Geleneksel Adalar Organizasyonu (7 Temmuz Pazar - Heybeliada)

1 - Aras Kafkaslı
2 - Arca Yıldırım
3 - Arda Ezer
4 - Cem Erman
5 - Ernoyan Çavdar
6 - Kerem Seçer
7 - Onur Uncu
8 - Onur Yavuz
9 - Önder Çiçekoğlu
10 - Savaş Karadağ
11 - Şamil Turançiftçi
12 - Tanju Çiçek
13 - Uğur Yılmaz
14 - Uğur Güven
15 - Volkan Kızıltaş
16 - Yiğit Çelebi
17 - Burak Eyvel
18 - Akın Topoğlu
19 - Furkan Şenbabaoğlu
20 - Can Kırımlıoğlu
21 - Kaan Horuzoğlu (Mangalcıbaşı - Evinden aldırırız gerekirse.)
22 - Barış Erenkara
23 - Yunus Gökyıldız
24 - Özgür Seyrekbasan
25 - Mati Çiçekoğlu (Onur konuğumuz)
26 - Mehmet Tunçer
27 - Eren Loğoğlu
28 - Ali Erdem Güntepe
29 - Burak Alp Gürkey
30 - Ali İhsan Uyan

Arkadaşlar listedeki arkadaşlar bana telefon numaralarını ve nereden vapura bineceklerini yazabilirler mi? Listede ismi olmayan ve ismi olup da gelemeyecek olan var mı?

- Özel mesajla yazabilirsiniz.
- facebook.com/kerem.secer adresinden mesaj atabilirsiniz.
- twitter.com/ksecer adresinden mesaj atabilirsiniz.
- 05072951922 olan telefon numarama SMS gönderebilir veya Whatsapp'tan yazabilirsiniz. (İsminizi de yazın. :))

Arkadaşlar saatlerimizde bir değişiklik yok.Yarın sabah 09:00'da Kabataş ve Bostancı'da, 09:20'de de Kadıköy'de hareket ediyoruz. Bu saatlerden en az 15 dk önce iskelelerin önünde olalım mutlaka.

Bana veya listede bulunan herhangi bir arkadaşımıza ulaşabilirsiniz.

Gelmeyenler hicbir sey kaybetmedi belki ama gelenler cok guzel insanlar tanidi bana gore. Ozgur'le, Ali Ihsan'la, Burak'la tanismak, kisa zaman diliminde de olsa tanimak gunun artisiydi.

Piknigin vazgecilmez unsuru mangalda Arca destan yazdi Kaan'in yoklugunda. Gozlemledigim kadariyla pisiren ac kalir tezini de curuttu Arca.

Organizasyonun planlama ve uygulamasinda buyuk emegi gecen Kerem basta olmak uzere katki saglayan herkese samimi tesekkurlerimi sunuyorum.

Not: Geleneksel Barcelona-R. Madrid rekabetinde bu sefer gulen Franco'nun destekcileri oldu. Sonuna kadar hak ettikleri galibiyet icin kutlarim

Gsbasket Real Madrid'in,Barcelona'yı ezdiği güzel bir piknik oldu.

Emeği geçen herkese teşekkürler..
Özellikle, Ali Aras Kafkaslı, Şamil Turançiftçi abilerime ve Arca Yıldırım kardeşime teşekkür ederim,mangalı yaktıkları için :)

Önce Kerem Abi'ye teşekkürler, organizasyon, planlama büyük emek koydu, hakkını helal etsin.

Şamil Abi ve Aras Abi mangal "profesörleri" olarak klasman dışılar, onları değerlendirmek haddime değil, saygılarımı sunuyorum, seviyoruz abi ikinizi de. Ama Arca'ya bir parantez açmak lazım, sorumluluk aldı, taşın altına elini koydu, "Arca Ocakbaşı" kıvamında güzel bir mangal performansı sergiledi, helal olsun.

Önder Abi ve Savaş Abi başta olmak üzere gelen, katılan herkese teşekkürler.

Bugün gerçekten çok harika bi gün geçirdim. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık. Bir sürü yeni abim oldu, bundan sonra başınızı çok ağrıtacağım inşallah. :D Herkese tekrardan teşekkürler bir sonraki organizasyonu dört gözle bekliyorum :)

Ali İhsan Uyan
Anıl Mehmet Yıldırım
Aras Kafkaslı
Arca Yıldırım
Barış Erenkara
Burak Alp Gürkey
Can Kırımlıoğlu
Cem Erman
Furkan Çolak
Furkan Şenbabaoğlu
Kerem Seçer
Mati Çiçekoğlu (Onur konuğumuz)
Onur Uncu
Onur Yavuz
Önder Çiçekoğlu
Özgür Seyrekbasan
Savaş Karadağ
Şamil Turançiftçi
Uğur Yılmaz
Volkan Kızıltaş
Yiğit Çelebi
Yunus Gökyıldız

Pikniğe gelen alfabetik sırayla sıraladığım 22 arkadaşımızın hepsine sonsuz teşekkürler. Güzel bir gün geçirdik sayenizde.

Uyanamayanlar,uykusuzlar,voleybol oynamaya çalışanlar ve itarazbol oynayanlar,geçen seneye göre muazzam mangal performansı.. Güzel bir gündü,emeği geçen öz abilerimize teşekkürler.

Not:Voleybol maçında bize set verilmesi inanılmaz,Tanju Çiçek abimiz olsa rakip sayı alamazdı demek ki.

Unuttum, geç de olsa hakkını vermek lazım...

Kalkmadan önceki semaver keyfini dile getirip uygulatan Şamil´in beynine sağlık. Saat 4´de kafamda yavaş yavaş gidelim fikri oluşmaya başlamışken semaverin ardından keşke zaman olsa da otursak dedim.

Herkese çok teşekkür ederim.

Forumun genç delikanlılarından tek isteğim bundan 10 sene sonrada bu geleneğimizi devam ettirin. Ölürüz kalırız, iş hayatına atılan olur, evlenip kılıbık olan olur siteye yeteri kadar vakit ayıramaz duruma geliriz vs.

Ama burada kim olursa olsun bu geleneğimiz devam etsin.

Resimleri gördükten sonra orada olamamak çok daha üzdü beni. Tek tesellim gelecek senelerde ki organizasyonlar da mangal başında olacak arkadaşların belli olması. Ben yerim arkadaş.