EuroLeague Fantasy Challenge 2018-2019

Valla bu hafta kritik virajdı moral açısından. Oyuna küsebilirdim artık her hamleyi yaptım. Neyse ki karşılığını aldık teselli haftası oldu her oyuncu süper puan getirdi.

Bu hafta

Nigel Goss yerine Llull'u
Westerman yerine Doğuş Balbay'ı
Kuzminskas yerine Lucic'i aldım

Llull yine iyi bir puan getirmedi
Doğuş - 2 ama 0.30 kredilik bir oyuncu bu yüzden dert etmiyorum
Lucic 20 getirdi

Higgins'i çıkarmak istiyordum ama kredisi 1.4 e kadar düşmüş bu yüzden çıkarmadım,ayrıca Davies'i çıkarmayıda düşünmüştüm ama 1 hafta daha sabredeyim dedim.

Bugün Printezis'in performansını merak ediyorum,ondan iyi bir performans bekliyorum,normal şartlarda iyi oynaması gerek !

Şaka maka 162.5 yapmışım ilk günden.
GSbasket liginde 4.yüm hafta bazında an itibariyle.
Diğer katıldığım 1000 küsur takımlı ligde şimdilik 2.olmuşum bu haftanın skorunda.
2300 küsur katılımcılı ligde de 7.yim bu hafta skorunda.
Allahım bitmesin bu hafta hep sabit kalsın😄

Şaka maka 162.5 yapmışım ilk günden.
GSbasket liginde 4.yüm hafta bazında an itibariyle.
Diğer katıldığım 1000 küsur takımlı ligde şimdilik 2.olmuşum bu haftanın skorunda.
2300 küsur katılımcılı ligde de 7.yim bu hafta skorunda.
Allahım bitmesin bu hafta hep sabit kalsın😄

Bu hafta puanlar çok yüksek olacak yalnız.
Takımın nasıl ?
11,09 kredi ile kurulabilecek bir takım ile 349,8 puan yapılıyormuş.
Micic-Roll-Micov-Mickey-Ayon (c)-Rudy-Moerman-Bitadze toplamda 349,8 getirdi dün akşam ve toplam kredileri 11.09 M...
Böyle bir takım varmı bilmiyorm tabi, Team of the week de bu kombinasyon çıkmış ama.

Bu hafta puanlar çok yüksek olacak yalnız.
Takımın nasıl ?
11,09 kredi ile kurulabilecek bir takım ile 349,8 puan yapılıyormuş.
Micic-Roll-Micov-Mickey-Ayon (c)-Rudy-Moerman-Bitadze toplamda 349,8 getirdi dün akşam ve toplam kredileri 11.09 M...
Böyle bir takım varmı bilmiyorm tabi, Team of the week de bu kombinasyon çıkmış ama.
Yalnız o puanlama da yedekler de dahil edilmiş ana kadro 250 falan yapıyor

Benim için muazzam başladı hafta Micic-Moerman-Bitadze-Gudaitis-Micov beşlisi inanılmaz puanlar getirdi Şu anda 203.4 puan ile haftalık sıralamada 3.yüm ama geriliycem çok yüksek ihtimal sadece Clyburn üm kaldı.Total sıralamada da 60 a geldim.Orada da 200 içinde kalsam yeterli.Son 2-3 haftadaki çıkışımla bir anda ilk 100 de buldum kendimi inşallah böyle devam eder

De Colo-Hunter kaldı bende bugüne. Büyük çoğunluğu Milano’dan topladım. Llull ve Williams biraz düşük kaldı ama yapacak bir şey yok. Micic formsuz diye çıkıp Llull alıp kredi açmıştım o yüzden çok bir şey kaybetmiş sayılmam.

Benim hangi takımım daha iyi durumda kestirmek zor.

90 + De Colo, Higgins, Printezis, Mulitinov, Calathes
113 + De Colo, Higgins, Printezis, Calathes
70 + De Colo (Kaptan), Higgins, Vesely, Heurtel
113 + De Colo, Lauvergne (kaptan), Davies
51 + Sloukas, De Colo, Lauvergne, Mulitinov, Calathes, Higgins (kaptan)
31 + Calathes, De Colo, Lauvergne, Higgins, Mulitinov (kaptan), Green, Printezis
71 + De Colo, Printezis, Vesely (kaptan), Calathes, Lauvergne
103 + Sloukas, Printezis (kaptan), De Colo, Datome
76 + De Colo, Higgins, Printezis kaptan), Mulitinov, Calathes
116 + Calathes, De Colo, Lauvergne, Higgins

böyle alt alta yazınca baktımda, hepsinde aynı oyuncular var neredeyse.. Çok takımla oynamanın dezavantajı da bu, bir süre sonra kontrolü kaybediyorsun.

bende de ;

152 +De Colo, Vesely
133,5 + Clyburn, Vesely, Printezis
144 + Clyburn, Vesely, Printezis
173 + Guduric, Printezis
159 + Clyburn, Printezis

Var bugüne. İyi takımlarıma malesef Bitadze almayarak hata ettim. Ama Bitadze'yi kötü takımların çoğuna aldım. Onlara kazandırdı en azından. Mehmet Yılmazı ve Muhammedi tebrik ederim. Özellikle Mehmet gayet güzel kadro kurdu yine.

Teşekkürler :) Bitadze alacaktım ama uzun mevkinde Ayon vardı zaten, utilityde de Gudaitis olunca macera aramadım.
162.5 + Nando-Hunter’la giriyoruz güne bakalım...

Bu haftanın da PIR canavarı 41 PIR'la Milutinov oldu. Özellikle 0 faul yapıp 11 faul alması ilginç bir not oldu. Kendisini kaptan yaptığımı sanarak ben de beyhude hayallere koştum ama 1-2 takımıma almışım en azından. Puanlar 180-215 bandında olacak gibi yüksek skorlu bir hafta geçiriyoruz.