Görüş ve İstekler

Merhaba yine ben. :)

http://www.gsbasket.org/forum/mola/10034-nerede-ne-yenir.html#post593450

http://img547.imageshack.us/img547/9962/v58i.jpg

Bu konuya Önder bey, mesajı 14.09'da yazmış görünüyor ama şu an saat 12.46... Sistemsel bir sorun mudur?

Not: Amacım işinize karışmak değil, sadece biraz pimpirikli biriyim. :)

Sistemde bazen böyle saat aksaklıkları olabiliyor. Güncellemeler ile düzelecektir. Böyle eksikleri gördükçe söylerseniz seviniriz.

Herkese merhabalar... Forum'a yeni üye oldum, henüz bilmediğim birçok konu var. Soru sorup yardım alabileceğim bir bölüm var mı acaba ?

Normalde biri mesajımdan alıntı yapınca veya mesajımı beğenince bildirim gelirdi. Artık gelmiyor. Profil ayarlarıma baktım, bir değişiklik yok. Bildirimler açık. Sistemsel bir sorun mudur?

Normalde biri mesajımdan alıntı yapınca veya mesajımı beğenince bildirim gelirdi. Artık gelmiyor. Profil ayarlarıma baktım, bir değişiklik yok. Bildirimler açık. Sistemsel bir sorun mudur?

Merhaba Bora Bey,

Sizden biraz detay rica edecegim.

- hatayi ilk ne zaman fark ettiniz?
- email bildirimlerini mi alamiyorsunuz yoksa forumdaki bildirimi mi goremiyorsunuz?

Tesekkurler.

Aynı problem bende de var Sera Hanım. Tapatalk'ten bildirim geliyor lakin PC'ye geçince bildirimler gelmiyor. Benimki forumda bildirimlerin başlığı altında.

Merhaba Bora Bey,

Sizden biraz detay rica edecegim.

- hatayi ilk ne zaman fark ettiniz?
- email bildirimlerini mi alamiyorsunuz yoksa forumdaki bildirimi mi goremiyorsunuz?

Tesekkurler.
Merhaba. Kusura bakmayın, bildirim gelmediği için bu mesajınızı yeni fark ettim. :) Hatayı fark edeli sanırım 1 hafta falan oluyordur. E mail bildirimi geliyor. Forumda sorun var.

Bir de mesajları pcden yazdığım halde mesajlarımın alında "Posted via Mobile Device" yazıyor.

Teşekkürler.

Buraya son günlerin özetini geçiyorum:

Forumda, kısa süre önce, sunucu performansını büyük oranda ve olumsuz yönde etkilediği için bir eklentiyi etkisiz hale getirdik. Eklentinin işlevlerinden biri alıntı bildirimiydi. Bu yüzden kimseye bir süredir bildirim gitmiyor.

SEO adına bir kısım değişiklik yapıldı ve sunucu değişimi yaşadık. Bu esnada, veritabanını taşırken bir kısım karışıklık olduğunu düşünüyoruz. Yani süregelen bir sorun yok. Kayıp yazı/konu ile ilgili gözünüze çarpan bir aksaklık olursa, bunları bildirirseniz çok sevinirim.