Erman Kunter

XEnLXR.jpg

Erman Kunter: Geri adım atmam
"

İleri adım attığını da görmedik ki muhterem.

Erman Hocam, mücadeleci kişiliğin olması kendi adına güzel de , bizi ilgilendiren konularda mücadele etme lütfen. Sezonu ocak ayı başında kapattık sayende.

Erman Kunter, göreve getiriliş şekli ve baş antrenörlük süreci ile Galatasaray basketbol tarihindeki en kara lekedir.

DERHAL İSTİFA!

Sayın Erman Kunter'in istifa etmeninde hizmet olduğunu anlaması için daha kaç mağlubiyet almalıyız? Daha kaç maçta fark yemeliyiz? Daha kaç maçta sahada ruh halinde dolaşmalıyız? Game Of Thrones'daki Akgezenler bile bizim takımdan canlı görünüyor!

Erman Kunter istifa...

Şu mağlubiyet sonrasında da istifa etmeyip, "geri adım atmam" gibi saçma sapan beylik lafları gevelerse artık diyecek hiçbir şey yok.
Ben kendi adıma onun bu takımın başında olduğu 1 maç daha izlemem, aslında izlemem değil İZLEYEMEM !

Bir arkadaş çok güzel demiş. Sinir hastası eden bir takım kurdu kendisi! Alsın, eseriyle övünsün şimdi !

Artik istifa zamanı geldi de geçti biile. 5 numara ihtiyacımız olmasına rağmen, dalga geçer gibi 3-4 numara alan yöntim de değişmeli

Yüzüne tükürseler yağmur yağıyor diyecek. Bu kadar pişkinlik, bu kadar yüzsüzlük... Yazık gerçekten. Karakterin, olgunluğun yaşla pek alâkası olmuyormuş demek ki.

Sayın Erman Kunter, git bahçe sula, çiçek sula, torun sev, hatta kahvede okey oyna, ama parkeye çıkma ve Galatasaray'ı daha fazla rezil etme.

Bir de açıklama yapmış, neymiş istifa sesleri gelince takımın morali bozuluyormuş. Ulan kadronun çoğu yabancı zaten nesinden etkileniyorlarmış? Sırf bu açıklamandaki IQ düşüklüğü için bile istifa etmen lazım.

Bugün salonda tam benchin arkasındaydık. Fark açıldı ve bir pozisyon sonrası artık tüm salon tepki verdi ve gerisi geldi. Kendisine söylenmeyen şey kalmamasına rağmen hala son çeyrek Recep Şen'e dönüp biz ne yapalım ağabey diyor :) Bu şahsı tazminatsız kovmak imkansız para almadan gitmem diyor. İnşallah Topsakal sonrası gereken yapılır.

Açıklaması aynen şu şekilde:

"Bu çocukların emeğine saygı duymamız gerekiyor gerçi bugün pek emek sarfetmedik ama."

Diğer açıklamaları da buna benzer. Bir dediği bir dediğini tutmuyor. Tam Dursun'a yakışan bir koç. Biz yorulduk, bunlar yorulmadı.

"Dört sayı mağlupken istifa sesleri başlıyor ve artarak devam ediyor. Takımı kötü etkiliyor. Bu oyunda takımı destekliyorsanız maçın sonuna kadar desteklersiniz. Bizde ise çok farklı şeyler oluyor. Önde olduğumuz maçta ‘Hakeme niye itiraz etmiyorsun?’ diye tepki geliyor. Bununla başa çıkmak mümkün değil."

Maç sonu demeçlerinden bir bölüm. Herkes suçlu, bir Erman bey masum. Bakın siz şu işe.

"Ben istifa etmem, tazminatımı isterim" diyor aslında tabii.

"Ben istifa etmem, tazminatımı isterim" diyor aslında tabii.

Yaptıkları yapacaklarının garantisidir. Beşiktaş'ta aynı şeyi yapmıştı. Onu kovabilmek için önce genel menejer gibi saçma birşey yapıp, tazminatını denkleştirir denkleştirmez şutlamışlardı. Bunu göremeyen yönetim, dizlerini döver mi bilmem.

Malesef şu takıma, GSL mezunlarının verdiği zararı, ne Aziz Yıldırım ne de başka bir kişi/kurum verebildi. Yani Okan Çevik'ten, Murat Özyer'e, Can Topsakal ve Erman Kunter gibiler yüzünden, bugün bir Real Madrid, Olympiakos, CSKA seviyesinde olabilecek potansiyelde bir kulüp, malesef bu hallerde...

Son düzenleme:
durum nedir..? güle güle diyebiliyor muyuz kendisine..?

Para almadan şuradan şuraya gitmem diyor. Yarın netleşir her şey büyük ihtimal kovuldu. Yalnız yerine gelecek isim konusu çok tehlikeli arkadaşlar inşallah liseli, paramız da kalmadı ayağına Murat Özyer'e gidilmez. Oktay Mahmuti veya yabancı iyi bir koç gerekir. Fakat her şekilde de transfer lazım bu konu nasıl çözülecek orası meçhul. Özyer transfersiz şekilde takımı kabul edebilir.

