2022-2023 Galatasaray Futbol Takımı

Stoper hattını güçlendirmek isteyen sarı-kırmızılılar Andreaw Gravillon için 4.5 milyon euro'yu gözden çıkardı.

kaynak Fransa Basını

Cumartesi, Giresunspor maçı var. Onlarla evimizde oynadığımız son 2 maçı 1-0'lık sonuçlarla kaybetmiştik. Zor bir deplasman olacak. Ben özellikle hakeme dikkat çekmek istiyorum. Maçın hakemi Bahattin Şimşek çok tehlikeli bir hakem. Maçın sonucuna etki edeceğini düşünüyorum. Bu maç gerçekten hakemi de yenmemiz gereken bir maç olacaktır. Okan hocamıza ve takımımıza başarılar diliyorum...
Hoşgeldin kardeşim bu forumda gözlerim hep seni arıyor yorumsuz bırakma forumu

Cumartesi, Giresunspor maçı var. Onlarla evimizde oynadığımız son 2 maçı 1-0'lık sonuçlarla kaybetmiştik. Zor bir deplasman olacak. Ben özellikle hakeme dikkat çekmek istiyorum. Maçın hakemi Bahattin Şimşek çok tehlikeli bir hakem. Maçın sonucuna etki edeceğini düşünüyorum. Bu maç gerçekten hakemi de yenmemiz gereken bir maç olacaktır. Okan hocamıza ve takımımıza başarılar diliyorum...

Topa ilk dokunan İcardi. Net penaltı bu.

Allah'ın dağdan inmesi . Ulan hiç mi eğitim almadın dini açıdan ahlaki açıdan okul açısından ! Adamın ayağına bastığını sen de biliyorsun ama hala hakemin önünü kapatıyorsun. Sonra da ne oldu neden penaltı diyorsun !