BSL 17. Hafta | Galatasaray Odeabank 77-89 Darüşşafaka

Basketbol Süper Ligi'nde 17. Hafta!

Galatasaray Odeabank - Darüşşafaka

Tarih: 3 Şubat Cumartesi
Saat: 17:00
Salon: Sinan Erdem Spor Salonu
Yayın: NTV Spor

Galatasaray Odeabank, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde oynadığı 16 karşılaşmada 6 galibiyet, 10 mağlubiyetle 10. sırada yer alıyor. Ekibimiz bu sezon Darüşşafaka ile oynadığı 3 karşılaşmadanda mağlubiyetle ayrıldı.

David Blatt yönetimindeki Darüşşafaka, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde oynadığı 16 karşılaşmada 9 galibiyet, 7 mağlubiyetle 8. sırada yer alıyor. Darüşşafaka'da Scottie Wilbekin, Will Cummings, James Bell, Howard Sant-Ross, Stanton Kidd, JaJuan Johnson ve Michael Eric ön plana çıkan oyuncular.

Yenilmez Armada'ya Darüşşafaka karşısında başarılar diliyorum...

Biletimi aldım. İmkanı olan herkes maça gelmeli, Mahmuti'ye ve toparlanma sinyalleri veren takımımıza destek olmalı.

Haydi maça!

Tribün 101'de görüşelim :) Yarın salonda olacağım ben de inşallah. Yarın çok çok önemli bir maça çıkıyoruz muhakkak kazanmamız lazım. Son topa kadar!

Son düzenleme:
Bakalım maç ne olacak?
Çarşamba günü çok umutluydum ancak pivot olmadan yersiz olduğunu gördüm, belki hedefsiz maç olduğu için erken düşmüşte olabiliriz.

Bugün ümidim olmamasına rağmen, içeride ve lig pozisyonu unsurları belki bize bir ışık saçar.

Önceki maçlarda Taylor'ın birebir savunması beğenirdim. Bu bağlamda rakibin 1 numarasını tutabilecek tek adam o gibi..

Şut becerisi yok ama ilk şutu, iki sert ve yapışkan savunma ile beni etkiledi.

Ege ne zaman faulsüz savunma yapmayı öğreneceksin?

Rendof mudur nedir; bu adamın aylardır bir numarasını göremedim! Yine rezalet yine...

Bizim bunlarla işimiz var. Ege'nin verdiği pas, son saniye attığı şut kendisi hakkında herkese bilgi veriyor.
Ne kadar yeteneksiz bir oyuncusun.

Anlamıyorum abi ya. 4' e 2 giderken rakip hücum yapmasın diye Renfroe' nin durup pozisyonu hiç etmesi nasıl bir mantıktır son hücumda. Oyuncunun yeteneklisinden ziyade akıllısı önemli.

Bu arada Ege Nba filan diyordu. Bu yetenekle Nba de parke bile paspaslatmazlar.