Galatasaray - Büyükşehir Bld. Spor | TSL 6.Hafta

Maç sonucu ne olur?

• Kazanırız

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    55
Analdım Şamil. Ama bende sana diyorum ki öyle kolay olmuyor işte:) Aurelio ile birlikte trabzona da silva mı ne alınmıştı esas 10 numara oydu o eleman 5 ay kaldı gitti. Bak Sabri senin dediğin gibi adamdı. 10 numara oynuyordu. Milli tkaımd forvetti. Sonra sağ açığa geçti sonra sağbeke geldi. Hİç itiraz etmedi ama çocuk 5 sene küfür yedi. Mehmete de 5 sene sabredersen belki olrudu. Bizde geri bölgede kimin nerede oynadığı belli değil. Mesela Ali Turan sağ bek oynayamıyorum dişyor Ali turna orada oynayıp Neill sağ bek oynayabilridi Çünkü neill ingilterede sağbek oynuyordu. Ama öyle yapmadıalr ALi'yi tribünün gözünde madara ettiler. Cihan önlibero ve stoper adamdı kocaelinde GS'a geldi sağ bekde dilimize doladık çocuğu. Yani herkes birden öğrenemez başka bir mevkiyi. Elano'yu bu yüzdens eviyorum ben futbol aklı çok afzla adamın ben eminim Elano'yu koy stopere 3-4 hafta sonra oradan oyun kurar futbol aklı var:) O akıl yoksa bocalarsın.

Bilmiyorum abi bu çocukların geldiği aşamalara gelemeden bırakmak zorunda kaldığım için anlamıyorum belki ama hani Sabri'den öğrenmesini istenen şey bambaşka birşeydi ama ne bileyim ofansif orta saha oynarken defansif orta saha gibi oynamak bence çok zor olmasa gerek diye düşünüyorum. Ben biraz Türk gençlerinin mantalitesine kızıyorum oralara kadar gelip bu kadar kolay nasıl bırakabiliyorlar anlayamıyorum gerçekten.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Bilmiyorum abi bu çocukların geldiği aşamalara gelemeden bırakmak zorunda kaldığım için anlamıyorum belki ama hani Sabri'den öğrenmesini istenen şey bambaşka birşeydi ama ne bileyim ofansif orta saha oynarken defansif orta saha gibi oynamak bence çok zor olmasa gerek diye düşünüyorum. Ben biraz Türk gençlerinin mantalitesine kızıyorum oralara kadar gelip bu kadar kolay nasıl bırakabiliyorlar anlayamıyorum gerçekten.

Bunu gerçi blogda ayzacaktımda şöyle diyim Şamil. Avrupada millet idman ve maç dışıdna kalan vakitlerinde aşırı disiplinsiz ama maçta taktik disipline bağlı adamlar oluyorlar. Bİzde ise maç dışıdn aasker gibi oluyor türkler alt yapıdan başlayarak futbolcumu askeri kampmı belli dğeil. Dışarı çıkaman hocana kaş göz yapaman bacak bacak üstüne ataman. Ama maça öıktınmıda taktik disiplin olmaz kafana göre maç oynarsın. Bu yüzden Rijkaard bizimkilere large geldi biraz. Bizim oyunculara mahmut hoca lazım kafasına cetvelle vuracak kalli gibi düdük fırlatacak :))

hava güzel bu hafta sonu..
eğer yine mustafa sarp oynayacaksa beni hiç sahil yolunun pazar trafiğine sokmasın rijkaard.. kilitleniyor her taraf.. evimden çıktığıma değmez.. kadroyu erken açıklasın .. mustafa varsa ben uyuyacağım 19-21 arası.
adam geçen maç savaş karadağ'ı çıldırttı resmen, hastanelik etti : )
Kurban olduğum mübarek insan, topu ayağının altıyla 3 kere de stop ediyorsun, eyvallah..Bari pas atarken peşin peşin yana veya geri oynama.. Bir kere kafanı kaldır, her maç bir kere kafanı kaldır.. Ona da razıyım.. Neymiş savaşıyormuş.. Bu savaşmak lafını da Rıdvan Dilmen uydurdu.. İyi savaşıyorsa asker olsun.

Aydın'dan ben de bir şeyler bekliyorum hala..
yavaş yavaş
bence 2036-2037 sezounda daha verimli olur..
bekleyelim, görelim..

Neticede bu belediye bizi yağlar gibi geliyor ama umut dünyası işte..

İSTEDiğim kadro bu şekilde
UFUK
Serkan Lucas Servet Hakan Balta dermişim tabiki İnsua :D
Lorik Cana Ayhan Akman
Pino Misimovic Aydın
Baross

Kewellı yedek bıraktım çünkü 90dakika oynucak kondisyonu yok.Sonradan oyuna girdiği zaman bence takıma daha çok katkı verir.

kadro: ufuk-sekan-sevet-neill-ınsua-ayhan-mustafa-pino-kewell-misimoviç-baros bu kadro sasmaz bır oyuncu belkı oda surprız olur...

Şimdi biletixden bilet alsam yarın samiyendeki çadırın ilerisindeki gişeden teslim alabileceğim dimi biletlerimi ? Acil cevap atarsanız sevinirim

Berkan Çatal' Alıntı:
Şimdi biletixden bilet alsam yarın samiyendeki çadırın ilerisindeki gişeden teslim alabileceğim dimi biletlerimi ? Acil cevap atarsanız sevinirim

Internet sitesini kastediyosun sanırım :) Evet, genelde sistem öyle işliyor değişmediyse :p Kimliğini göstererek biletini teslim alıyorsun çadırın ilersindeki kulübeden.

Bugün kombine alma amaçlı stada girdiğimde gördüm..
Eski açıkta ve kapalıda bir çok özel pankart asılmış rahmetli A.Dikmen için..
Özellikle eski açığın çatıya iple çekilen çok güzeldi..
Şimdi yazıları tam hatırlamıyorum ama manidardı..
Yarın bu anlamda duygusal bir ortam olacağa benziyor..

ALPASLAN ESKİ AÇIKTA
ALPASLAN DEPLESMANLARDAA
ALPASLAN METİN OKTAY'LA
KALBİMİN ORTASINDAA
UNUTMADIK BİZLER SENİ
UNUTMADIK HİÇBİRŞEYİİ
UNUTMADI GALATASARAAAYY
KARŞILIKSIZ SEVGİİNİİ

Cana kendisinden bekleneni verirse bu kadroda herhangi bir kusur bulmuyorum. Kewell da sonradan girince daha etkili olur zaten. Aydin da eskiye göre cok daha diri, derli toplu oynuyor. Son bir sans daha verilebilirdi 2-3 mac oynasin bakalim.

Bu kez atti Baros, affetmedi. Asist Serkan. Süper basladik.