2022-2023 Basketbol Süper Ligi

Draft edildi diye hatırlıyorum Andrew ondan öyle yazmıştım kontrol etmedim Aaron sakat olmasa Ennis yerine harika olurdu.
aynen draft edildi o 44.sıradan. nbadraft.net değerleri vs de aaron'dan biraz daha iyiydi
Neyse sonuç olarak ikisi de şu ana kadar pek beklentileri karşılamadı diyebiliriz sanırım.

Bu arada telekom'un yabancıları baya iyi gibi duruyor. Erdem Can ilk başantrenörlük deneyiminde başarılı olacak gibi duruyor.

Ayrıca Andrew'in Nba'de 145 maçı var. Aaron'un 35..
145 maçta ortalama 20 dakika süre almış 7 sayı ortalaması var. Büyük ihtimalle sakatlık etkilemiştir onu yoksa merkezefendi'ye filan düşmezdi diye tahmin ediyorum.

Son düzenleme:
Telekom Karşıyaka ve Tofaş yerli pazarında geç kaldılar onun handikapını yaşıyorlar. Telekom ve Karşıyaka kalan bütçeyi yabancılara aktardı bu sayede.

Sakatlıklar bir çok iyi oyuncuyu çaptan düşürdü Aaron Harrison Purcell J.Blackmon Tolga Geçim vb. Tolga umarım biraz olsun toparlanır Tofaş 'ta.

aynen draft edildi o 44.sıradan. nbadraft.net değerleri vs de aaron'dan biraz daha iyiydi
Neyse sonuç olarak ikisi de şu ana kadar pek beklentileri karşılamadı diyebiliriz sanırım.

Bu arada telekom'un yabancıları baya iyi gibi duruyor. Erdem Can ilk başantrenörlük deneyiminde başarılı olacak gibi duruyor.

Ayrıca Andrew'in Nba'de 145 maçı var. Aaron'un 35..
145 maçta ortalama 20 dakika süre almış 7 sayı ortalaması var. Büyük ihtimalle sakatlık etkilemiştir onu yoksa merkezefendi'ye filan düşmezdi diye tahmin ediyorum.

Andrew Harrison'un hemen arkasından Norman Powell seçilmiş. Şimdi Harrison ayda 15 bin Dolara Merkezefendi Denizli Basket'te kümede kalma savaşı verirken Norman Powell 1,5 yıl önce aldığı kontratla 2026'ya kadar toplam 90 Milyon Dolar kazanacak. 2019 NBA şampiyonluğu da cabası. İlginç bir durum.

Merkezefendi'deki heidegger bana eski oyuncumuz taylor rochestie'yı hatırlattı. andrew ise aynı aaron gibi sakin ve topla oynamayı seven bir oyuncu gibi görünüyor ama tabanı belli gibi. merkezefendi'de oynamasına şaşırmadım bu haliyle. angola'da ise verimli olacak gibi, özellikle savunma tarafında.

Jordan usher'daki potansiyel baya büyük 3 numara'da şut,atletizm,topu yere vurabilmesi çok önemli özellikler. Avrupa'da az bulunur böyle oyuncular.Seneye bizde belki 6. Yabancı olarak pistiolis elinde izlemek harika olur.
Gelişim gösterirse oyun bilgisi anlamında ,zaten bizde çok kalmaz.

Jordan usher'daki potansiyel baya büyük 3 numara'da şut,atletizm,topu yere vurabilmesi çok önemli özellikler. Avrupa'da az bulunur böyle oyuncular.Seneye bizde belki 6. Yabancı olarak pistiolis elinde izlemek harika olur.
Gelişim gösterirse oyun bilgisi anlamında ,zaten bizde çok kalmaz.
Ligimizde böyle isimlerin gelişimini takip etmekte fayda var. bazen kaçan balıklar büyük oluyor.

Bir insan etrafını hem Dunston hem Zizic çevrelemişken potayı bile görme fırsatı yokken çemberi zorlar mı ya ?

Raymar Morgan kadar bencil,egosu şişik adam yok.