2023-2024 Galatasaray Erkek Futbol Takımı

%99.8 ihtimalle şampiyon oldugumuz 22-23 sezonunun bitmesine 3 maç kaldı 2 tanesi evimizde, 1 tane deplasman .

Yeni sezon beklentileriniz ve hedefleriniz nelerdir ?

Şahsi olarak

1-) 8+3 kadro planlaması devam ettigi için Kerem, Abdülkerime yüksek zamlı bir sözleşme
2-) Mert Müldür veya Zeki Çelik transferi.
3-) Sacha, Nelsson ayrılıgı yüksek gözüküyor. Yerlerine yine aynı şekilde ileride satacagımız scout transferleri
4-) Kadroyu’da fazla bozmadan. 2-3 rotasyon transferi ve ilk 11’e yukarıda saydıgım 2 transfer.
5-) Ross , Yusuf Demir Kiralık

Muslera- Mert/Zeki - X - Abdülkerim - X/Mert - Torreria - Oliviera - Rashica - Zaniolo - Kerem - İcardi

Batuhan - Dubois - Kaan - Emin - Kazımcan - Berkan - X - Midjstö - Yunus - Mertens - Barış - X -X

X = Transfer

Yusuf Demir ve Cicaldau satsan satılmaz 13m euro verdik bonservislerine Yusuf yerli statüsünde değil ciddi bir meblağ boşa gitti keza Mata 'dan da pek bir beklenti yoktu. Sergio Oliviera'nın sözleşme süresi de başımıza dert olacak. Umarım ders almışızdır.

Yusuf Demir ve Cicaldau satsan satılmaz 13m euro verdik bonservislerine Yusuf yerli statüsünde değil ciddi bir meblağ boşa gitti keza Mata 'dan da pek bir beklenti yoktu. Sergio Oliviera'nın sözleşme süresi de başımıza dert olacak. Umarım ders almışızdır.
Yusuf Demir daha 19 yasinda. Ferdi Kadioglu Fenerbahceye 19 yasinda 2018 yilinda transfer oldu.

Yani sicramayi 5 sene sonra yapmis. Hemen bosa gitti diyorsunuz

Bu takim cidden yasli. Yani hedef Mata,Mertens gibi ucuza kaliteli yildizlari alip, Turkiye liginde sampiyon olmakti. Bu kadro sampiyonlar liginde birakin 4.olmayi, 3 elemenin en fazla 2'sini gecebilir. Simdi yapilmasi gereken takimin kalitesini 1-2 gomlek yukseltmek. Manchester City,PSG,Milan,Dortmund,Chelsea gibi takimlardan kaliteli,yildiz oyunculari almamiz sart. Mertens'i Mata'nin yerine monte edip, ilk 11 de oynayabilecek bir 10 numara Talisca,Pulusic olabilir transfer edilmeli. Hakim Ziyech.Dembele gibi oyuncular alinmali. Guerrero Dortmund'dan sol beke monte edilmeli. Ugurcan Kaleye gecmeli. Sasha Boey icin konusulan rakam neyse 1 kurus blof yapilmadan satilmali. Seneye bence Boey bu degeri etmeyebilir. Nelsson 25 verilirse satilmali.

Wanda Nara gidiyoruz Teşekkürler mesajı atmış...
Biraz Taraftarı Galyana getirmek yüksek kontrat üstünden imza attırmak için bilinçli yazılmış diye düşünüyorum.

Sakin sabırla bekleyelim. İcardı dünyanın başka hiç bir ülkesin bizdeki kadar rahat ortam bulamaz,Paris ve Biz dışında avrupadan hiçbir klüpte 5m dolar üstü kazanamaz.

Yani açıkcası benim romanya liginden gelen hiçbir oyuncuya güvenim yok. Son 25 yılda chivu, razvan rat, mutu hariç üst düzey futbolcu çıkmadı. Belki bu süreç içinde 100 tane rumen wonderkid çıkmıştır

O yüzden cicaldau ve morutanın direkt satılmalı diye düşünuyorum. Kanat rotasyonumuz gayet iyi bence rashica/yunus pm dedigimiz rolü iyi oynayan kanatlar. Barış alper ve kerem kanat forvet rolünü iyi oynuyor hatta kerem ekstra sprint ve pasör özelliklerini de katıyor. Ha diyelim kerem satıldı mı o ayarda bir scout kanat transferi yapılmalı.

De virj transferini duymadım ama olursa kötü olmaz. Ama bizim tekrar söylüyorum ilk 11’in hepsini wonderkid veya scout transferi yapmayalım ama ilk 11’e 3-4 adet boey, nelsson gibi ucuza alıp satacagımız oyuncular bulmamız lazım ikisi toplam 8’e geldi belki toplam 40-45’e gidecekler giderken de bir şampiyonlukta üst düzey performans verdiler. Yani bu kültürü oturtmak gerekir

Felix ve Teilemans orta sahaya bir seviye daha üste çıkartır ozaman Avrupa Ligi Konferans Ligi Finali net görülebilir=).

Önemli olan Nelson ve Boey yerine kimlerin geleceği sol bek listede kim var.
Ben biraz Para Harcar Uğurcan Çakırı alırım 5 6m dolar +Yunus ,Emre Kılınç veririm
8+3 de elzem Türkiye Ligini Uğurcan Avrupa ve Kupayı Muslera ile oynarım avrupa ve kupa olarak Muslerada 20 küsür maç oynamış olacak

Felix ve Teilemans orta sahaya bir seviye daha üste çıkartır ozaman Avrupa Ligi Konferans Ligi Finali net görülebilir=).

Önemli olan Nelson ve Boey yerine kimlerin geleceği sol bek listede kim var.
Ben biraz Para Harcar Uğurcan Çakırı alırım 5 6m dolar +Yunus ,Emre Kılınç veririm
8+3 de elzem Türkiye Ligini Uğurcan Avrupa ve Kupayı Muslera ile oynarım avrupa ve kupa olarak Muslerada 20 küsür maç oynamış olacak
Sonraki sezon yabancı sınırı kalkacak. Bir sezon için Uğurcan'a o paralar verilmez.