Denver Nuggets

Bu sene Martin'in kontrat bitiyor bu nedenle Martin iyi oynayacaktır. Nene istikrar sorunu yaşamazsa , Carmelo topunu oynarsa ,Billups yüksek tempoyu bu yıl da kaldırabilirse , Affalo bu hızla gelişirse , Jr ve Andersen gaza gelirse bir de takas piyasasından ortalama bi uzun alırlarsa Lakers'a rakip olurlar. Yoksa San Antonio ayarında bir güç olurlar en fazla. Carmelo takas olursa zaten rebuilding olur takımda

Denver İndiana'dan üçüncü çeyrekte 54 toplamda 144 sayı yedi. Öyle ilk yarı da bitmedi maç alt tarafı 10 sayıydı devre sonundaki fark. Gerçekten acaip bir maç olmuş 3. çeyreği bi izlemek lazım

All star arası, yani takas sonrası oynadıkları 21 maçın 16 sını kazanmışlar,inanılmaz..
Büyük ihtimalle batıyı 5. bitirip Oklohoma ile eşleşecekler..
Melo gittikten sonra saha dışı sorunlar tamamen bitti ve herkes sahaya odaklandı..
George Karl genelde sevilmez ama ço büyük coach olduğu kesin.

Denver Lakers ı Staples ta yenip rakibin 9 maçlık galibiyet serisine son vermiş.Yalnız Denver-Lakers maçları çok değişik bir hal aldı.Futbolda GS-FB ve son dönemlerdeki Barca-Real maçlarındaki gibi bu iki takımın karşılaşmalarındada iç-dış farketmezksizin hep Denver kazanıyor.:)Takaslardan sonra bir hava yakaladıkları çok belli.Play-Off ta olası bir eşleşmede Lakers ı çok çok zorlayacaklarını düşünüyorum.

Herkes rengini belli etsin..

Ayrıca Denver kimmiş neymiş neciymiş yahu, normal sezonda kazandığı maçlar ne katmış bu takıma. Play-Off geldiğinde kediye dönüşen takımdan bahsediyoruz sanırım.

Hala Denver ı küçümseme çabaları...Denver neymiş,neciymiş?Ne olacak adamlar Lakers ın kocası oldular resmen.:)NBA de bechten en fazla katkı alan takımlarından biri..Play off ta ilk olarak OKC ile karşılaşacaklar.Son maçta Okc ye yenildiler ama yinede favori olarak Denver ı görüyorum.Daha sonrasında Spurs ve Lakers ın en istemeyeceği takım olacaktır Denver.

Hala Denver ı küçümseme çabaları...Denver neymiş,neciymiş?Ne olacak adamlar Lakers ın kocası oldular resmen.:)NBA de bechten en fazla katkı alan takımlarından biri..Play off ta ilk olarak OKC ile karşılaşacaklar.Son maçta Okc ye yenildiler ama yinede favori olarak Denver ı görüyorum.Daha sonrasında Spurs ve Lakers ın en istemeyeceği takım olacaktır Denver.

Sen önce rengini belli et, ondan sonra yazdıklarıma cevap ver.

Play-Offlarda çok hava aldın Denver ile, şimdi sıra Doğuya mı geldi ?

Denverın Lakersı sürekli yendiği derken bunu hangi istatistiklere bağlı olarak söylüyorsun.
Yaz da hepimiz görelim. Aralarında oynadıkları tüm maçları dök buraya. Hep yeniyo gibi sokak ağzı ile ben de konuşmasını bilirim. Benim unutmadığım,hatırladığım Denver tarihinin en parlak döneminde finalde Lakersa kaybetmesiydi. Ama bu Lakers için olağan birşey ki hatırlatmakta yarar var..

Boşa kırmayın bence birbirinizi..Göreceli şeyler bunlar..
Hüseyin " kocası olmak " fiilini kullanmazsak iyi olur..
Aramızda hanımefendiler de var..

Not: Tugay, pazar günü maçtan önce bir konuşalım senle play off öncesi : ))

Denverın Lakersı sürekli yendiği derken bunu hangi istatistiklere bağlı olarak söylüyorsun.
Yaz da hepimiz görelim. Aralarında oynadıkları tüm maçları dök buraya. Hep yeniyo gibi sokak ağzı ile ben de konuşmasını bilirim. Benim unutmadığım,hatırladığım Denver tarihinin en parlak döneminde finalde Lakersa kaybetmesiydi. Ama bu Lakers için olağan birşey ki hatırlatmakta yarar var..

2 takımın tarihine inmenin manası yok alakasıda yok..Ki zaten dikkatli okursan cümlemde bu iki takım arasındaki maçlar değişik bir hal aldı diyorum.Yani son 2-3 sezondan bahsediyorum.Bundada Denver ın Lakers a karşı bir üstünlüğü var.
Bunu sende gayet iyi biliyorsun aslında ama kabul etmek istemiyorsun bir türlü.

2 takımın tarihine inmenin manası yok alakasıda yok..Ki zaten dikkatli okursan cümlemde bu iki takım arasındaki maçlar değişik bir hal aldı diyorum.Yani son 2-3 sezondan bahsediyorum.Bundada Denver ın Lakers a karşı bir üstünlüğü var.
Bunu sende gayet iyi biliyorsun aslında ama kabul etmek istemiyorsun bir türlü.

Ve 2008-2009 sezonunda önce konferans çeyrek finalinde Utah Jazz'ı 4-1,konferans yarı finalinde Houston Rockets'i 4-3 ve konferans finalinde Denver Nuggets'i seride 4-2 yenerek batı konferansı şampiyonu olmuştur.Doğu konferansı şampiyonu olan Hidayet Türkoğlu'nun da bulunduğu Orlando Magic'i 4-1 ile mağlup ederek 2008-2009 sezonu NBA şampiyonu olmuştur.

Gazoz kapağı, bira kapağı, kavanoz kapağı vb..

Rengini belli et diyordum, başlığını belli et kısaca takımını. Bekliyoruz, gelebilirseniz finale..

Ve 2008-2009 sezonunda önce konferans çeyrek finalinde Utah Jazz'ı 4-1,konferans yarı finalinde Houston Rockets'i 4-3 ve konferans finalinde Denver Nuggets'i seride 4-2 yenerek batı konferansı şampiyonu olmuştur.Doğu konferansı şampiyonu olan Hidayet Türkoğlu'nun da bulunduğu Orlando Magic'i 4-1 ile mağlup ederek 2008-2009 sezonu NBA şampiyonu olmuştur.

Gazoz kapağı, bira kapağı, kavanoz kapağı vb..

Rengini belli et diyordum, başlığını belli et kısaca takımını. Bekliyoruz, gelebilirseniz finale..

2007*2008 ilk tutu da var :) Harbi Denver feci parçalamış hep Lakers'ı :) :)