EL | Galatasaray MP 75 - 67 USK Prag

serkan oynama bizim takıma artık sende:) neyse ok zorlu bi hafta olacağı belliydi casares ve ummc nin yenildiği hafta biz kazanalım son dakikalr heyacan var;)

Maçı aldık sayılır.
Bahar'dan iki serbest atış ve bir isabet : 70-63
Dee noktayı koydu : 72-63
Viteckova : 72-65
Dee : 74-65
Milton: 74-67
Işıl iki serbest atış ve bir isabet.

Maç sonucu : 75-67

Tebrikler takımımıza. Maçın yıldızı bence Bahar'dı.

alba yokken alınmış önemli bi galibiyet helede rakiplerimiz kaybetmişken... tina 10 ribaunt 25 sayı dee 26 sayı 4 ribaunt prince 12 sayı 7 ribaunt bahar 8 sayı 7 ribaunt 4 asist kaptan 2 sayı 3 asist 6 ribaunt

bu hafta sonu bi 10-15 dakika oynar ist üniversite'sine karşı kanımca antrenman maçı olacak zaten o maç

maçın sonu manidar oldu..fark 9 olmuş ve 15 saniye varken bitimi rakip koç mola alınca 10 saniye kala bu sefer ceyhun yıldızoğlu mola aldı ayarı verdi:) rakip benche bile gitmedi..Karşılığını fazlasıyla göreceğin takıma yanlış yapmayacaksın

Taurasi, Charles 36 dakika, umarım 2 gün sonra Taurasi'ye fazla ihtiyacımız olmaz, Sylvia Tina'yı kapatır da, Taurasi'yi Şaziye mi kapatır artık bilemiyorum :)

Takım çok dağınık bi görüntü çizdi. umarım toplarlanırlar. Savunma yapmıyoruz. Hücumda verimlilik çok zayıf

Maçın belli bir kısmını izleyebildim sadece ve o kısımda da Bahar bildiğin varını yoğunu koydu ortaya. Top çaldı, ribaund aldı, asist yaptı, sayı attı.

Bu arada maçın oyuncusu anketi açılmamış henüz.

maçın sonu manidar oldu..fark 9 olmuş ve 15 saniye varken bitimi rakip koç mola alınca 10 saniye kala bu sefer ceyhun yıldızoğlu mola aldı ayarı verdi:) rakip benche bile gitmedi..Karşılığını fazlasıyla göreceğin takıma yanlış yapmayacaksın
Bir de gerektiğinde alsa süper olur aslında :)

Gülşah'a yine acayip süre verilmiş valla. Neredeyse 7 dakika oynatmış hoca. Gülşah 3 gün antremana çıkamaz şimdi ölmüştür kızcağız. Bench başkanı falan yapsın bari kızı, konuşanların adını falan yazar.

Gülşah'a yine acayip süre verilmiş valla. Neredeyse 7 dakika oynatmış hoca. Gülşah 3 gün antremana çıkamaz şimdi ölmüştür kızcağız. Bench başkanı falan yapsın bari kızı, konuşanların adını falan yazar.

Utku, sence o 6 dakikayı ne kadar hak ediyor Gülşah? Veya neleri iyi yaptığı için daha fazla oynamalı? Ben şimdi Ayşe Cora için aynılarını yazacağım da, "şutu iyi Gülşah" %28 ile şut sokuyor, benim kaçırdığım bir şey yoksa onun sahada yaptığı süreleri de gayet normal. Likhtarovich'i geçen hafta yıldız yaptı, savunamayarak. Bence önce Gülşah oyununa bir şeyler eklesin, sonra biz koçu eleştirelim neden oynamıyor diye.

Maçla ilgili aslında söylenecek iki kelime..Tina ve dee yi 5 dakika dinlendirelim dedik 2 dakikada fark eridi benche geldiklerinin 3 .dakikasında tekrar oyuna döndüler..Başka birşey söylemeye gerek yok