Galatasaray Play-Out' da ! Play-Out Takımları Mercek altında

SEKO' Alıntı:
Play aut bizim için kabus olabilir. Kolejliler ve 2.ligten gelen takımlar aynı kadrolarıyla mücadele ederken biz 3yabancımız+Gökhan'dan yoksun çıkacağız.
Çok doğru söylemişsiniz Çünkü bizim takımımız yabancı oyunculara bağımlı oynuyor her mevkimiz onlarla güçlü birde üstüne üstlük Gökhan Üçoklar gibide çok iyi ve deneyimli oyuncudan eksik kadromuzun ne yapacağı benim en çok merak ettiğim durumdur.......

rre

biz izmir de tuborg u yenmişiz takımız!!!ona göre maç izmir de dikkat edin :eek:key

uA 59' Alıntı:
beyler transfer yapma şansı olduğunu duydum yönetim bandırma çirkefliğiyle uğraşmayı bırakıp bi iki yerli getirse fena olmaz mı bu artık son şansımız transfer olmazsa bencte bi tek ufuk gürgen kalıyo işimiz zor allah yardımcımız olsun. gerekirse benci de biz dolduralım :atki
Çok doğru yazmışsın.3 maçlık transfer yapmalıyız.Bu kadroyla çok zorlanırız.

re

maç hani izmir deydi yaw ne olduda maniaya aldılar ama gidecez :eek:key

Bu işte bir şey var ama neyse bizim ülkemizde bir işin doğru dürüst yapıldığını görmedim ama neyse kurcalamayalım Galatasaray Taraftarı maç nerede olursa olsun gider bizi 45-50 dakikalık mesafeler ilgilendirmez boşver.... :atki :atki

play out

arkadaslar beykoz ve tofasi küçümsemeyelim , biras bilgi veryim beykoz 2 senedir1lige cikmak için cok ugrasti ama son anda cikamadilar kadrilarinda gercekten 2.ligin en iyi oyunculari var hem deneyimli hem genç oyunculari ve biliyomusunuz bilmiyorum ama beykoz ile floryada 2 kez yap1lan hazirlik maclarini kaybettik ve 3 yabanci ve gökhan da oynamisti beykoz gercekten ii takim , tofasa gelince genc takim hücum yönleri zayif ama inanilmaz iii savunma yapiolar ve oyuncularin cogu 2-3 senedir beraber oynuolar b1de tabi tolga öngören faktörü var yani disiplinli bi takim , büyük kolejide zaten herkes bilio ahmet cöm.deki macta ii oynami_tik...

ama ben sunu soruorumm savunma yapmayan boddickersiz , toplarin yarisindan fazlasini kullanan ve buragin parmagini kiran nick siz bence bizim takim is yapar yabanci olarak kesinlikle jason keep oynamali onu 2.lig takimlarindan ve buyuk kolejde tutabilicek bi oyucu yok ! o takimlara cok agir basar bence..
ve ilk bes umut cihad arda burak ( ufuk) keep olmali

takimimiza basarilar dilerim ve ligde kalacagimiza inaniorummm

en buyuk GALATASARAY

yanında olamasak da kalben hep beraberiz.

ligde kalacağız...