2022-2023 Euroleague

Geçen sene Pleiss üst düzey performans göstermeseydi finali Real Madrid kazanırdı. Kısa rotasyonu tabi ki önemli ama uzun rotasyonu iyi değilse şampiyonluk da zor oluyor. Efes'in 1-2-3 numaraları bence en iyisi ama 4-5 numaraları bana göre en kötüler arasında. Telekom'daki Jones Efes'e ilaç olur.

Clyburn su an Avrupa’nin en formda oyuncusu.Belki de genel olarak en iyi oyuncusu bu sezondan itibaren.
Larkin de donunce ates edecekler herhalde hucumda..

Futbolda son donemlerde populer olan bir soylem var ya hani “x hoca gunumuz futboluna uyum saglayamadi” diye..Iste onun basketboldaki karsiligi cok net bir sekilde Obradovic ve Messina.Artik devir Ergin Atamanlarin,Itoudislerin,Bartzokaslarin devri..Trinchieri de cok net girer buraya ama onun bu sezon kadrosu zayif.
Pablo Laso hocam cok erken emekli oldun be..Sen baskaydin..

Son düzenleme:
Kesinlikle. Yani Obra iki jenerasyon gördü sanırım; onun için erken konuşmayayım dedim ama Fener gudubetinden sonra adamın devri de bitti ilginç şekilde. Messina'nın devrini hiç göremedim açıkçası. Yani kendimi bildim bileli sadece adı var, kendi yok. Namına dair hiçbir başarısına şahit olamadım. Şu Milano ya da Messina ihraç edilsin artık. Bıktım bunların ve Pana'nın bitmek bilmeyen kısır döngüdeki mıymıylarından.

Kesinlikle. Yani Obra iki jenerasyon gördü sanırım; onun için erken konuşmayayım dedim ama Fener gudubetinden sonra adamın devri de bitti ilginç şekilde. Messina'nın devrini hiç göremedim açıkçası. Yani kendimi bildim bileli sadece adı var, kendi yok. Namına dair hiçbir başarısına şahit olamadım. Şu Milano ya da Messina ihraç edilsin artık. Bıktım bunların ve Pana'nın bitmek bilmeyen kısır döngüdeki mıymıylarından.
Messina 2000li yillarin basinda Bologna ve Cskayla buyuk basarilar elde etti yalan yok.Ama dedigin gibi yaklasik 10 senedir falan adamin ismi var ama hic icraati yok.

Fb Beko’da Real Madrid maci kadrosunda Wilbekin,Pierre ve Guduric yok.Bjelica zaten bu sezon hic olmadi ve bugun de yok.Bu kadroyla Real Madrid’i yenerlerse Itoudis bir tebrigi hak eder bence.

Abi Motley kendi potasinin altindan alip rakip potaya kadar topu surup orta mesafeden basketi yapiyorsa ben baslarim boyle Euroleague’e ya :) Tamam Motley pota altinda cok iyi oyuncu da kendi potasindan alip sayi yapacak kadar da degil.Antetokounmpo mu bu anasini satayim :)

Bir riskti , denediler Larkin effects yaratabiliriz umuduyla. Tutup tutmayacağını zaman gösterir tabii Edwards'ın. Ben çok az izleyebildim; ki bu sezon çok az maç izleyebiliyorum zaten yayıncı kuruluşların elli bin yere salakça dağılmasından dolayı. İzlediğim kadarıyla da deliciliği fena olmayan bir oyuncuydu.
Fenerbahçe de şaka maka 6 yıl sonra kendine gelebildi ufaktan. En son Obra'nın 2016 dönemi bileği bükülmesi zor bir takımdı. Tabii diğer yandan öldü bitti denilen Efes ve diğer takımlar da potaya girip 2-3 galibiyete kadar indirdiler mesafeyi.