Gerald Fitch

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Süper bi transfer olmuş. çok iyi bi oyuncu ve kalitesini tekel maçında da gösterdi. bu transferi gerçekleştirenlere helal olsun vallaa müthiş bi transfer. çok iddalıyız bu sene çoook...

Abı herkes soluk getırıyo :)
II bı oyuncu oldugu soylenıo bu kadar kısı soylendıgıne gore yanlıs cıkacagını pek sanmıyorum ..
Hosgeldın Yenı Yıldızımız ..

formalar yine kappa olmuş!!!
banvit turnuvası ve türkıye kupasında ıssacco dıye bı marka gıyıyorduk..
:? :?

nasıl bir kalitede oldugu oynadıgı 16 dakıkada gösterdi sadece 16 dakıkada 16 sayı 5 ribaund herkes bu istatistikligi yakalayamaz helal olsun

uzun senelerdir 2 ve 3 numarada bu kadar tatmin edici,skor potansiyeli yüksek bir oyuncumuz olmamıştı. bu oyuncu bana larry ayusoyu anımsattı,3 numara için belki biraz kısa kalabilir ama bana göre bu seneki en iyi transferimiz,özellikle oyun sıkıştıgı zamanlarda,skor sıkıntısı çektigimiz anlarda takımın birinci skor opsiyonu olacak gibi gözüküyor.

hoşgeldin gerald fitch tofaş maçında da işallah skor gücü yüksek olur fitchin

NBA de pek tutunamadı ama bu adam Galatasarayımızda çok iyi şeyler yapacak. Tebrikler Fitch...

Adam müthiş oynadı...Helal olsun valla yöneticilere ve Murat hocaya

gerçekten müthiş bir oyuncu işallah sezon sonunda takımda tutabiliriz gerçekten onu bize transfer edenleri tebrik etmemiz gerekir ama dediğim gibi işallah sezon sonunda takımda tutarız

Takımın lideri olduğunu ispatladı ve benimsetti. Liderlik vasıfları ve yeterli. Beni mutlu eden bu, kendisi hakkında tek şüphe ettiğim şey buydu keza. Hücumdaki yeteneklerini çok iyi biliyorum.

Takımımızın lideri ve çok yönlü süper bi oyuncu. oyun sıkıştığı zaman topu eline alıyor ve takımı rahatlatıyor. bencil oynuyor söylemlerine katılmıyorum. onun yaptığı oyun sıkıştığı anlarda topu kullanarak takımı rahatlatmak.

çok kaliteli olduğunu 3 maçta gösterdi.bu transferi yapan herkese helal olsun.
dixon giderken çok üzülmüştük ama gelen gideni aratmadı çok şükür
inşallah gsde daha başarılı olur :atki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...