Eskişehirspor - Galatasaray | TSL 3.Hafta

Eskişehir´e gideceğiz maça her ne olursa olsun. Şunları orada yenmek farz oldu artık. 1.lige geldiklerinden beri yenemedik orada bir türlü.

Bunlar tabi temenni. Yenebilir miyiz ? Muğamma...

Tolga Kaplan' Alıntı:
hakan balta başlığını bulamadım sinirden,buraya yazıyorum.
bir daha o formayı giyme,layık değilsin.

O başlığı nedense ben de bulamadım.

Ama ilk maçta Sami Yen'de ona özel protesto olmazsa yazık olur.

Sivas maçındaki yediğimiz gol,
İlk Karpaty maçında yediğimiz gol,
Son Karpaty maçında yediğimiz gol,

Hepsi onun eseri...

Bir bekin önemi iste bizim sigara tiryakisi bekimiz her mac gol yememize sebep oluyor karsi tarafta Gökhan Gönül 4 macta 6 topu cizgiden cikartip, takimini farktan kurtariyor.

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
46372_136554853054071_123253677717522_181138_819_n.jpg
11 Nisan'dan bu yana hiçbir şey değişmemiş.Yazık!

Eskişehir 2,90
Beraberlik 3,00
Galatasaray 1,90

10 çifte şansına hayatınızı basabilirsiniz. 1,47 aşağı yukarı 1,50 oran ile elinizdeki herşeyin yarısını kazanabilirsiniz.

Tugay Aktepe' Alıntı:
Eskişehir 2,90
Beraberlik 3,00
Galatasaray 1,90

10 çifte şansına hayatınızı basabilirsiniz. 1,47 aşağı yukarı 1,50 oran ile elinizdeki herşeyin yarısını kazanabilirsiniz.

İddada ne zaman Galatasaray'a oynasam kaybediyoruz bu sefer içimden Eskişehire oynamak geçiyor bu da bir totem olsun belki kazanırız.

Kazanabileceğimiz bir maç değil..
Sanırım bu maçtan sonra milli maç arası var..
Bu maçın deplasmanda olması şans..
Her şekilde kaybetmeye yakınız, Sami yen'de olsa infial çıkardı..
15 gün içeride maçımızın olmaması bir şans..
Umarım bıçak kemiğe dayanmıştır..
Olağanüstü kongreye gitmemiz lazım.

Eğer olası bir yenilgide Rijkaard ve beceriksiz-ruhsuz yerlileri gönderilecekse[Aykut-Gökhan-Ayhan-Barış-Aydın] üzülerek yenilmemizi istiyorum.Ömrüm boyunca ilk defa böyle bir şey istiyorum. :(

Erdal Avcı' Alıntı:
Eğer olası bir yenilgide Rijkaard ve beceriksiz-ruhsuz yerlileri gönderilecekse[Aykut-Gökhan-Ayhan-Barış-Aydın] üzülerek yenilmemizi istiyorum.Ömrüm boyunca ilk defa böyle bir şey istiyorum. :(
Aydın'ın nasıl bir ruhsuz halini gordun aciklar misin? yada gökhan'ın bu adamlar busene daha forma giymediler...

yada barış'ı kim ruhsuzlukla itham edebilir. Takımın en savaşçı oyuncusu...

Birazcık kazısak bu takımda yerli futbolcu falan kalmaz.Trabzonun kadrosundaki her yerli bizde banko oynar,keza bjk ve fb içinde bu geçerli.Alayında sorun var bizimkilerin.Kimisi afra tafra yapar,kimisi koşmaz,kimisi her seferinde avrupaya gitmek istiyorum der.Gidin abicim nereye gidiyorsanız.Sizde kurtulun bizde kurtulalım.

sonuna kadar galatsaray diyoruz umudumuzu yitirmiyoruz ama bunlar haketmiyor gerçekten. Bu maçla aynı saatle olan türkiye-rusya basket maçını seyredip bu maçı seyretmeyecem. Ve bunu hayatımda ilk kez yapıcam gerçekten yazıklar olsun

Şu maçtan galip gelmeyi istemiyordum Avrupa hezimetinin unutulmaması için ama araya bir de milli maç girmiş. Ne kadar şanslılar ya, Sami Yen'e 15 gün çıkamayacak olmaları onlara bir ödül.

