Cleveland Cavaliers

Re: Artık Kralları Yok, ''Cavs''...

Hadi hayırlı traşlar.. :)

L22 oldu Cavs, bu sene kararlılar rekoru kırmaya. :)

Cleveland : 112 - 117 : Indiana

Manny Harris kim tanıyan var mı?
Christian Eyenga'yı geçen yıl Joventut Badalona'da oynarken görmüştüm iyi bir swingman'di.Alonzo Gee'de keza oyuncu veritabanına yazdığım eli düzgün bir kısa forvet ama Manny Harris ve Samardo Samuels kim gerçekten bilmiyorum.Ve hakkında hiç bir şey bilmediğim Manny Harris 19 sayı 8 rebound 1 asistle oynamış. :)

NBA tarihinde galibiyet rekoru bizde(sixers) ama tersten galibiyet rekoru..
9-73 olması lazım yanlış hatırlamıyorsam..
Biraz kasıp şu rekoru da kırarlarsa sevinirim..

Yarın Memphis'e kaybedecekler büyük sürpriz olmazsa. Ondan sonra Portland'ı yendiler yendiler, yenemezlerse rekorlarını geliştirmiş olacaklar. Şöyle Mart fikstürlerine baktım da 15 maçta 3 galibiyet maximum çıkartırlar gibi. Arada bir New York galibiyeti olmasa bir daha kırılması imkansız bir rekorun sahibi olurlardı.

Biri Cleveland'ı durdursun Allah aşkına :D Çok merak ediyorum bu seriyi hangi takıma karşı bozacaklar..

İçeride Portland ile oynayacaklar. Rekoru kırmadan bozabilirler. Rekoru kırarlarsa bu maçta, diğer maçta deplasmanda Dallasa gidiyorlar. Orada hiç mümkün değil. Daha sonra evlerinde Detroit maçları var. Bana göre Detroit maçında bozlur bu seri Portlandı yenemezlerse. Dileriz ki hiç bozulmasın.. :D

İçeride Portland ile oynayacaklar. Rekoru kırmadan bozabilirler. Rekoru kırarlarsa bu maçta, diğer maçta deplasmanda Dallasa gidiyorlar. Orada hiç mümkün değil. Daha sonra evlerinde Detroit maçları var. Bana göre Detroit maçında bozlur bu seri Portlandı yenemezlerse. Dileriz ki hiç bozulmasın.. :D

Tugay senin değişik bakış açıların vardır kardeşim,bakarsın Cavs başkanı ile aynı frekansı yakalarsın,

Bu takım Lebron'dan önce nasıl şampiyon olur dersin?:D

''Benim name DenCılbırt ise, bu takım olmak Libron'dan önce şampiyon olmak, vallaha, inanın'' :D

Dan Gilbert diyorsa benden ''ok'' :D

dan-gilbert.jpg

Evet Varejao - Mo Williams sakat falan ama bu durum hiç bir şey ile açıklanamaz. Ayrıca bu rezalet günden güne kendini geliştirirken Lebron'un da ne derece büyük bir oyuncu olduğunun altını çizmek gerekir bana kalırsa.

Az önce Dan aradı beni. Dedi işte ''naber Denizcim'' filan iyi dedim abi hayırdır. Dedi işte Manny Harris ile beraber senin üstüne takım kurmak istiyorum gelir misin ? Bendeki ve Manny2deki potansiyeli görmüş yani Dan abi. Tabi ben dedim eski Ohio'lu dostlarıma danışıyım 2 güne dönerim size diye.
Uğur gidiyim mi sence Ohio'ya Manny ile beraber Contender olmaya. Sıkı kankin Lebrağun 'un numarayı da bana pm atarsın ona da bi sorıyım Ohio'da ortam nasıl diye.
He bir de gelirken Rasim'i de getir dedi Dan Gilbert. Ama ben ona bi kıyak yapıp Zeki Gülay , Zaza Enden Tatü'yü de getireceğim. İsteyen varsa pm atsın beyler gelin bi kaçınız yanımda. En kötü 10 dakika oynarsınız yani Manny'yi mi kesemeyeceksiniz :)

Az önce Dan aradı beni. Dedi işte ''naber Denizcim'' filan iyi dedim abi hayırdır. Dedi işte Manny Harris ile beraber senin üstüne takım kurmak istiyorum gelir misin ? Bendeki ve Manny2deki potansiyeli görmüş yani Dan abi. Tabi ben dedim eski Ohio'lu dostlarıma danışıyım 2 güne dönerim size diye.
Uğur gidiyim mi sence Ohio'ya Manny ile beraber Contender olmaya. Sıkı kankin Lebrağun 'un numarayı da bana pm atarsın ona da bi sorıyım Ohio'da ortam nasıl diye.
He bir de gelirken Rasim'i de getir dedi Dan Gilbert. Ama ben ona bi kıyak yapıp Zeki Gülay , Zaza Enden Tatü'yü de getireceğim. İsteyen varsa pm atsın beyler gelin bi kaçınız yanımda. En kötü 10 dakika oynarsınız yani Manny'yi mi kesemeyeceksiniz :)

Usta bildiğim kadarıyla ''Dan Dayı''nın planlar büyük :)

LeBron'dan sonra çok değişti, adamda ayrı bir bakış açısı oluştu. Adam buzdağın arkasındaki saf yeteneği görmeye başladı. Sanırım Metin Şentürk'ü koç yapacakmış, çok iyi transfer olur. Seni çok iyi kullanabilirler o açıdan, çok iyi set çiziyor. Bir de dış güçler etkili olmasın, çekemeyenler kalmasın diye ''Dan Dayı'', Ezel'den Ramiz Dayı'yı da onursal başkan olarak ilan edecekmiş. Büyük gelişim var Cavs'te. Yani Cavs'teki bu adamların eline taşı versen, şampiyonluğa oynatırlar. Kaldı ki senin gibi senin kadar olmasa da Manny gibi yetenekler ile birlikte, bir efsane yaratmaları işten değil.

Şehrin havasına gelirsek, LeBron'dan sonra çok değişti. ''Dan Dayı'' her işe el attı, belediyeye de yardımda bulunuyor. Sanırım 2 seneye kalmaz, Ohio'ya boğaz getireceklermiş, yani İstanbul'u aramazsın. Şehrin tamamı şampiyonluğa inanmış vaziyette, bu havayı devam ettirirlerse, bu sene olmasa da seneye en az 82'de 80 bekliyorum, full de çekebilirler ama ''Dan Dayı'' insaflı adamdır.

Velhasıl ''Dan Dayı'' varsa hiç düşünmeden git :D

Şehirde ''We are the champ...'' nidaları var :D

Yok ya ben gitmiyim Uğur sonra ligi domine edip haksız rekabet yaratırız. Deniz - Manny - Rasim - ZazaEnden -Zeki beşine kim karşı koyabilir ki. Yedekten de Jamison ve Mo geliyo yani asla ilk 5 çıkamazlar ama bench için önemli güçler bunlar :p