EL | Fenerbahçe 77 - Galatasaray 58

Erdal Avcı,

Bir sorun varsa gelin özelden halledelim.
Zaten yeterince gergin olan ortamı ve bizle alakası olmayan bir oyuncu için sarfettiğim kelimeden ötürü daha da fazla germenin bir anlamı yok !

Selim Cenker' Alıntı:
Bu arada Ceferağa deplasman değil diyen bir arkadas vardı...Nasıl oluyorda o salonda Oyun kurucularımızın elleri ayaklarına dolaşıyor...
Bu ne yani şimdi ? Bu mesaj Galatasaray'lılık sorgulatmazsa alenen ben şu takımlıyım yazılmadığı sürece sorgulanmaz.

Burak Candan' Alıntı:
resim nasıl ekleniyor şuna bak ya yeter adnan polat yeter bıktık usandık her branşta dalga geçtiriyorsun bizimle antu ya baktım adamlar buradan aldıkları yazılar ile dalga geçiyorlar yeter ADNAN POLAT YETER git artık istenmiyorsun yakışmıyorsun bu camiaya YETER http://img690.imageshack.us/img690/8110/56012219.jpg

Ölseydim de şu resmi görmeseydim yahu bu ne biçim resim,UTAN ADNAN POLAT UTAN!!!

Mert Göker' Alıntı:
Erdal Avcı,

Bir sorun varsa gelin özelden halledelim.
Zaten yeterince gergin olan ortamı ve bizle alakası olmayan bir oyuncu için sarfettiğim kelimeden ötürü daha da fazla germenin bir anlamı yok !
Bir sorun var bence ve bu foruma yakışmayacak bir sorun. Nolursa olsun ''karı'' filan denmez. Hadi sen , ben Erdal filan neyse ama bayan kullanıcılar var forumumuzda. Erdal da dikkat etmenizi istemiş. Ortamı germeyelim diyip ! atıyorsunuz cümle sonuna.Kelimeye edit yapıp kusura bakmayın deseniz olay bitecek zaten.

Yıldızoğlu: ''Fener'e cevap veremedik..''

Galatasaray Medical Park Antrenörü Ceyhun Yıldızoğlu, FIBA Bayanlar Avrupa Ligi 2. tur ilk maçında 77-58 kaybettikleri Fenerbahçe maçını yorumladı..
Yıldızoğlu maçın kendileri için kritik iki anının olduğunu ifade ederek, şunları söyledi:
''Bizim için maçın iki tane kritik anı var. Maçın başı ve 3. periyodun başıydı. İkisine de çok kötü başladık. Birinci periyodun 5. dakikasından sonra oyuna dönmeyi başardık. Devreyi başa baş hale getirdik, ama ikinci yarının başında karşımızda daha kararlı bir Fenerbahçe bulduk. Burada onlara cevap veremedik. Fenerbahçe gibi tecrübeli ve buralarda nasıl oynaması gerektiğini bilen bir takıma bu tip hataları yapmamamız gerekiyor. Sonuçta bugün sadece 1. maçı kaybettik. 2 gün sonra oynayacağımız 2. maça daha iyi hazırlanıp buradaki hataları yapmadan skoru eşitlemeye çalışacağız. 2 gün sonra daha iyi bir maç seyrettireceğiz.''

Ben ilgili yöneticilere özrümü bildirdim zaten.

Tüm forum halkından da Nevriye için kullandığım kelimeden ötürü özür diliyorum.

Mustafa Yanar' Alıntı:
[quote="Selim Cenker":23yosvmj]Bu arada Ceferağa deplasman değil diyen bir arkadas vardı...Nasıl oluyorda o salonda Oyun kurucularımızın elleri ayaklarına dolaşıyor...
Bu ne yani şimdi ? Bu mesaj Galatasaray'lılık sorgulatmazsa alenen ben şu takımlıyım yazılmadığı sürece sorgulanmaz.[/quote:23yosvmj]

Sen sorgula...Sana kalmış zaten Fenerliyim desem Gs li olduğumu mu yadsıyacak bu dediğim...Ne alaka yazda bilelim...Şuraya bak sana kalmıs sorgulama!

