Gerald Fitch

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
harika bi transfer emeği geçen herkese teşekkürler

Gerçektende kendini NBA'de kanıtlamış geçen sezonda Şampiyon Miami'de başarılı olmuş Fitch takımımızın aradığı kan olur inşallah.Tüm camiamıza hayırlı olsun.

40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi TBL'deki takımımın NBA'deki takımımdan transfer yapacağı. :)
Başka bir topicte geyiğini yaptığımız transfer gerçek oldu. :) Kağıt üzerinde yılın transferini yaptık.Bu transfer bu sezonki en cesur hamlemiz.Fitch'in gelmesinin ardından genç,iyi mücadele eden ama kapasitesi sınırlı olan takım hüviyeti artık bizimle bağdaşmıyor.
İnsanın aklına hemen yine ekonomi bozulursa kuşkusu düşüyor.Bunun olacağına ihtimal vermiyorum.Böyle birşeyin olabilme olasılığı olsa Murat Özyer bu transferi yapmazdı.Zaten Murat Özyer ekonomik sıkıntı yaşanmayacağı garantisini alarak takımın başına geldi.
Bir de Fitch'in uyum sağlayamaması,diğer oyuncuların onu benimsememesi mevzusu var ki orada da güvencem Murat Özyer.Geçen yılki Ülker'i bile takım haline getirmeyi başarmıştı Murat hoca.
Risk almadan başarılı olamazsınız.Biz bu riski aldık.Sezon sonu geldiğinde bugünü olumlu ya da olumsuz anlamda kırılma noktası olarak değerlendirebiliriz.Umuyorum ki olumlu olacak...

koch' Alıntı:
40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi TBL'deki takımımın NBA'deki takımımdan transfer yapacağı. :)
Başka bir topicte geyiğini yaptığımız transfer gerçek oldu. :) Kağıt üzerinde yılın transferini yaptık.Bu transfer bu sezonki en cesur hamlemiz.Fitch'in gelmesinin ardından genç,iyi mücadele eden ama kapasitesi sınırlı olan takım hüviyeti artık bizimle bağdaşmıyor.
İnsanın aklına hemen yine ekonomi bozulursa kuşkusu düşüyor.Bunun olacağına ihtimal vermiyorum.Böyle birşeyin olabilme olasılığı olsa Murat Özyer bu transferi yapmazdı.Zaten Murat Özyer ekonomik sıkıntı yaşanmayacağı garantisini alarak takımın başına geldi.
Bir de Fitch'in uyum sağlayamaması,diğer oyuncuların onu benimsememesi mevzusu var ki orada da güvencem Murat Özyer.Geçen yılki Ülker'i bile takım haline getirmeyi başarmıştı Murat hoca.
Risk almadan başarılı olamazsınız.Biz bu riski aldık.Sezon sonu geldiğinde bugünü olumlu ya da olumsuz anlamda kırılma noktası olarak değerlendirebiliriz.Umuyorum ki olumlu olacak...
hani dixon i istedigi para çok diye göndermislerdi bu oyuncuya ondan fazla wermemislerdir o zaman yoksa yine denge bozulur ama mükemmel 1 transfer 2 3 oynatabiliriz rotasyonda ii olur ama simdi söyle 1 problem war
darrel mitchel büyük ihtimal ilk 5 baslar
glen mc gowan
gerald fitch
jerry holman
4 yabancimizda çok ii bakalim hangi oyuncu yedek oyuncu konumuna düsecek bana öle geliyor ki
darrel mitchel
murat kaya
gerald fitch
glen mc gowan
fatih solak 5 iyle baslariz maçlara ama o zaman holman az süre alir ki holman çok iii 1 oyuncu
bütün yabancilarimiz çok iii bosman yani yedek yabanci oyuncu seçimi çok zor olacak

hayırlı ugurlu olsun acaba nba kariyeri ile bilgi var mı elinizde

Ya inanamıyorum gerald fitch i aldık yaaa ya arkadaşlarr gerald fitchden bahsediyoruzzz nbade cok tutunamamıs olmaması filan hic onemli degil söyle bir transfer bilee her takımı korkutacak galatasarayımızı dusunurken hersey akıllarına gelcekk ama sonun da HAYIRRRRRRR gerald fitch varrr onu ne yapcaz diceklerrr inanamıyorumm eğer uyum sorunu yaşamazsa k bu takım ve bu taraftarla yaşıcagını sanmıommm bu ligin tozunu atarız ama LÜTFENNNN su takıma sahip cıkalım 300 - 500 kişiye degil en az 2-3 bin kişiye oynıyalım sonra evimiz de mac mı veririzzz bu arada nerde oynıcakkk takımımız icsaha maclarınııı???????

husnucanardil' Alıntı:
bu dediklerne göre snden çok izlediğim kesn senle tartışmak istemiorm türkiye milli takımında sadece ilk perivot oynuyo o da ilk perivot. gs da geçen sene çok oynadı ama varlığını her dakika hissettimi arkadaşım demek istediğim fatihe lafım yok allah için iyi savunmacı ama şutları warmı onu söle bna cemal nalga desen oda ii ama bn bizzat avrupa ümitlerde izmirde izledim çıpkak gözle serbest atışı çizgisinden hiç atamadı en çok faulü aldı fatih de bilirsinnizki çok faul alır ikisi böle olunca kimi oynatalım 5 numarada holmanımı?

