2022-2023 Kadınlar Euroleague

umarım mersin-prag eşleşmesinden en kaliteli olanı çıkar finale. yukarıda Prag fener'i en çok sarsan takım demiştim bu doğru ama fenerin kalan 2 takıma karşı kalite farkı da ortada. ayrıca ilk yarıdan kendisine kredi kasıp 3. çeyreği kazasız atlatmalı finale çıkan takım. ulan familia alacağın olsun
Fenerin harcadığı parayı toplasan bu üç takımdan fazladır.

Çukurova taraftar desteği ile ritim buluyor ama USK Prag oyun kalitesi yüksek bir takım. A.Thomas zaten normal sezonun MVP adayıydı. Ek olarak Brionna Jones ve Maria Conde gibi üst düzey oyuncuları var. Bakalım kim kazanacak? Maçın kilit oyuncusu Hayes olacak. Chelsea Gray zaten büyük maçların oyuncusu,ondan katkı alırsın ama Hayes deplasmanlarda kötü oynadı bu sezon. Tribünden destek alınca performans veren bir oyuncu. Hayes iyi oynarsa Çukurova kazanır.

Çukurova taraftar desteği ile ritim buluyor ama USK Prag oyun kalitesi yüksek bir takım. A.Thomas zaten normal sezonun MVP adayıydı. Ek olarak Brionna Jones ve Maria Conde gibi üst düzey oyuncuları var. Bakalım kim kazanacak? Maçın kilit oyuncusu Hayes olacak. Chelsea Gray zaten büyük maçların oyuncusu,ondan katkı alırsın ama Hayes deplasmanlarda kötü oynadı bu sezon. Tribünden destek alınca performans veren bir oyuncu. Hayes iyi oynarsa Çukurova kazanır.
Çukurova ve taraftar desteği?

Ben Prag'ın dönüş yapıp finale çıkmasını istemem.Çukurova'nında Fenerbahçe'ninde kazanmasını istemezdim kupayı ama bu Prag'ın finale çıkarsa kazanacagını düsünmüyorum.Çukurova belki zorlayabilir.

Prag'daki grup maçındada Fenerbahçe kadro olarak agır basmıs ve kazanmıstı.

Normalde hak eden kazansın derim. Ama Çukurova gerçekten hak ediyor. Gerçi final maçlarının hikayesi bambaşka oluyor, kim kazanır finalden önce söylemek zor ama Çukurova favori bence. Belki Euroleague‘i kazanan tek Türk takımı ünvanımız elden gidecek ama fb yine finalde kaybetmiş olacak.
Çukurova gerçekten hak ediyor o kadar olumsuzluğa rağmen hak ediyor herseyi