Murat Sari' Alıntı:
dün arkadaslar bide idmana moral vermeye gitti
baya motive olmuslar falan deniyordu
bravo valla motivasyona hayranim

Murat iyi ki moral vermişler vermeselerdi ne olurdu tahmin bile edemiyordum 30 sayı falan fark olurdu galiba

Adnan Polat yeter artık yeter ya

--zafer kalaycıoğluna saydırıyorduk.al işte hiçbir buyuk maçı kazanamayan hocamız var başımızda.hala onu yapamadık bunu yapamadık diyor.yaptırsaydın o zaman,yaptıramıyorsan bi zahmet git.aldırdığı yabancıları seyrederken yeminlen gülüyorum.fowless ı baston korkuluğu diye mi aldık,2.yarı 1 tane top alamadı.ışıl alben de basket takımının arda turan ı olmuş.

Ya şu Zafer Kalaycıoğlu'mu herneyse bu ismi şu muhabbetlere katmasak...Bu şahsın ismini söylemeden birşeyler konuşamıyormuyuz,bizene o adamdan...

Kerem Bozgeyik' Alıntı:
Ya şu Zafer Kalaycıoğlu'mu herneyse bu ismi şu muhabbetlere katmasak...Bu şahsın ismini söylemeden birşeyler konuşamıyormuyuz,bizene o adamdan...
sadece örnekleme olarak verdim,sevdiğim için değil.futbolda hagi ile nasıl bişey olmayacaksa ceyhun hoca ile de olmayacak

Harun Taşkapılı' Alıntı:
[quote="Kerem Bozgeyik":1nuwwjcm]Ya şu Zafer Kalaycıoğlu'mu herneyse bu ismi şu muhabbetlere katmasak...Bu şahsın ismini söylemeden birşeyler konuşamıyormuyuz,bizene o adamdan...
sadece örnekleme olarak verdim,sevdiğim için değil.futbolda hagi ile nasıl bişey olmayacaksa ceyhun hoca ile de olmayacak[/quote:1nuwwjcm]

Fatih Terim=Cem Akdag=Oktay Mahmudi ! Bu 3'lu de bence başarıların anahtarı..Ama bu yonetimle degil.

Zafer hocadan çok daha bir hoca. Bunu tartışmaya lüzum yok. Gayet de hakederek geldi bu kulübe, geçen sene çok iyi işler çıkartmıştı. Sezon başı gelebilecek en kaliteli hocaydı. Bence bunları tartışmaya gerek yok. Olay, bu koç tercihinin tutmaması. Kaldıramadı bu görevi. Yanlış yabancıları getirdi. Belki de Galatasaray'ıun büyüklüğünün ve hedeflerinin farkında varamadı...

Maça gelince... Fowles'ı tutmak için herşeyi yaptılar. Fowles'a en ufak eleştiri yapmam. Çünkü ölümüne savundular. Augustus ayakta kalan tek isim oldu kendisini tebrik ediyorum.. Ben eleneceğimizi düşünüyodum birçok insan gibi. Eğer biz evimizde kazanır, 3. maçta da onurlu bir yenilgi alırsak herkes tebrik eder. Heder farkı var, kalite farkı var. Birimiz 1. birimiz 16. .. Şapkadan tavşan çıkmayacak gibi gösteriyor görüntü.. Napalım sağlık olsun

Yenildik üzüldük hepimiz. Herşey kötü geliyor şu an. Şahsen ben de çok iyi değilm. Demin bilgisayarımda çalan şarkıyı söyleyen gruba bile bi saydırdım durduk yere. İnsanın dengesi bozuluyor. Ama seri bitmedi GSBasket. Bizim görevimiz ne olursa olsun İpekçi'yi doldurmaktır. Önce gidelim görevimizi yapalım sonra konuşalım. O maçı 2000 kişiye oynarsak ayıp hakikaten. Polat'a ben de sinirliyim. Işıl'a ben de kızdım. Ama seri bitmedi henüz. Şansımız az belki ama gidip antuda '' o kadar gaz yaptılar şimdi salonlarının çeyreği dolmamış'' denmesini istemiyorsanız bir dahaki maç salona gelin. Önce destek sonra eleştiri olmalı bence. Biz her branşta unuttuk ilkini.
Yarın takıma moral vermeye gitmek isteyen var mı ? Bu konularda tecrübeli olanlar var dünden. Yine böyle bir organizasyon olursa ben de katılmak isterim. Henüz seri bitmedi.