Para almadan şuradan şuraya gitmem diyor. Yarın netleşir her şey büyük ihtimal kovuldu. Yalnız yerine gelecek isim konusu çok tehlikeli arkadaşlar inşallah liseli, paramız da kalmadı ayağına Murat Özyer'e gidilmez. Oktay Mahmuti veya yabancı iyi bir koç gerekir. Fakat her şekilde de transfer lazım bu konu nasıl çözülecek orası meçhul. Özyer transfersiz şekilde takımı kabul edebilir.

Topsakal gelişmesi bence de kovulduğuna delalet..Topsakal ben kankamı kovamam siz kovun dedi sanırım başkana.. Peki ya geç kalmadık mı..? Aylardır söylüyoruz bu adamla olmayacağını.. bu maçta ne değişti..? sucukçu tayfa istifa demeye mi başladı yoksa:) ama geç kaldılar kusura bakmasınlar. Bir taraftar grubunun yönetim üzerinde bu kadar etkili olması da hoşuma gitmiyor açıkçası.. Çünkü taraftar grupları değil, taraftarın kendisi etkili olmalı. Kunter başarısız olduğu için çoktan gitmeliydi, sucukçu tayfa istifaya davet etmeye tenezzül ettiği için değil..(Gerçi bilmiyorum istifaya davet ettiler mi ?, maçı izlemedim, sadece tahminde bulunuyorum.)

Ben önceliği her zaman yetenekli, bir şeyleri değiştirebilecek, uzun vadeli plan yapılabilecek yabancı bir koça veriyorum ama Oktay Mahmuti de kötü bir seçim olmayacaktır. Murat Özyer filan seçenek bile olmamalı.. ki kendisinden de yıllar önce bugünlerde kurtulmuştuk yanlış anımsamıyorsam. Gerçi o bile Erman Kunterden iyiydi..Erman Kunter ile ilgili yaşadığım bıkkınlığı en son bu kadar Halil Üner ile yaşamıştım sanırım.

Topsakal gelişmesi bence de kovulduğuna delalet..Topsakal ben kankamı kovamam siz kovun dedi sanırım başkana.. Peki ya geç kalmadık mı..? Aylardır söylüyoruz bu adamla olmayacağını.. bu maçta ne değişti..? sucukçu tayfa istifa demeye mi başladı yoksa:) ama geç kaldılar kusura bakmasınlar. Bir taraftar grubunun yönetim üzerinde bu kadar etkili olması da hoşuma gitmiyor açıkçası.. Çünkü taraftar grupları değil, taraftarın kendisi etkili olmalı. Kunter başarısız olduğu için çoktan gitmeliydi, sucukçu tayfa istifaya davet etmeye tenezzül ettiği için değil..(Gerçi bilmiyorum istifaya davet ettiler mi ?, maçı izlemedim, sadece tahminde bulunuyorum.)

Ben önceliği her zaman yetenekli, bir şeyleri değiştirebilecek, uzun vadeli plan yapılabilecek yabancı bir koça veriyorum ama Oktay Mahmuti de kötü bir seçim olmayacaktır. Murat Özyer filan seçenek bile olmamalı.. ki kendisinden de yıllar önce bugünlerde kurtulmuştuk yanlış anımsamıyorsam. Gerçi o bile Erman Kunterden iyiydi..Erman Kunter ile ilgili yaşadığım bıkkınlığı en son bu kadar Halil Üner ile yaşamıştım sanırım.

Yüzde yüz katılıyorum yazdıklarınıza... Bu arada ultrAslan tepki göstermenin de ötesinde hem Topsakal'a hem de Kunter'e sinkaflı tezahüratlar yaptılar. Bugün yapılması gereken ne varsa yaptılar. Bu arada bizim basketbol maçlarına gelen ultrAslan UNI hatta Lise yani gencecik çocuklar 20 yaş civarında. Başlarında genellikle İkizler oluyor.

Son olarak basketbol şubesi Ural Aküzüm'e verilirse kendisi Ataman'ın gitmesine karşıydı yani buradan hareketle Özyer tercihini yapmayıp vizyoner bir hamle de bulunabilir. Bakalım önce Kunter'in gittiği kesinleşir inşallah da sonrasını konuşuruz tekrardan.

Erman kunter yeterince sabote etti . Artık gönül rahatligi ile gidebilir . . Uzun zamandır galatasaray basketbol takımı maclarını izlemiyorum . Hem henry walker , hem de Avrupa'da yeni bir sayfa hatrına maçı izlemek için tv karşısına geçtim . Hic utanmadınız mı ? 40 dakika boyunca ne bir ruh , ne bir heves , ne bir karakter ... İzlerken utandım ve üzüldüm. Umarim bu ruhsuzluk ve vurdumduymaz tavır hocanın gitmesi için gösterilen bir tutumdur . Gerçekten cok yazik . Elimizde ki kadro vasat olabilir ama şu isimleri istesen bu kadar kötü oynatamazsın . Umarim bir an önce can topsakal - erman kunter kabusu biter .

Dursun Özbek, Can Topsakal vs, bu başlıklar zaten mevcut, burası Erman Kunter başlığı, Erman Kunter'e dair yorumlarınız dışında başka konularla ilgili yorumlarınızı ilgili başlıklara yazabilirsiniz...