Alpaslan Dikmen

Teşekkürler Kanal 24
?Galatasaray taraftarı saldırgan bir taraftar değildir ama kendisine saldırı yapıldığında gerekeni yapan bir taraftardır.?Alpaslan DİKMEN..

Programda emeği geçen herkese, özellikle yapımcısına, Kanal 24 yönetimine ve belgeseli seslendiren kişiye sonsuz teşekkürler..
"Arkadaki resimde diyor ya, `Keşke çıkıp şaka desen´, gerçekten de öyle.."

Biraz önce tekrarını gösterdiler, baştan sona izledim. Emeği geçenlere ne kadar teşekkür etsek az kalır sanırım.

arkadaşlar hala bu belgeseli izlemeyen varsa hemen verilen linklerden izlesin muazzam bir belgesel olmuş KANAL 24 e sonsuz teşekkür ediyorum haftaya ankaragücü maçında büyük ihtimalle bi teşekkür pankartı asılır kapalıya....

Programın olduğu gece davette olduğum için izleyememiştim. Aslında pek de umudum yoktu ama sağ olsun Erdal paylaşmış linki.

Gerçekten muazzam bir belgesel olmuş. Karıncaezmez´in ziyaret edilişi, düzenli olarak Fahriye Yen´in yanına gitmeler. Tribünden Alpaslan Abi´yle anısı olanların düşünceleri, annesinin o duygusal şiiri...

Belgeselin yapımının fikir babasına, emeği geçenlere teşekkürler.

Not: Belgesel 2 bölüm olacak deniyordu. 2. bölüm ne zaman olacak, tanıtım videosu filan yayınladı mı kanal?

bu forumda bu konuya fazla bi ilgi göremedim ama diğer galatasaray forumlarında bu belgesel konusu çok büyük ilgi gördü.Hem ultrAslan markası hemde alpaslan abi için çok önmeli bi belgesel olmuş tekrar izlicem ben bu akşam herkese de tavsiye ederim...
Kanal 24:saat 20:00