Can Kırımlıoğlu' Alıntı:
Zafer hocadan çok daha bir hoca. Bunu tartışmaya lüzum yok. Gayet de hakederek geldi bu kulübe, geçen sene çok iyi işler çıkartmıştı. Sezon başı gelebilecek en kaliteli hocaydı. Bence bunları tartışmaya gerek yok. Olay, bu koç tercihinin tutmaması. Kaldıramadı bu görevi. Yanlış yabancıları getirdi. Belki de Galatasaray'ıun büyüklüğünün ve hedeflerinin farkında varamadı...

Maça gelince... Fowles'ı tutmak için herşeyi yaptılar. Fowles'a en ufak eleştiri yapmam. Çünkü ölümüne savundular. Augustus ayakta kalan tek isim oldu kendisini tebrik ediyorum.. Ben eleneceğimizi düşünüyodum birçok insan gibi. Eğer biz evimizde kazanır, 3. maçta da onurlu bir yenilgi alırsak herkes tebrik eder. Heder farkı var, kalite farkı var. Birimiz 1. birimiz 16. .. Şapkadan tavşan çıkmayacak gibi gösteriyor görüntü.. Napalım sağlık olsun
Ben artık onurlu yenilgiler istemiyorum fb den.onursuz galibiyetler alalım ben ona razıyım.adamlarla 3 maç yaptık hepsinde fark yedik.2 tane adam gibi transfer yapmak cok mu zordu.nerden buldu bu oyuncuları gercekten anlamak zor.

Deniz Baskın' Alıntı:
Yenildik üzüldük hepimiz. Herşey kötü geliyor şu an. Şahsen ben de çok iyi değilm. Demin bilgisayarımda çalan şarkıyı söyleyen gruba bile bi saydırdım durduk yere. İnsanın dengesi bozuluyor. Ama seri bitmedi GSBasket. Bizim görevimiz ne olursa olsun İpekçi'yi doldurmaktır. Önce gidelim görevimizi yapalım sonra konuşalım. O maçı 2000 kişiye oynarsak ayıp hakikaten. Polat'a ben de sinirliyim. Işıl'a ben de kızdım. Ama seri bitmedi henüz. Şansımız az belki ama gidip antuda '' o kadar gaz yaptılar şimdi salonlarının çeyreği dolmamış'' denmesini istemiyorsanız bir dahaki maç salona gelin. Önce destek sonra eleştiri olmalı bence. Biz her branşta unuttuk ilkini.
Yarın takıma moral vermeye gitmek isteyen var mı ? Bu konularda tecrübeli olanlar var dünden. Yine böyle bir organizasyon olursa ben de katılmak isterim. Henüz seri bitmedi.
Tercüman oldun bana Deniz ne olursa olsun bitmedi henüz.En azından lig maçını alabileceğimizi gösterelim ve tabii ki saha avantajını !

Harun Taşkapılı' Alıntı:
bu kadro ile feneri yenebilmemiz sadece şans ile olur,arka arkaya 2 kere yenmek için mucize gerekli.
Sahamızda yenelimde dediğim gibi ''mesaj'' önemli..Bugünde fena gitmiyorduk ta ki Fowles'a saçma sapan topları atana kadar.Bende biliyorum çok zor ama pes etmeyelim ? :?

Mustafa Yanar' Alıntı:
[quote="Harun Taşkapılı":2vx0lsjg]bu kadro ile feneri yenebilmemiz sadece şans ile olur,arka arkaya 2 kere yenmek için mucize gerekli.
Sahamızda yenelimde dediğim gibi ''mesaj'' önemli..Bugünde fena gitmiyorduk ta ki Fowles'a saçma sapan topları atana kadar.Bende biliyorum çok zor ama pes etmeyelim ? :?[/quote:2vx0lsjg]
kadro okadar kötü ki,bence son zamanların en kötü fb si,ama onlarda okadar rahat oynuyor biliyorlar çünkü bizimkilerin saçma sapan işler yapacaklarını