Galatasaray | 11 Haziran 2022 Seçimli Genel Kurulu

Yeni başkanımız kim olmalı ?

• Kullanılan toplam oy
    45
  • Anket kapatılmış .
Fırat Develioğlu diye birisi vardı güya tek başına seçim iptal ettirmişti? Bi anda ne olduysa Dursun Özbek aday olmuş. Paşam rekabet etmek de istemiyormuş aday çıkmayacakmış karşısına. Taraftar da dün Eşref Başkan kurtar bizi yazıyordu, bugün Dursun Özbek lehine çekilin yazıyor. Bu kulüp bitmiş cidden. Ne kurumsal bir yönetim şekli var, ne bir toplumsal hafıza var ne başka bir şey. Allah sonumuzu hayretsin bu işten kurtuluş yok.

Yine Dursun Özbek haberleri var🤔
Gelecekse bari güçlü bir yönetim ile gelsin.

Erden Timur'un da Dursun Özbek'in listesine gireceği bilgisine ulaştım.

Metin Öztürk'ün de adaylıktan çekildiği ve Dursun Özbek'in listesinde olma ihtimali masada duruyor.

Galatasaray tek adaylı seçime doğru ilerliyor. Aynı durum Eşref Hamamcıoğlu için de geçerli. Adaylıktan çekilme ihtimali var tıpkı Metin Öztürk gibi.

Liste için ismi geçenler; Ali Yüce ve Erden Timur.

Dursun Özbek'in başkan olması halinde Fatih Terim'in tekrar geri dönüş ihtimalinden de bahsedebiliriz.

(Haluk Yürekli)

Fatih Terim hocamiz umarim gelir.Bu gelis farkli bir gelis olur. Ne ortada Jesus kalir, ne Abdullah avci kalir ne de onun siyasi kanadi. Son derece hirsli bir sekilde, tum maclara bilenerek 5.Imparator donemi...Bu hayat 1 kez daha nerede kalmistik demeyi gormeyi hak ediyor... Slogan belli. Top yekun pres , taktik maktik yok.bam bam bam.

Fatih Terim hocamiz umarim gelir.Bu gelis farkli bir gelis olur. Ne ortada Jesus kalir, ne Abdullah avci kalir ne de onun siyasi kanadi. Son derece hirsli bir sekilde, tum maclara bilenerek 5.Imparator donemi...Bu hayat 1 kez daha nerede kalmistik demeyi gormeyi hak ediyor... Slogan belli. Top yekun pres , taktik maktik yok.bam bam bam.
Sıkı bir Terim hayranıyım ama Elmas'in dediği gibi ibrasizlik için falan devreye girdi ise hoca olarak kulüpte işi kalmamıştır artık.

Fatih hoca gönderildikten sonra son imzam diyerek kendi sosyal medya hesabından paylaşmıştır ve artık 5. dönem için gelmemelidir. Yerli olur yabancı olur artık gençlere değer veren bir hocaya ihtiyaç vardır ve biz taraftarlarda artık bizlerinde yeni gelecek hocaya sabır göstermesi gerekmektedir. Zaten G.Gümüşdağ tff başkanı olacağı söyleniyor bu olursa Fatih hoca da Milli Takım'a t.d. olur.

Dursun Özbek'in seçime tek girme fantazisini anlayamıyorum. İsmi geçen Erden Timur, Cemal Özgürkey, Ali Yüce ve Rezan Epözdemir ile seçime ben girsem karşımdaki kim olursa olsun ben kazanırım. Neden illa tek aday olmak istiyor hâlâ gerçekten anlamış değilim. Maksat beraberliği, birlikteliği sağlamak ise Eşref Bey ve Metin beyin buna yanaşmadığı çok açık. Hal böyleyken böyle güçlü bir liste varken yanında seçime girsin, kazanması yüzde yüz. Umarım bu ismi geçen liste doğrudur, aday olur seçime girer ve kazanır. Ama sanki yine bir bahane bulup aday olmayacak gibi.

Dursun Özbek'in seçime tek girme fantazisini anlayamıyorum. İsmi geçen Erden Timur, Cemal Özgürkey, Ali Yüce ve Rezan Epözdemir ile seçime ben girsem karşımdaki kim olursa olsun ben kazanırım. Neden illa tek aday olmak istiyor hâlâ gerçekten anlamış değilim. Maksat beraberliği, birlikteliği sağlamak ise Eşref Bey ve Metin beyin buna yanaşmadığı çok açık. Hal böyleyken böyle güçlü bir liste varken yanında seçime girsin, kazanması yüzde yüz. Umarım bu ismi geçen liste doğrudur, aday olur seçime girer ve kazanır. Ama sanki yine bir bahane bulup aday olmayacak gibi.
Bu isimlere ek Muhtar Kent'in adı geçiyor bu isimlerle açık farkla kazanması lazım eğer olacaksa yarışarak kazansın ki onun için geçmişte ki hataları için düzeltme şansı olsun.

