2023 Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası

Bu takım şu aşamada o eşiği bir türlü aşamıyor. Vargası bile etkiliyor o tedirginlik. Bu saatten sonra bu tedirginlik ile dönmez.

Müthiş takım, müthiş oyun ve şampiyonluk. Tebrikler kızlar. Guidetti olsaydı 2-1 den sonra gitmişti maç. Santrelli oyunculara etkisi güzel olmuş.

Guidetti olsaydı 2-1 gitmişti demek için 6 sayı geriden o seti kaybetmesi lazımdı, Bugün 69 top atılan Vargas yerine Ebrar ile oynarken Sırbistan ile 3-2 oynamış olan da kendisi bugün o olsaydı maç 3-0 Türkiye lehine biterdi diyorum ben de.

Guidetti olsaydı 2-1 gitmişti demek için 6 sayı geriden o seti kaybetmesi lazımdı, Bugün 69 top atılan Vargas yerine Ebrar ile oynarken Sırbistan ile 3-2 oynamış olan da kendisi bugün o olsaydı maç 3-0 Türkiye lehine biterdi diyorum ben de.

Güntekin Onay, Ebrar Karakurt'u eleştiren Melih Gökçek'i yerden yere vurdu:"Senin nasıl para kazandığın belli değil! Yolsuzluk iddiaları tavan yapmış! Sen ne iş yapıyorsun da böyle bir servetin var? Nasıl zengin oldun? Hadi bekliyoruz! Senden korkan da senin gibi olsun, hadi yaz.Bu ülke senden tiksiniyor! Vatandaş olarak ben de tiksiniyorum!"

Vallahi tebrikler. İşte final oynamakla şampiyon olmanın farkı bu. Ülkeyi uzun zamandır tek bir amaç için bu kadar kenetlenmiş şekilde görmemiştik. Mahallede bağırmalar oldu sanırsın ki Euro2008 maçlarını yaşıyoruz. Kızlara da koçumuza da büyük alkış ! Bayrağımızı dalgalandırıp vatanımızı gururlandırdılar. Katkısı olan herkesten Allah razı olsun.