2022-2023 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Dünya üzerinde bu kadar sahipsiz bırakılıp bu kadar kötü yönetildiği halde, bu kadar kupa kazanan başka takım yoktur.

Ben 80 lerin başından beri kulübü takip ederim,Ali Uras,Ali Tanriyar'lardan Burak Elmas 'lara geldik.Ama sadece olaya kulüp olarak bakmamak gerek,herseyin çivisi çıktı.

Pelin Çukurova deniyor. Lütfen doğru olsun.

Işıl-Merve fazlasıyla yeter bize.

Gizem Başaran Hatay'a gitmiş. Ayşe Cora'yı da almış Hatay.

Pelinle bizzat yüzyüze sohbet etmiş insanım. Bence burada yazıldığı gibi kötü isim değil. Özelllikle kişilik olarak. Bu sene şubeye yapılanlar belli zaten. Anete nin sakatlanması. Tina nın korkudan oynayamaması. Son anda evans a hakedilmeyen para verilmesi. Her maçı 7 kişi ile oynamamız. Bikem kanığın şubeye yaptıkları say say bitmez. Pelin kalı gider bilemem. Giderse yolu açık olsun. İyi bir GS lidir. Elbet yine giyer formayı. Bizim bu şube yöneticilerinden hiç umudum yok. Seçim zaten haziranda. Adam akıllı yerli alamaz bunlar. Yabancılara gelmedim bile daha. Ne tilbe ne merve ne ışıl ne ilayda. Şubedeki yöneticilere hiç güvenmiyorum.

IMG_20220508_005153.jpg

Euroleague şampiyonluğu üstüne çok iyi bir kadro kurdular. Hemde daha 2021-2022 bitmeden 2022-2023 ü kurdular. Organizasyon ve sistem budur. Bizimde bu güzelliğe kavuşacağımız günler gelir mi acaba?

Mesaeman, Quigley, Alina, Sabaly. Bir pivot ve bir gard kesin gelecek buraya. Alex Bentley ve Tearia Mccowan konuşulan isimler. Elizabeth Williams kalırsa da şaşırmam. Koç Marina. Muhtemelen Ekaterinburg seneye de olmayacak. Fenerbahçe bu sefer Euroleague'i alır.

Benim anlamadığım sürekli bütçe düşüreceğiz deyip deyip her sene daha fazla para nasıl harcıyor bu Fenerbahçe? Her sene kaybetmelerine rağmen nasıl bu derece yatırım yapmaya devam ediyorlar?

Mesaeman, Quigley, Alina, Sabaly. Bir pivot ve bir gard kesin gelecek buraya. Alex Bentley ve Tearia Mccowan konuşulan isimler. Elizabeth Williams kalırsa da şaşırmam. Koç Marina. Muhtemelen Ekaterinburg seneye de olmayacak. Fenerbahçe bu sefer Euroleague'i alır.

Benim anlamadığım sürekli bütçe düşüreceğiz deyip deyip her sene daha fazla para nasıl harcıyor bu Fenerbahçe? Her sene kaybetmelerine rağmen nasıl bu derece yatırım yapmaya devam ediyorlar?

Geçen seneki kadroyu 1m'ye kurduklarını iddia ediyorlardı. Çok da vakit ayırmaya gerek yok. GS'de o kupa var diye gerekirse bütün Avrupalıları overpaid şekilde getirirler zaten bu gidişle.