Dursun Özbek’in yaptıklarına hata falan denemez, ne yaptıysa bilerek isteyerek yaptı. Galatasaray değerlerini hiçe saydı, neye/kime hizmet ettiği belli değildi. Kulübü icraya veren bir zihniyet. Diktatör havalarına girdi, kendi gibi vasıfsız kardeşini Florya sorumlusu yaptı, en son kurulda “hesaplaşacağız” diye tehditler savuruyordu. Sanırım yeğeninin masraflarını bile kulübe kilitleme peşinde olduğuna dair haberler çıkmıştı. Burak Elmas’tan daha kötü olur kanaatindeyim, o kadar söyleyeyim.

Dursun Ozbek ve Metin Ozturk birlesmisler.
Dursun Ozbek’in listesinde Erden Timur 2. Baskan,Cemal Ozgorkey ise Baskan Yardimcisi olarak yer alacakmis.
Dursun Ozbek gecmiste pek iyi hatiralar birakmasa da boyle bir liste icin burun kivirmak bizim icin olmaz.Ozellikle ekonomik yonden 4 tane baskan olabilecek isim ayni yerde birlesiyor.Tabi ki Buyuk Baskan falan demiyorum ama mevcut sartlarda bizim icin daha iyisi olamazdi bence.

Dursun Ozbek ve Metin Ozturk birlesmisler.
Dursun Ozbek’in listesinde Erden Timur 2. Baskan,Cemal Ozgorkey ise Baskan Yardimcisi olarak yer alacakmis.
Dursun Ozbek gecmiste pek iyi hatiralar birakmasa da boyle bir liste icin burun kivirmak bizim icin olmaz.Ozellikle ekonomik yonden 4 tane baskan olabilecek isim ayni yerde birlesiyor.Tabi ki Buyuk Baskan falan demiyorum ama mevcut sartlarda bizim icin daha iyisi olamazdi bence.

Metin Öztürk, Eşref beye karşı şansı olmadığını anlayınca birleşmeyi kabul etmiştir. Onun mantıklı bir hareket.

Bence birleşmişlerse 2.başkan Metin Öztürk olur. Erden Timur tüm basketbol şubelerine baksın zaten 😀 Ali Yüce de bu ekipte varsa tamamdır bu iş. Acaba Futbol şubesi için kimi düşünüyorlar? Ayrıca Dinçer Azaphan da yönetimde olmayı fazlasıyla hak etti. Keşke o da bu listede olsa...

Dursun Özbek'in listesi:

Erden Timur
Metin Öztürk
Cemal Özgörkey
İbrahim Hatipoğlu
İsmail Sarıkaya
Celal Canoğuz
Osman Kocaman
Dikran Gülmezgil
Rıza Tevfik Morova
Ali Yüce

(Ajans 1905)

Kadir Çetinçalı ve Süleyman Rodop’a göre liste bu şekilde. Celal ve Osman beyler Eşref beyin listesinde idi. Bu liste doğru ise Eşref bey küplere binmiştir 😀

Dursun Özbek'in listesi:

Erden Timur
Metin Öztürk
Cemal Özgörkey
İbrahim Hatipoğlu
İsmail Sarıkaya
Celal Canoğuz
Osman Kocaman
Dikran Gülmezgil
Rıza Tevfik Morova
Ali Yüce

(Ajans 1905)

Kadir Çetinçalı ve Süleyman Rodop’a göre liste bu şekilde. Celal ve Osman beyler Eşref beyin listesinde idi. Bu liste doğru ise Eşref bey küplere binmiştir 😀
İcerisi cok guzel Sampiyonlar Ligi gibi.

Dursun Özbek'in listesi:

Erden Timur
Metin Öztürk
Cemal Özgörkey
İbrahim Hatipoğlu
İsmail Sarıkaya
Celal Canoğuz
Osman Kocaman
Dikran Gülmezgil
Rıza Tevfik Morova
Ali Yüce

(Ajans 1905)

Bu liste eğer doğruysa güzel liste ayrıca ben bu listeye Burak Elmas'ın da ekibinden de birkaç kişinin katılacağını düşünüyorum.