Cleveland Cavaliers

3:27 kala 104-98 Cavs lehine..
2:17 kala 104-104 berabere..
1:32 kala 108-104 Cavs lehine..
0:57 kala 108-108 berabere..

Cavs kaçıyor kaderi kovalıyor...

Edit :

110-110 berabere bitti normal süre.
Umutlar , uzatmalara ya da başka baharlara kalacak..

SON DAKIKA !!!

126 - 119 ile maçı Cavs'ın aldığı anons edildi ama tüm dünya Bryon Scott dahil skorun resmi olarak teyidini bekliyor..

Bence maçın adamının heykelini diksinler bu rezilliğe son verdiği için..

Clippers yada Washington'da biteceği belli gibiydi istatistik olarak. Deplasman karnesi zayıf iki takımın da, daha doğrusu şöyle diyelim. Clippers kötü, Washington rezalet ötesi... Maç sayısı yeter mi bilmiyorum ama Washington maçından sonra yeni bir seriye başlarlar...

Draftın son saatlerinde Baron Davis i kadrosuna katarak Byron Scott ın kendi deyimiyle bir "Fresh Start" yapmaya yeltenen franchise( Baron ile yeni sayfa açacağıma Vin Baker a güvenip bar açarım daha iyidir orası ayrı) beni resmen dumura uğratmıştır daha sonra Semih Erden i """uzun süredir istediklerini""" belirten Chris Grant ten şu açıklamayı da duydum ya artık gözüm kapalı gitmem "Luke and Semih also understand what winning culture is about and we’re happy to have them as part of our team"

Hangi kültürden bahsediyorsun arkadaşım şakamısın sen 3 ay önüne gelen yenmiş nerdeyse dünyanın etrafını katetmişiniz galibiyet almadan ,sonra ettiğin lafa bak ,aldığın adamda Kobe tabii ya Luke Harangody :=):=) babam derdi Allah kimseyi düşürmesin ama gün yüzü görmüşü hiç düşürmesin Cleveland a acımaya başladım

Yeni kral Varejao. :)

Bu dingilin 9 sayı 23 ribaund 9 asistlik performans sergilemesi ürkütüyor beni.

Forumda hiç ''Cavs'' fanı yok sanırım Kralsız olmuyor demekki...
Ama Cavs geleceğe damga vuracak eski günlerine dönecek çok yakında ben inanıyorum son 2 yıldır draftta iyi parçalar aldılar ama asıl istedikleri draftın 2013 olduğunu da belli ettiler bu yıl Lotary'ye oynayıp gelecek yıllarda tekrar Doğuda iddaalı bir takım olacaklarına hiç şüphem yok Bence yeni OKC denebilir Cavs için...

Lebron James gibi 30 yılda bir gelen şansı değerlendiremediler.. Onun başına coach diye koydukları Mike Brown'un nasıl bir coach oldugu Lakers'ta daha net görüldü.. Başkanları, Lebron gittiğinde ondan önce biz şampiyon olacagız diye kulübün sitesinden yeminler ediyordu. Lebron şampiyon oldu ama Cleveland'ın hali vahim..

Sen Eric Snow ile, Varejao ile şampiyon olmaya çalışırsan adam çeker gider.. Cleveland'a piyango vurmuştu ama parayı pavyonlarda konsomatrislere yedirdiler. Yeniden contender olmaları için bir 10 sene daha beklerler.

Mike Brown Cleveland'da daha iyiydi tek bir yıldız Lebron yanında Mo Williams-Ilgauskas-Daniel Gibson gibi isimlerle bence iyiydi...ama 1 yıldız yönetebilen koç 4-5 yıldızlı Lakers ağır geldi...

Cleveland için Varejao-Irving-Tristan Thomson-Dion Waiters gibi yan parçalar var hedefleri Lotary bu yıl ilk 2 sıradan birisini alabilirlerse Shabazz Muhammad veya Cody Zeller'i seçecekler ki ikisi içinde gittikleri takımın kaderini değiştirebilecek isimler olduğu biliniyor.Onlar olmasa bile çaylaklarla iyi bir takım olabilirler ama şampiyonluk çok zor.

LeBron:"I'm coming home.."

Bu başlığı artık yeniden yukarılara çıkarmanın zamanıdır, "Kral" topraklarına geri dönüyor..

BsRtEQ3CcAAnnXC.jpg