Football Manager

Burak Barut' Alıntı:
Benim sorum var arkadaşlar size.
Bilgisayarımın özelliklerini söyleyeyim size de bu oyunu kaldırıp kaldıramayacağını bana söylerseniz sevinirim : )

Ram 3 gb
Ekran Kartı 256 dahili.

İşlemci Pentium R Dual Core CPU 2gHz falan f'lan : )

PC
İşletim Sistemi - Windows XP/Vista/Windows7
İşlemci - XP - 1.4ghz veya daha hızlı Vista/W7 - 2.0hgz veya daha hızlı
Bellek - XP-512MB Ram, Vista/W7 - 1GB Ram
Grafik Kartı - 128MB minimum. Nvidia FX 5900 Ultra veya daha yenisi; ATI Radeon 9800 veya daha yenisi; Intel 82915G/82910GL veya daha yenisi

Alabilirseniz Alex Teixeira'yı mutlaka alın.Geçen sene gittiğim her takıma onuda almıştım.Bu sene daha oyuna başlamadım.Başladığımda buraya isimler yazarım.

Oyunu kaydederken dic not found hatasımı alıyorsunuz?

unable_1257616952.png

Oyunda 2 sezonu geride bıraktım. Galatasaray ile oynuyorum ve iki yıl üst üste lig şampiyonu oldum.
Arda'yı Real Madrid'e $34.5 m karşılığında sattım, şuan dünyanın en pahalı 5 oyuncusundan biri.
Galatasaray ile oynayanlar, ilk sezonda fazla transfer yapamayacağınız için elinizdeki kadroyu iyi kullanmaya bakın. Arda, Uğur Uçar, Elano ve Mehmet Topal'ı takımın kilit oyuncuları konumuna getirmenizi öneririm. Uğur Uçar iki sezon sonunda takımın en önemli ve en çok istenen oyuncusu oldu, stoper oynatıyorum.
Angel Di Maria, Ignacio Camacho ve Ömer Toprak kadroma kattığım oyuncular. Bu isimleri bütçeniz varsa öneririm.

Bu sene sınavlara çalıştığımdan hiç başlamadım 2010a.Seneye kaldığım yerden devam.

FM 2009u da 3ay önce bıraktım.İnsan 2020lere gelince bayılıyor artık :)

2008 ve 2009'un üstüne gerçekten güzel bir oyun olmuş. Oyun çok sarıyor. Hele Neeskens yardımcınızsa tadından yenmiyor. Ama Galatasaray ile yeni başlayaaklar için söyliyim Neeskens ile ilk geldikleri zaman kontrat uzatsınlar. Çünkü Neeskens'in hedefinde daha büyük kulüpler var :). Ayrıca Arda'yı hemen satmayın. Arda'yı AMC oynatırsanız hep değeri çok katlanıyor. Arda'yı Ronaldo fiyatına bile satmak mümkün olabiliyor.

Ben silmek zorunda kaldım . Oyun oynuyorum çıkarken kaydediyorum .Giridiğimde tıklıyorum giriyor continue yapıyorum maçları kendi oynuyor ben yönetemiyorum

Şampiyonlar ligini kazandım.Amacım Türk gençleri yetiştirmek ve Milli takıma yollamak.Ayriyeten 16-17 yaşlarındaki yabancıları keşfedip yüksek fiyatlara satıyorum.Tek hatam Pato'yu 220 M para verip almak :)