2022-2023 Galatasaray Kadın Voleybol Takımı

scandicci bize rahat eler. transfere gelecek olursak pç almak için almamak gerekiyor ve uygun bir isim karşımıza sezon içinde çıkacaktır. smaçör söylentileri varsa da o zaman anthi mi çapraza çekeceğiz orayı anlamadım.

Söylenenler doğruysa sene başında bütçe onayı geçseydi çapraz oyuncumuz Akimova olacaktı. Bütçe onaylanmayınca geçen sürede oyuncu başka takıma gitti.

Son yıllarda ki en potansiyelli kadro var elimizde. İyi bir oyuncu çekebilirsek ilk 4 için Thy'nin önünde oluruz.

Thy çaprazda van ryk, smaçörde orthmann, pasörde de naz ile oynuyor. bunun yanında rotasyonlu gayet geniş ve iyi. biz 4 takımdan da gerideyiz. bu sezon eczacıbaşı, fenerbahçe ve vakıfbank ise ayrı bir seviyede zaten. hatta şampiyonlar liginde bu 3 takım f4 yapabilirler çeyrek finalde eşleşmezlerse. thy ise scandicci ile birlikte cev kupasının favorisi.

Thy çaprazda van ryk, smaçörde orthmann, pasörde de naz ile oynuyor. bunun yanında rotasyonlu gayet geniş ve iyi. biz 4 takımdan da gerideyiz. bu sezon eczacıbaşı, fenerbahçe ve vakıfbank ise ayrı bir seviyede zaten. hatta şampiyonlar liginde bu 3 takım f4 yapabilirler çeyrek finalde eşleşmezlerse. thy ise scandicci ile birlikte cev kupasının favorisi.

Eğer hala değişmediyse şampiyonlar liginde aynı ülkeden 3 takım ilk 4'e kalamıyor ve iki tanesi çeyrek finalde birbiri ile eşleşiyor. Lige dönecek olursak bizim bu ligde hiç şansımızın olmadığını söylemek zor değil ama tutar da sağlam bir pasör çaprazı getirirlerse bir süpriz yapabiliriz.

Bu kadar cılız bir kadro kurulmaz .
Bu kadar vurdumduymaz olunmaz .
Çaba yok . Kabullenmek var . Hırs yok . GS'da oynayacak oyuncu böyle olmamalı .
Gereken yapılmalı. Takviye şart . Her sene yenilmekten sıkıldım.

Fenerbahçe, vakıfbank ve eczacıbaşı bu sezon bambaşka seviye. sağlam takviyeler yapsan bile bu takımları yenmek çok zor çünkü piyasadaki kaliteli yerlileri almışlar bu takımlar. ellerindeki fazlalıkları da thy'e bırakmışlar. önceden de söyledik, ilk 3 imkansız, ilk 4 çok zor. thy smaçörde ortmann, çaprazda van ryk ile falan oynuyor. yani bu sezon bizim takım iyi aslında, sadece ilk 4'teki takımlar cl alacak kalitede. mesela bana para versen gidip vakıf, fener ve eczacıbaşı maçlarına gitmem bu sene çünkü olacağını biliyorum. 5/5 yapmamıza rağmen bugün ki maçı da izlemedim. skorda 3-0 zaten. arada büyük kalite farkı var maalesef.