2023-2024 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Teknik kadroya Işıl Alben mi gelir, Mehmet Kabaran mı gelir, soyadını hatırlayamadığım Halil hoca mı gelir kim gelir bilmiyorum fakat bench takım elbiseli sayısı itibariyle Ocean's Eleven'a dönüşmezse bu kenar yönetimle 3. Eurocup şampiyonluğu beklentisi kadın voleybol Cev Cup'taki Ruslar olmasın, İtalyanlar olmasın beklentisine doğru gider. Mevcut yardımcılara dair hiçbir fikrim yok, bu eleştri onlara değil fakat teknik kadro aynı kalacaksa gizli coach olmak zorundalar; geriden de olsa öne çıkmaları zorunluluk.

Fenerbahçe'ye bir sezonda iki maçta 99 sayı fark atılıyor, Kursk'tan 57 sayı fark yeniyor, Fenerbahçe Polkowice deplasmanında 27 sayı farkla kaybediyor, Kursk deplasmanında 40 sayıda kalıyor. Branşın dinamiklerinde bunlar oluyor fakat bu sezonki coachingle biz finalde değil potansiyel bir Asvel'i, Macarların ligde ilk 3'teki takımlarını dahi geçemeyiz özellikle finalde.

Kadro iyi .ha ahım şahım değil. Yinede geçen sezonki kadrodan azda olsa umut verici.eurocupta, yarı final ve, ligde ilk 3 e girilirki,bu züğürt tesellisinden öteye gidememek olur bu durum ayrica GALATASARAY literatüründe başarı sayılmaz.

Kadınlarda ise bütçe gerçekten arttı bu arada. Şu an kurulan takım 900k doların net üstüdür. Sezon içi hamleyle falan 1 milyon geçilir gibi duruyor orada.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kadro gecen seneden iyi felan degil. Abdelkader'i herkes hatay donemindeki gibi zannediyor ancak baya geriledi. Su anki haliyle Kamile'den net olarak ustun bir oyuncu degil. Yan parca olabilecek bir oyuncuya direksiyonu emanet ediyoruz yine.

Harrigan'ni kayseri zamani izlemistim baya yeteneksiz bir oyuncu. Takima hicbir katki saylayabilecegini dusunmuyorum. Smith ve azura degisimi birbirini dengeliyor. Net olarak seviye arttirdigi soylenemez. Sadece prince'nin yerine mitchell hamlesi iyi gibi duruyor. Ancak mitcell ve abdelkader ikilisi seni hedefe goturmez.

Kadro gecen seneden iyi felan degil. Abdelkader'i herkes hatay donemindeki gibi zannediyor ancak baya geriledi. Su anki haliyle Kamile'den net olarak ustun bir oyuncu degil. Yan parca olabilecek bir oyuncuya direksiyonu emanet ediyoruz yine.

Harrigan'ni kayseri zamani izlemistim baya yeteneksiz bir oyuncu. Takima hicbir katki saylayabilecegini dusunmuyorum. Smith ve azura degisimi birbirini dengeliyor. Net olarak seviye arttirdigi soylenemez. Sadece prince'nin yerine mitchell hamlesi iyi gibi duruyor. Ancak mitcell ve abdelkader ikilisi seni hedefe goturmez.

Kardeşim daha sezon başlamadı. Nedir bu umutsuzluğun? Geçen seneye ,göre bu kadro ile büyük işler başarmak zor olsa bile; kadroda yinede skora katkı yapacak önemli isimler mevcut.bunların yanında yerlilerimizin , form durumu iyi olursa en azından kolay kolay teslim olmayan, pisi pisine maç kaybetmeyen ,dirençli bir takım izleriz.

Yüzde yüz katılıyorum. Takımdaki yabancı rotasyonu geçen seneye kıyasla T.Mitchell hamlesi ile biraz güçlendi ama yerli rotasyonumuz geçen seneye kıyasla baya güç kaybetti.
Bazı yorumlarda dirençli bir takım izleriz diye argümanlar gördüm. Buna katılmak mümkün değil. Ben dirençli bir takımdan ziyade KUPA kazanan bir GALATASARAY görmek istiyorum.