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
[quote="Kerem BOZGEYİK":10wxrp81]Bu saatten sonra Syn.Adnanların gidişini hızlandıracak her yenilgi kutsaldır...
Bazen galiptir,bu yolda mağlup...
Gitmeleri için daha ne olması gerekiyor anlamıyorum ki :shock:[/quote:10wxrp81]

2012'de kıyametin kopacağını düşünüyorlar kanımca...Onu bekliyorlardır...

Sakatlıklarda Son Durum

Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı Sağlık Koordinatörü Spor Hekimi Doç. Dr. Burak Kunduracıoğlu, tedavisi devam eden oyuncularla ilgili Galatasaray Televizyonu?na açıklamalarda bulundu.

Kunduracıoğlu, Kewell?ın tedavisiyle ilgili yaptığı açıklamada, ?Harry Kewell?ın kasığında bir zorlanma oldu. Bu tip zorlanmalarda tekrar kuvvetlendirmeden aynı şekilde sahaya döndürürsek tekrar aynı yer zorlanacaktır. Şu an hem tedavisini yapıp, hem kuvvetlendirme aşamasındayız. Çok kötü bir sakatlanma değil. Ancak ufak, tedavi edilmeyen yaralanmalarda erken sahaya çıkıldığı zaman daha uzun süreli bir sakatlığa neden olabilir. Tahminim milli takım arasından sonra bizimle olacaktır? şeklinde konuştu.

Elano Blumer?in çok uzun bir sakatlık dönemi geçirdiğini belirten Doç. Dr. Burak Kunduracıoğlu, ?Elano, Dünya Kupası?nda sakatlandı. Kıkırdağında bir problem olmuştu. 8 haftaya yakın bir süre hiç antrenman yapmadı. Tedavisinin ardından 12-13 günlük bir kondisyon yüklemesi yapıldı. Tedaviler sırasında da kondisyon yüklenmesi yapılıyordu ama 8 hafta ara verdikten sonra maçta ona 20 dakika yüklenmek bile zor geldi. Onun için geçen maç dinlendirildi. Çünkü onun da ufak tefek problemleri olmaya başlayacaktı. Bu olmasın diye şimdi yeniden takımla birlikte antrenmanlara katıldı.? ifadelerini kullandı.

Juan Pablo Pino?nun arka adalesinde kısmi yırtık olduğunu söyleyen Kunduracıoğlu, ?Pino?nun tedavisi bitti. Kuvvetlendirmeleri yapıldı. Pazartesiden itibaren kondisyonerle birlikte çalışacak. Tahminim Eskişehirspor maçından sonra takımdaki yerini alır.? dedi.

Doç. Dr. Burak Kunduracıoğlu, Sabri Sarıoğlu?nun üst adelesinin yan tarafında yırtılma ve zorlanma tarzı bir ödem birikimi olduğunu söylerken, ?Sabri de kondisyonerle çalışmalarını bitirdi. Artık o da yavaş yavaş takımdaki yerini alacak.? şeklinde konuştu.

Kunduracıoğlu, Mehmet Batdal için ise şu ifadeleri kullandı: ?Mehmet Batdal?ın ayağının altındaki zarda bir yırtılma oldu. Şanssız ve uzun süren bir sakatlık. 6?yla 8 hafta arasında sürecek. Tedavisine başlayalı bir hafta oldu. Mümkün olduğunca hızlı bir şekilde götürmeye çalışıyoruz. Umduğumuzdan kısa sürede dönebilir ama 6-8 haftayı bulacaktır.?