Cleveland Cavaliers

Re: Kralı ile Yeniden Doğan Takım...

Lebron maçı kaybettirdi ne yazıkki.
Birde embesil Big Bang'in smaçlaayamaadığı 2 top var.

Malesef maç gitti.
3. çeyrekten iti baren oynanan kötü oyun. Pota altı savunmasındaki zafiyet ve LeBron'un hücumdaki kötü performansı maçı kaybetmemize etkendi. Tabi maça iyi başlayan Mo ve Ilgauskas'ın da susması etkiliydi.

Odomdan 28 sayı yiyip 17 tane de ribaund veriyorsan yenilirsin abi bu kadar basit.
Superstarların ikisi de hayal kırıklığıydı.

Son 12 saniyede mola almak ne amaçlıydı anlamadım pozisyonu tam göremedim de...
Kobe'nin maç bitmeden odaya gitmesi çok yanlış bir hareket :?

Space Jam'de olduğu gibi biri gelmiş LeBron'un güçlerini çalmış :shock:
hakemlerde yani saçmaladılar bazı kararlarında resmen.

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Malesef maç gitti.
3. çeyrekten iti baren oynanan kötü oyun. Pota altı savunmasındaki zafiyet ve LeBron'un hücumdaki kötü performansı maçı kaybetmemize etkendi. Tabi maça iyi başlayan Mo ve Ilgauskas'ın da susması etkiliydi.

Uğur,devre arasında demiştim ama şuttan soğurlarsa bu iş yatar diye.
Nitekim öyle oldu.
Beni basketbol açısından hiç tatmin etmedi bu maç.Yıldızların mücadelesi ise hayal kırıklığıydı.
Son olarak bu Cavs. taraftarı şampiyonluğu hak etmiyor, çok pasifler,rkibi etkilemekten çok uzaklar.

Ben Wallace'a neler olmuş böyle, bu kadar düşüş hayret verici gerçekten. Önemli bir mağlubiyet oldu Cavs adına. Ilgauskas'ın gayretide Hüseyin Beşok'u getirdi aklıma :) Cleveland'ın bu sezonki en kötü maçlarından biri oldu gerçekten belkide en kötüsüydü, yazık oldu..

Cle iyi takım , Doğu da güzel hamleler yapıyor,24 maç yenilmiyolarmış galiba..yalnız Lakers ve Kobe 'yi rakip olarak görmek , hedef maç olarak seçmek hata..takılsınlar güzel güzel Boston'la Orlando var fln , kazara finale çıkarlarsa bekleriz..

Levent ÖKTENER' Alıntı:
Cle iyi takım , Doğu da güzel hamleler yapıyor,24 maç yenilmiyolarmış galiba..yalnız Lakers ve Kobe 'yi rakip olarak görmek , hedef maç olarak seçmek hata..takılsınlar güzel güzel Boston'la Orlando var fln , kazara finale çıkarlarsa bekleriz..
Varya sen ölüyü diriltecek adamsın. ağlatıyorsun gece gece bizi. :)

LeBron da insan olduğunu arada sırada hatırlatıyor. Şimdi o 23 numarayı tanıtırdım ama vaktimiz yetmez. Kobe de bu maçta yoktu. Cavs pota altındaki kötü savunması yüzünden bu maçta kaybetti.
Herşeye rağmen bu sezon iyi gidiyor. Umarım NBA Finali'nde yeniden karşılaşırız. Ne diyelim Lakers'ı ve zaafımızı iyi değerlendiren Odom'u tebrik etmek gerekir...
Boston veya Cavs'in, er meydanında Lakers'a karşı gerekli hamleyi yapacağını düşünüyorum...

Şu Ben Wallace denen kazma oldukça bu takımdan birşey beklemiyorum. Bomboş smaçları kaçırıyor yahu. Boş olsa da atmıyorlar artık ona ahaha.

Big Ben NBA'deki en sevdiğim oyunculardan bir tanesi,sanırım kazmalıktan değil yaşının ilerlemesinden dolayı bazı özellikleri zayıfladığı. Detroit'teki yıllarını özlemle aratsa da önemli bir parça diye düşünüyorum Clevland adına...

Alperen Kaplan' Alıntı:
Big Ben NBA'deki en sevdiğim oyunculardan bir tanesi,sanırım kazmalıktan değil yaşının ilerlemesinden dolayı bazı özellikleri zayıfladığı. Detroit'teki yıllarını özlemle aratsa da önemli bir parça diye düşünüyorum Clevland adına...

alperen kusura bakma ama ben 2 tane boş smacı kaçıran adam kazmadan başka laf bulamıyorum hadi bir tane kaçırdın iki tane nasıl kaçar yedi güzelim 2 asisti

Veyselcim canım kardeşim şu anda Lebron'a sövsem nasıl hissedersen öyle hissediyorum. :)
Şaka bir tarafa atletizme dayalı basketbol oynayan oyuncular için klasik bir sonuç bence bu...

Alperen Kaplan' Alıntı:
Veyselcim canım kardeşim şu anda Lebron'a sövsem nasıl hissedersen öyle hissediyorum. :)
Şaka bir tarafa atletizme dayalı basketbol oynayan oyuncular için klasik bir sonuç bence bu...

o kadar mı ağır konuştum ?¿ :)

Cavs pota altında çok zayıf bir takım. Ne yazik ki orta mesafe şut atma yeteneği olan tek bir adam var. Diğerleri hepsi birbirinden yeteneksiz hücumda. Playoffta bu yetersizlik çok büyük sorun çıkartacak. Smith bile feci aranıyor bu durumda. Takas olmazsa bu pota altı ile Boston, Lakers geçilemez.

Gökce Başaran' Alıntı:
Cavs pota altında çok zayıf bir takım. Ne yazik ki orta mesafe şut atma yeteneği olan tek bir adam var. Diğerleri hepsi birbirinden yeteneksiz hücumda. Playoffta bu yetersizlik çok büyük sorun çıkartacak. Smith bile feci aranıyor bu durumda. Takas olmazsa bu pota altı ile Boston, Lakers geçilemez.
Bize şu anda dedikodularda geçtiği gibi Jefferon, Carter değil de dediğin gibi pota altına bir oyuncu lazım. Tabi biz Lakers kadar şanslı değiliz ki bir Gasol hediye edilsin... :)

Aslında sene sonunda Utah'ta ayrılacağını açıklayan Boozer Cavs. için biçilmiş kaftan.
Bu takıma cuk oturur.

Doğan SAĞLAM' Alıntı:
Aslında sene sonunda Utah'ta ayrılacağını açıklayan Boozer Cavs. için biçilmiş kaftan.
Bu takıma cuk oturur.
Boozer'ın Cavs'ten ayrılışı malum. Boozer'ın kişiliği malum. Her ne kadar NBA'in pota altında hücum etkinliği olarak önemli uzunlarından biri de olsa böyle bir hamle olacağını zannetmem...