Denham Brown

Re: Dee Brown hakkında görüşler

Zoban Raftik' Alıntı:
Dee Brown, Washington Wizards ile sozlesme imzalayarak NBA'a geri dondu.
Hadi gecmis olsun. Simdi arkasindan atip tutmaya devam.
http://www.nba.com/wizards/news/dbrown_080710.html

Ne yapalım yani ?

Ona bakarsan takımımızda yerin dibine sokulan Gerald Fitch bizden ayrıldıktan sonra Detroit ile sözleşme imzaladı.Tutunamadı orası ayrı..

Bu konuda en iyi yorumu zaten Gökçe kardeşim yapmıştır..

Gökce Başaran' Alıntı:
Arenas 45 dakika oynar Daniels 20 dakikaya yakın oynar, Dee de havlu sallar. :)

Dee Brown bence gitmemesi gereken oyunculardan biriydi. Çünkü genç yaşına rağmen yetenekleri çok iyi olan bir oyuncu Tyron Lue tipinde bir oyuncu...Ben beğeniyordum açıkcası hani bugüne kadar gelen en iyi guardlarımızdan biriydi.Gitti yerine umarım daha iyi birisi gelir.Yolun açık olsun SpeeDee!

Burak Ceyhan' Alıntı:
Dee Brown bence gitmemesi gereken oyunculardan biriydi. Çünkü genç yaşına rağmen yetenekleri çok iyi olan bir oyuncu Tyron Lue tipinde bir oyuncu...Ben beğeniyordum açıkcası hani bugüne kadar gelen en iyi guardlarımızdan biriydi.Gitti yerine umarım daha iyi birisi gelir.Yolun açık olsun SpeeDee!

Boşversene Burak ya.. :)

Biz daha iyilerini buluruz... 8)

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Burak Ceyhan":1yqefvw4]Dee Brown bence gitmemesi gereken oyunculardan biriydi. Çünkü genç yaşına rağmen yetenekleri çok iyi olan bir oyuncu Tyron Lue tipinde bir oyuncu...Ben beğeniyordum açıkcası hani bugüne kadar gelen en iyi guardlarımızdan biriydi.Gitti yerine umarım daha iyi birisi gelir.Yolun açık olsun SpeeDee!

Boşversene Burak ya.. :)

Biz daha iyilerini buluruz... 8)[/quote:1yqefvw4]

Daha Daha Daha iyilerini bulmalıyızki sezonu kurtaralım Tugay..

Dee Brown Maccabi'de

Geçen sezon Galatasaray Cafe Crown forması giyen ABD'li oyun kurucu Dee Brown, İsrail'in Maccabi Electra takımına transfer oldu.

Sezona NBA'de Washington Wizards takımına başlayan Dee Brown, Wizards formasıyla 17 maçta 2.4 sayı ortalamasıyla oynamıştı.

Wizards'dan kısa süre önce ayrılan ve Phoenix ile anlaşan Dee Brown, Suns adına da 2 karşılaşmada sahaya çıkmıştı.

Re: Dee Brown Maccabi'de

ne demek ya dee brown tb2 dr oynar demek.dee brown bugune kadar turkıyeye gelmıs en ıyı oyun kurucudur.gecen sene kı sov oyunu onun onderlıgınde olmustur 24 sanıyenın 22 sı rakıp yarı alanda oynanmıstır sımdı son 15 sanıyede bıseyler yapıyoruz dee brown her zaman benım ıdolum dur.ve sanırım turkıyeye ondan daha ıyı bır guardda hayatta gelmez.kobe gelırse bılemem ;)

hamdi kartal' Alıntı:
ne demek ya dee brown tb2 dr oynar demek.dee brown bugune kadar turkıyeye gelmıs en ıyı oyun kurucudur.gecen sene kı sov oyunu onun onderlıgınde olmustur 24 sanıyenın 22 sı rakıp yarı alanda oynanmıstır sımdı son 15 sanıyede bıseyler yapıyoruz dee brown her zaman benım ıdolum dur.ve sanırım turkıyeye ondan daha ıyı bır guardda hayatta gelmez.kobe gelırse bılemem ;)
Evet o kadar mükemmeldi ki serbest atış özürlüydü, o kadar mükemmeldeki bize tek maç kazandıramadı...
İyi oyuncu dersen anlarım ama Türkiye'ye gelen en iyi guardmış, ondan iyisi gelmezmiş geçiniz bunlar hikaye...

hamdi kartal' Alıntı:

Tamam iyi de Dee Brown Türkiyenin en iyi oyun kurucusu ise vay Türkiyenin haline.Nuamoski ye hakaret...

Dee Brown Türkiye'ye gelmiş en iyi guard mı şaka mı yapıyosun arkadaşım.Tamam gelmiş iyi guardlardan biridir ama en iyisi asla olmamaz.Şahsen bende çok seviyordum kendisini.Başarılı olmasını isterim.