Burası bu konuyu tartışmanın yeri değil ama bana doğal olarak bir söz hakkı doğuyor.Ben Fatih Solak hayranı değilim ama onun hakkında yazılıp çizilen şeylerin yazılıp çizilirken daha dikkatli olunmasından yanayım.Yazı şeklin nedeniyle anlatmaya çalıştığın şeyleri anlamak için çok uğraştım, birkaç dakikamı aldı ama sonunda çözebildim.Fatih Solak'ı benden çok izlediğine göre onun her an her şeyi yapabileceğini de biliyorsundur umarım.Senden daha çok şey biliyormuş gibi görünmek istemem ama ben Fatih'in birçok kez skor bakımından iyi rakamlar ürettiğini gördüm.Şutu var mı onu söyle demişsin.Geçen yılki Mersin(ligin ilk yarısındaki maç), Büyük Kolej( 2.yarıdaki maç) ve Ülker(play-off) maçlarını hatırlatmakta yarar olduğunu düşünüyorum.Eğer bir oyuncu bir maçta 27 sayı üretmişse o performansı tekrarlayabilecek potansiyel o oyuncuda vardır.Madem şutu yok bu adam bunca sayıyı parayla mı satın aldı?Kaldı ki Fatih Solak yılda 350 bin YTL kazanıyor ve bu parayı da sayı satın alarak harcayacağını hiç zannetmiyorum.Öyleyse...
Fatih Solak'ın hangi maçlarını seyrettin bilmiyorum ama ben kendi seyrettiğim maçlara dayanarak şunları söyleyebilirim ki onun oyununun öyle anlaşılması çok güç birkaç cümleye sığdırılabileceğini hiç sanmıyorum
2 kez ALL-STAR maçında oynamış, 70'in üzerinde milli formayı giymiş, 1 kez blok kralı olmuş, bazı NBA takımları tarafından yıllarca takip edilmiş, Dünya Şampiyonası'nda sağlam olduğu her maçta ilk beşte başlamış,yıllarca az da olsa Euroleague'de oynamış bir oyuncu hakkında böyle konuşulması beni çok üzdü. Hadi all-star maçlarında hayranlarının oylarıyla oynadı( 7000'den fazla oy aldı o kadar hayranı olduğunu zannetmiyorum ama)Milli Takım coachu ile Ülker-BJK-Galatasaray koçlarının hatta NBA scoutlarının bildiği birşeyler vardır elbet.
Bu mesajı tartışma yaratmak veya devam ettirmek için değil sadece bu takıma çok yararı dokunmuş bir oyuncuya böyle eleştirilerin yöneltilmesinin yanlış olduğunu anlatmak için yazdım.Ama yine de bu forumdaki herkesin görüşlerine saygılıyım.

Sımdı oncelıkle gelen adamı tanımıom :)
Ama murat ve onder abı sampıonluk beklıosa Prda duracaz :):):)
Hayırlı olsun herkese Fıtch forması alır artık yonetıcı ve modaretor abılerımız :muhaha

27 sayı attığı maçı hiç hatırlamıomurum fatih'in.hatırlıyan varsa hangi maç olduğu konusunda beni bilgilendirsin.bu arada bn takıma skorer pivot lazım diyorum sen hala blok kralından baksediosun.adam diosun 70ün üstünde a milli takımda maçlara çıkmış.sorayım sana fatih en fazla kaç dakika süre aldı?devamlılık lazım...bu arada (belki bn hatırlamıyorum)sen toplam 27 sayı atmıştır die yanlış yazmış olabilirsin.bn de emin değilim

harika bir transfer yaptık ve takımın defans ve hucum yonden potansiyelini 1-2 gomlek yukselttik.hakkaten bravo transferde emegi gecen insanlara hakkaten malik ten sonra yapılan ve bu yıla damga vurck en ıyı trasfer kagıt ustunde artık unda sekerde hazır bakalım murat hocamız nasıl bır karısım yapıcak merakla beklıyorum

husnucanardil' Alıntı:
27 sayı attığı maçı hiç hatırlamıomurum fatih'in.hatırlıyan varsa hangi maç olduğu konusunda beni bilgilendirsin.bu arada bn takıma skorer pivot lazım diyorum sen hala blok kralından baksediosun.adam diosun 70ün üstünde a milli takımda maçlara çıkmış.sorayım sana fatih en fazla kaç dakika süre aldı?devamlılık lazım...bu arada (belki bn hatırlamıyorum)sen toplam 27 sayı atmıştır die yanlış yazmış olabilirsin.bn de emin değilim
fatihin profesyonel lig de tbl de 27 sayi attigi maç yok

takımımıza hayırlı olsun. umarım boyle bı takımı seyretmek ıcın artık taraftarların salonlara gelmesı gerekmektedır. gercı galatasaray taraftarı artık basketbolda da takımına sahıp cıkabılecek duzeydedır.

Ligimize ve takıma uyum sağlasın gerisi umrumda değil.Korkum geçen seneki Randy Livingston'a falan benzememesi.Onunda nba kariyerli olduğu falan söyleniyordu.Ama işin aslında bizim ligimizi kaldıramıyacak kadar kötü ve sorunlu çıkmasıydı.Umarım bu tanımadığımız oyuncu ondan çok daha kaliteli bir transfer olmuştur.

umarım sorun yaratmaz uyum sorununu aşarsa ciddi katkıları olur takıma yeterki takım arkadaşlarını falan küçük görmesin ben nba den geldim havalarına girmesin

ya arkadaşlar şimdi ben takımdan gerçektende şampiyonluk için umutluyum ya ilk 5 imiz
darrel
murat
fitch
mcgowen
holmen
yedekler ise
mithat
tufan
tolga
burak
fatih
cemalide unutmamak lazım oda iyi bir oyuncu
ya bizden iki tane iyi takım çıkyo artık şu transferimiz alışsında takıma çok daha iyi olcaz artık bundean sonra iş bize kalıyor şimdi tribüne
bide şu adamı izlemek için tek çarem ntv nin bu maçı vermesi acaba bu maçı tekel maçı yani ntv veriyomu yayın saatinede uyuyor
biri yazıversin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...