiğimi söyleyemem. İyi de şans buldu ama değerlendiremedi. Bana göre net bir pozisyonu da yok. Ama tabi çok genç bir oyuncu. Neden alındı demem.

Pek güvenilir bir kaynak olmasa da umarım doğrudur. Hele Murat Özyer isminin de ortaya atıldığını düşünürsek çok iyi olur.

Geçen sene Beşiktaş'ın bütün maçlarını izledim ama Sadık'ı beğendiğimi söyleyemem. İyi de şans buldu ama değerlendiremedi. Bana göre net bir pozisyonu da yok. Ama tabi çok genç bir oyuncu. Neden alındı demem.
Çağlar Torun’da yazdı şimdi Turgay Zeytingöz’ü.

Eurohoops girmiş, Can Uğur ve Burakcan ile anlaşma noktasındaymışız, Blackmoon’a teklif yapmışız cevap bekliyormuşuz. Blackmoon’a hayrandım geçen sene

Eğer Blackmoon’da sorun çıkarsa D’Angelo Harrison’u takımda görmek isterim. Hamilton ayağına Rishon’da izledim, oyunun 2 tarafında da fena oynuyordu. İtalya’da da ligin underdog takımı Brindisi’de de formunu sürdürdü.
Bu arada Eyüp Yıldız’ın verdiği isimler bunlar