Cumhurbaşkanlığı Kupası | Galatasaray MP 103 - 97 Fenerbahçe Ülker

Ben bu kupanın en güzel anlamının GALATASARAY olarak kazandıgımız için cok mutluyum basında sonunda isim yok . sılanın sarkısından bir alıntı NAPIYORMUŞUZ FENERE KOYUYORMUŞUZ

hakemlere söverken bir ara kendimden geçmişim..böyle birşey olamaz ya..Mahmudi ye ve Aslan Yürekli Oyuncularına birkez daha teşekkürler..

bir panda vardı Abdi İpekçi de herkes maçı bırakmışken smaç basıp bizleri tahrik eden , Luksa Andric e kendisine cevap niteliği taşıyan smacı için ayrıyetten teşekkürler..

Hakem berbat hatalar yaptı. Ama 2. uzatmada da olsa kazandık. 2 uzatmaya gidince acaba yorgunluk olur mu dedim ama kadro genişliğimiz bizim avantajımız oldu. Sonunda başardık. Bu takım herşeyi başarabilir. Aynen devam.

Bu hakemler bu gece annelerini çok üzdüler anladınız siz:) bu kadarmı şereften yoksun korkak basiretsiz ahlaksız ve utanmazlık boyutuna getirebilir bi hakem kendisini? Bu gece resmen buna şahit oldum yazık ama bu maçı kaybetseydik kaybettiğiniz şerefinizimi kurtaracaktınız yazık size. Hakettik sizide ülkerin arka bahçesinide yendik. Kısacası koyduk mu?

Biz centilmen bir camiayız,hiç bişey olmaz.Bu arada Ömer Onan ve Kaya Peker kadar sinir olduğum başka fenerli yok

Hiç alakası yok bence. Bunlar işin latifeleri. Tabiki olacak. Yoksa ezeli rakibini çıkarken alkışlamak ne demek. Birde bu anlamlı günde. Latifeler elbette olacak, olmalıdır da..Biz taşkınlık yapmayacağız sonuçta.

Çok ilginç maç oldu.Top kayıplarında rekor sayıya ulaşılmıştır heralde

Çizgiye basmalar,Hatalı paslar v.s

Yine de bu mutluluğun tarifi yok :)

Yenilmez Armada adına yakışır şekilde ilerliyor

mactan yeni geldim, biraz soluklanayım mac hakkında ozamn yazacagım:))) ama herseyden önce oyucları ve teknik ekibi kutluyorum harika iş çıkardılar

Ne güzel demiş arkadaşımız değilmi? Bu galibiyeti GALATASARAY adıyla şanıyla almamız yanımızda para babalarının firmaları olmadan sadece giyilen formanın kutsallığı ile kazanılmız hemde sadece rakibi değil hakemleride yenerek almamız düşünüldüğünde en güzel yanı MAÇ SONUCU: GALATASARAYımız 103 ÜLKER in arka bahçesi 97 cidden çok mükemmel bi tablo...

Birde içerdeki ülkerin arkabahçe taraftarına hani sizi arada bi yeniomuşuz ya:) ALIN SİZE ARADA SIRADA ALINAN GALİBİYETLER ORANI GALATASARAY 92- ÜLKERİN ARKA BAHÇESİ 89 BİZE YAKLAŞIRSINIZ AMA GEÇEMEZSİNİZ:) ÜLKERİ ARKANIZA ALIP BİRAZ YAKLAŞINCA HAVAYA GİRMEKLE KENDİNİZİ NE OLDUM DELİSİ YAPMAYIN DEVAMI GELECEK BEKLEYİN...

ligin rövanşını aldık,türkiye kupasını aldığımızda 15 yaşındaydım,dün gibi hatırlıyorum.......yıllar sonra gelen kupa darısı pazar gününe....tebrikler aslanlar...

takımı yanlız bırakmayan herkesin ayağına sağlık , boğazlarını salonda bırakanlara da ayrı bir teşekkür..

Öncelike böyle güzel bir akşamda merhaba arkadaşlar.

Gerçekten bireysel olarak, bize yakışmayan çok basit halar yaptık. Yalnız burada en önemli olan nokta, maçın her dakikasında bizim bu maçı kazanacağıma dair olan inancımızı hiç yitirmemiz. Biliyorsunuz ki febeye karşı inanılmaz bir şanslığımız vardı. Ben bu maçtan sonra bunun tamamen ortadan kalktığını düşünüyorum. Bundan sonraki maçlar çok daha kolay geçecektir.

Bütün oyuncuları teker teker kutluyorum, koçumuz Oktay Mahmuti'yi, tüm çalışanlarımızı, basketbol sorumlumuz Hakan Üstünberk'i... Ve tabiki basketbol kültürüne sahip çıkan Büyük Galatasaray Taraftarını...

Bizi çekemeyen basına da, Daha yeni başladık!!!

maçı uzatmaya gitmeden kazanacakken shumperta yapılan net hucüm foul verilmedi bu da maçın sadece uzamasına neden oldu sahada iyi bir kadroya doğru sahip takım net olarak bizdik fenerbahçe ülker de bogdanoviç predzilç ve gist 3lüsü dışında diğer oyuncuların bizim takıma bir üstünlüğü yok ben bu galibiyet dolayısıyla sevinçliyim ama beklediğim bir sonuçtu abartı olarak karşılamıyorum. bu maçtan çıkaracak çok dersimiz de var bence. öncelikle net olarak görüldükü bizim takımın gerçek bir 3 numarası yok bize sıkıntı çıkarabilir bu durum eurolig de ayrıca sezonda 3 numara olarak kullanılmak istenen shumpert da takımın en iyi 4 numarası net olarak çok özel bir oyuncu oluyor 4 numarada oynarken. takımda günü kötüleri songaila gordon shippdi. günün adamı ise andricdi muhteşem oynadı uzatmalarda kendini inanılmaz geliştirmiş andric. furkan tutku ender caner ve tabi ki shumpert günü iyi isimleri idi. zaza ilk maçtan böyle oynaması çok normal takımı tanıması lazım idman eksiği var alışacak zamanla. caner topaloğlu ise takımda en saygı duyduğum isim bir adam işine ancak bu kadar bağlı olur 1 dk bile oynasa şevkle oynuyor helal olsu koçum. takımımız çok iyi ama muhteşem bir takım için artım seneye 1-2 değişiklik ile final four seviyesinde oluruz. çok değil bir 3 bir 4 numara takviyesi uçurur bu takımı gelecek sene önümüz açık